Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Szybcy i wściekli 6"


aver

Rekomendowane odpowiedzi

7544083.3.jpg


 


Szybcy i Wściekli 6


 


 


 


Gatunek: Film akcji


 


FabułaW poprzedniej, piątej części Brian i  Toretto zarobili w Rio De Janeiro 100 milionów dolarów. Muszą je jednak wydać poza Stanami Zjednoczonymi, bo jako ścigani przez amerykańskie prawo nie mogą tam bezpiecznie wrócic. Tymczasem Hobbs zawzięcie tropi inny gang. To grupa świetnie wyszkolonych kierowców – najemnych zabójców, którzy popełniają przestępstwa w wielu krajach. Wkrótce odkrywa, że prawą ręką bossa, Owena, jest Letty.To była dziewczyna Doma, która  jak się okazuje  wcale nie zginęła w wypadku. Jedynym sposobem, żeby schwytać bandytów, jest doprowadzenie do starcia na ulicach. Potrzebny jest więc drugi gang. Hobbs knuje chytry plan. Postanawia odszukać Doma i jego kumpli, którzy wiodą luksusowe życie za granicami Stanów, jednak marzą o powrocie do domów. W zamian za pomoc w polowaniu na bandę Owena proponuje im pełne uwolnienie od ciążących na nich zarzutów i możliwość powrotu do Stanów Zjednoczonych.


 


Zródło: Google


 


 


Kilka słow ode mnie: Film zwalił mnie znów, mistrzowskie kino akcji ktore warto obejrzec. Tylko troche finałowa scena również mnie trochę załamała. Tym razem, brakiem realizmu (śmieszne, w F&F nie ma realizmu? ). No niestety. Z całym szacunkiem dla Twórców, ale pas startowy, po którym jadę bohaterowie jest chyba najdłuższym kawałkiem prostej drogi na świecie, wliczając w to USA. Do tego, no ja wiem, że dużo zapłacili, ale jednak standardowa Alfa Romeo Giuletta raczej nie nadąży za rozpędzającym się samolotem. Chociaż może… Nie wiem, nie latam. No i jeszcze sam fakt tego, że samochody jadą za startującym samolotem. Idę o zakład, że podmuch wiatru szybciej by ich zdmuchnął, nim zdołaliby się do niego zbliżyć. Ale film mega mega zajebisty, teraz tylko czekac na kolejne wydanie kolejnej częsci jaka będzie 7. To będzie jedyny film ktory pojde obejrzec do kina.


 


 


Link do filmuhttp://www.cda.pl/video/144444df/Szybcy-i-wsciekli-6-2013-Lektor-PL


Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 16
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabuła z google, ale większosci zmieniłem żeby nie było że skopiowane w 100%.

A reszta samodzielnie. :)

 

@Mashiro, zapewne zdziwiona że tyle napisałem w ''Kilka słow ode mnie'' no fakt troszke jest, ale to dlatego że kocham f&f.

 Noi równiez lubie sie rozpisywac.  :D

Edytowane przez ajver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F&F to najlepszy gatunek filmów o wyścigach samochodowych i niebezpiecznych akcjach związanych z bijatykami i strzelaninami oglądałem wszystkie części i czekam na F&F 7 które wychodzi w kwietniu a recenzja bardzo fajna polecam film tym którzy jeszcze nie oglądali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spox recenzja, jak ktoś nie widział F&F6 to jak najszybciej musowo nadrobić:))), a jak ktoś nie zna całej serii to stracił parę godzin fantastycznego kina, tak dodam od siebie, że również czekam na 7, może następne części ale czy bez głównego bohatera nadal F&F będzie miało swój czar:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa postac (Jason Statham) będzie się działo. xd

 

Zresztą thrailer mowi sam za siebie..

Edytowane przez ajver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

F&F - co tu dużo mówić cała seria tych oto filmów wymiata. Począwszy od Tokyo Drift kończąc na F&F 6. Jak najbardziej polecam !;)

 

Aa 7? 7 będzie przekozakiem!

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Statham to świetny aktor ale rola Briana przez te 6 cześci(w tokyo go brakowało tylko chyba) to synonim kariery aktorskiej  Paula Walkera, bez niego to już nie będzie ten klimat

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna recenzja,w miare dobrze opisane.

---

Jeśli chodzi o film,chyba nic nie muszie pisać tak jak moi przedmówcy pisali,

tak i ja napisze Najlepsza seria filmowa (moim zdaniem).

Czekam z niecierpliwością na premiere siódmej częśći :)

---

Pozdrawiam Kamil.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności