Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko Squbany


DrEsIaRz

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór: 

 

1. Nick: Squbany

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Popracowałem nad tym , patrzyłem na poradniki i Killerek mi pomógł także "Dobre" 7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Składka (Tak/Nie): Jeśli trzeba to TAK

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Squbany/193.33.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Kamil  jestem miłym, ogarniętym i uczciwym graczem , zawsze przestrzegam regulaminu , jak każdy lubię sobie pożartować , pośmiać się z innymi ale jestem także konsekwentny , chcę zostać adminem aby pomóc serwerowi w łapaniu graczy używających jakiekolwiek wspomagaczy, oraz w jakimś stopniu ich odciążyć . Jestem bardzo często na serwerze o czym świadczy GT.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie posiadam 

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: zależy od dnia myślę że 4-5

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Gram przeważnie od 12-13 do 17 po mam treningi a potem znów jestem

12. Staż w grze counter strike 1.6 około 4-5 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Nie byłem ale uważam że na każdego przyjdzie pora , dlatego chciałbym spróbować

 

Wymagania:

  1. Ukończone 15 lat +
  2. Przynajmniej 20 godzin spędzonych na serwerze +
  3. Zachowanie kultury na serwerze +
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  6. Posiadanie mikrofonu +
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +

 

★ Shady ★

Ja jestem na nie, brakuje Ci kultury i opanowania. Nie odciążysz graczy od cziterow, tylko ich pogrążysz i zepsujesz rozgrywki. Przykładem jest skarga jasia Boyki - 0 kultury. Mialem nie pisac z telefonu, ale musialem Ci dac na nie. Milego dnia.

 

Proszę podaj mi dowód na którym ja zachowuje się jakoś nieodpowiednio... Gram 4-5 lat na serwerz już 2 praktycznie i potrafie czita odróżnić grając w przeciwnej drużynie. Jeśli będziecie wytykali każdemu błędy to uwierzcie nic dobrego z tego nie będzie. Każdy ma prawo popełnić błąd człowiek nie maszyna nie zaprogramujesz tak jak tobie czy innemu się podoba.

 

 

Może rok maksymalnie, to cię nie wyróżnia bo akurat na 350 jest bardzo dużo stałych graczy - weteranów serwera. 

Po twojej aktywności na forum, git jest ale strzelam że jesteś nie ogarem, bo tak widać to po niektórych tematach. 

Shad mówi że masz problemy z zachowaniem kultury , 

Jestem na nie

Juz pisałem każdemu może się zdarzyć o czymś zapomnieć bo napewno masz na myśli skargę na SiDoR jak już pisałem człowiek nie maszyna nie będzie tańczył jak bedziesz kazał. 

 

Siwy cb proszę o trochę szacunku do innych " strzelam że jesteś nie ogarem" . Każdemu może się zdarzyć że coś pominie. 

Edytowane przez DrEsIaRz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podanie jest dużo lepsze od poprzedniego.

Tym razem jestem na tak.

-GT.

-Wiek.

-Mikro.

-Bardzo ogarnięty koles.

-Posty.

-Forum.

-Kultura.

-Skladka....

Jeszcze ?? ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie, brakuje Ci kultury i opanowania. Nie odciążysz graczy od cziterow, tylko ich pogrążysz i zepsujesz rozgrywki. Przykładem jest skarga jasia Boyki - 0 kultury. Mialem nie pisac z telefonu, ale musialem Ci dac na nie. Milego dnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram 4-5 lat na serwerz już 2 praktycznie i potrafie czita odróżnić grając w przeciwnej drużynie. 

 

Może rok maksymalnie, to cię nie wyróżnia bo akurat na 350 jest bardzo dużo stałych graczy - weteranów serwera. 

Po twojej aktywności na forum, git jest ale strzelam że jesteś nie ogarem, bo tak widać to po niektórych tematach. 

Shad mówi że masz problemy z zachowaniem kultury , 

Jestem na nie

 

Szanuję innych, i nie urażam cię tutaj. Mówie jak jest, wykazujesz taką postawę na forum. A jak na forum to samo będzie na serwerze. 

Jeżeli to cię uraża w jakikolwiek sposób to proszę weź się za siebie, a moja opinia będzie inna. 

Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak:

-Wiek

-Mikro

-Kultura

-Ogarnia serwer

-Czesto gra 

 

Gram na tym serwerze troszke czasu i Squbany bardzo dobrze by sie sprawdzil jako admin ;)

Edytowane przez maska_kelso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+aktywność na serwerze

+wiek

+składka

 

Mało ostatnio adminów wchodzi na serwer . Sądzę, że poradzi sobie na tym stanowisku. Jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że na tak Goscio dużo ogarnięty 

wszystko spełnia czemu by nie dać szansy non stop na servie siedzi wiem bo go widze bardzo czesto duże tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności