Skocz do zawartości

Ek jestem szybszy :*


mr.Burger

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: mr.Burger

2.Nick admina/gracza który zawinił: JANUSZ WAJS / ek

3.Admin/Gracz : gracz

4.Data i godzina: 10 lutego 2015 17:45

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie) Świadkowie: Koala i Sinnee (sorka ale myślę, że powiecie prawdę:/)

http://www75.zippyshare.com/thumb/O9sAcGhi/file.html

6.Opis sytuacji: Gracz napisał na say "komu klękałem", po tym gdy dowiedział się, że dostałem admina nie spełniając wymagać wymagań (chodziło mu głównie o wiek), następnie przez mikrofon seplenił się, że wystawi mi taką opinię, że odrazu stracę tego admina, ponieważ nie będzie mu jakiś "dzieciak" adminował.

W razie czego jego SID: "e'K" 14056 STEAM_0:1:3309095 0 05:17 33 0

 

To jest przykład tego, o czym było mówione w moim podaniu "Młodszy może być bardziej ogarnięty, niż starszy".

Życzę Ci ek miłego pisania opinii :)

 

@SANEPID takie dostalem polecenie tak zrobilem :)

@ek bys posiedziql dluzej na serwerze bys zobaczyl co robie. Na pewno nie siedze bezczynnie na speccie

Edytowane przez mr.Burger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak e'K to mówił pisał jednak nie chodziło mu głównie o wiek bo potem mi pisał na steamie o co mu chodzi.

Tylko ja nie rozumiem czegoś dlaczego skoro ty burger masz admina czm mu nie dałeś bana z powodem "Obraza admina" ? To oznacza że się boisz bo jeśli nie dałeś e'Kowi bana to znaczy że albo nie potrafisz sie postawić innym, albo po prostu boisz się ludzi, którzy coś mówią przez kabel.

Skarga jest cóż słuszna bo wiadomo jaki jest e'K ktoś mu podpadnie lub go zdenerwuje on nie odpuści.

 

@mr.Burger chodzi ci o to że nie zbanowałeś e'Ka ? tylko że Natalja takie polecenie dała ci dopiero po zdarzeniu a ty mogłeś działać wcześniej i dać mu tego bana na 3h. jednak ty zamiast dać bana piszesz skarge to ja czegoś nie rozumiem... Dostałeś admina jednak zamiast banować i pilnować porządku to ty załatwiasz sprawe na forum. Dla mnie nie za bardzo mądre zachowanie, bo od tego masz admina NA SERWERZE żeby banować/ostrzegać NA SERWERZE a nie pisać na forum.

Edytowane przez SANEPID :D
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chłopczyku w czym jesteś szybszy nie wiem czy wymyśliłeś sobie jakieś zawody czy coś nie czaje, po 2 każdy wie że jestem nerwowy i to jest normalne! Po 3 nie obrażałem cię tylko wyrażałem swoje niezadowolenie  niesłusznie dostałeś admina jak widać w administracji lub wśród opiekunów jest coś takiego że za przeproszeniem dupę się wyliże i pierdolić to co piszą inni 85% na NIE..Miałeś większość na nie , nie pozwolę sobie żeby jakiś 14 latek mnie "adminował" ^^ A no i najważniejsze zamiast aminować to nic nie robiłeś Koala musiał banować/wywalać etc a ty tylko siedziałeś na spect. -.- Twoj opis sytuacji jest krótki co mnie nie dziwi nie umiesz dokładnie opisac sytuacji i nie przedstawiaj mnie jak bym cię gnoił i obrażał cały czas. Ponad to nie "seplemie" moja wymowa jest na pewno lepsza od twojej , jeszcze nie słyszałem twojego dziewiczego głosu -.- O ile wiem Admin powinien być od 16 lat. A teraz sobą reprezentujesz idealną konfiturę ;) Nie umiesz załatwić sprawy sam więc co to ma być za admin niech sobie dokończy okres próbny ale po ty zgłaszam o odwołanie go.

 

Wyraziłem swoją opinie Pozdrawiam. :) Reszta dla ciebie ! 

 

@mr.hotdog Chłopcze to fajnie że jesteś kukiełką a nie adminem i wykonujesz wszystko to co inni ci mówią. Poszedłem na mixa dlatego nie siedziałem.Fajnie że się przyczepiłeś do specta hahaha :)

Edytowane przez e'K
  • Like 11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no burger bez przesady, o jakieś pierdołki skargi robisz, piszesz że młodszy jest bardziej ogarnięty od starszego. a zamiast(jesli e'k rzeczywiście cie obrażał) dać mu bana za obrazę admina, to ty jakieś skargi piszesz na forum, trochę dziwna sytuacja:)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga napisana, gdyż to była moja propozycja. Nie wiem dlaczego nie dostałeś bana na serwerze, ale nakładam go teraz na 1h, ponieważ swoją opinie wyraziłeś w chamski sposób. Jeżeli masz zastrzeżenia, ze coś robi źle, działa na niekorzyść serwera napisz skargę przedstawiając dowody, również mam nadzieje, ze przy odwołaniu przedstawisz mocne dowody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności