Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE][UBT]Nikotyna


Nikotyna

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Nikotyna
Wiek:18
Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?:CS 1.6 jednak i tak mi to obojętne.
Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: 6 lat ( cs 1.6)
Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans? :tak
Ile czasu poświęcasz forum?: 3-5h
Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: tokio drift, aimbot 7.0
Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: 2 lata temu chyba warna miałem ;]
Doświadczenie na podobnym stanowisku: tak byłem tu ubt jednak zrezygnowałem z powodów rodzinnych/prywatnych
Informacje o sobie lub uwagi: Chyba nie
 
Wymagania:
  1. Co najmniej 5 dni spędzonych na forum: Jest
  2. Przynajmniej 100 postów napisanych na forum: Jest
  3. Konto na forum powyżej 2 miesięcy: Jest
  4. Chęć pomagania innym użytkownikom: Tak
  5. Czyste konto (Brak warnów): Jest
  6. Dobra znajomość regulaminów forum: Jest, gdybym miał wątpliwości zawsze można zobaczyć do regulaminu od tego jest ;).
  7. Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji: Jest
  8. Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna): Jest

 

Od razu mówię nie kolorowałem tego podanie ,ponieważ nie jest to kolorowanka jednak i tak niektórym bd to przeszkadzało że nie jest

 

Omega: Sorki nie jestem typem gdzie sie wpierdziele tam gdzie nie potrzeba żeby tylko nabić posty jak ty ;) . Pozdro

Edytowane przez Nikotyna
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikotyna. 

Posiada duży staż i na pewno dobrze odróżnia czity od dobrych graczy. Był już w UBTeam więc doświadczenie ma. Wszystkie wymagania spełnia lecz nie widzę większej aktywności na forum. Mało się wypowiadasz. Tymczasowo jestem niestety na nie.

 

 

 

@Forum jest po to aby nabijać posty jak i wypowiadać się :)

 

@REWOX jego ostatni post 15 luty 2015 - 11:57. No naprawde wypowiada się :)

Edytowane przez Omega *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omega: Sorki nie jestem typem gdzie sie wpierdziele tam gdzie nie potrzeba żeby tylko nabić posty jak ty

Co to ma być? :D

 

Słabo napisałeś podanie, mogłeś się troszeczkę postarać. Zapomniałeś o przecinkach (czepia się).

Spełniasz wymagania, ale mała aktywność, mało się wypowiadasz.

To, że byłeś już ubt nie znaczy, że podanie ma być na "odwal się dawaj rangę".

Moim zdaniem startując na taką funkcję trzeba się pokazać z dobrej strony chociażby w podaniu.

Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny trudny.. fmm..

Nikotyna jesteś na sieci dłuugo i byłeś już UBT. Jakoś sobie radziłeś, ale nigdy nie byłeś wielce aktywny. Członkowie UBTeamu powinni się odznaczać dobrą aktywnością, a u ciebie z tym niestety nadal kiepsko.

Jak już wspomniałem masz doświadczenie, co w tym przypadku jest wielkim plusem. Natomiast ta twoja nikła aktywność :/ ...

 

Dałbym ci coś takiego jak okres próbny. Powiedzmy przez 2 tygodnie musiałbyś dawać z siebie 110% w dziale UBT i wtedy nie miałbym nic przeciwko byś nadal był na tym stanowisku. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktywność przy starcie do ubt nie jest aż tak ważna jak startując na modka. Co za tym idzie myślę, że Nikotyna się nadaje z kilku prostych powodów.
Pełnił już funkcję ubt więc bez problemu sobie poradzi.
W rozpoznaniu zwykłego gracza od gracza na wspomagaczach też nie będzie problemu.
Duży staż na forum więc przypuszczam, że jest i dobra znajomość regulaminów.
Wiek - kolejny +

Spełniasz wymagania, ale mała aktywność, mało się wypowiadasz.

Członkowie UBTeamu powinni się odznaczać dobrą aktywnością, a u ciebie z tym niestety nadal kiepsko.

Wszystkie wymagania spełnia lecz nie widzę większej aktywności na forum. Mało się wypowiadasz.


Chyba pomyliliście podanie na ubt z podaniem na modka.

A, że tak się zapytam ...
Gdzie ma się wypowiadać?! W dziale "Prośby o ub" gdzie wypowiedzieć się może członek ubt, administrator czy admin banujący??
Nie rozumiem takiego wypowiadania się przez moich poprzedników. Wymagania spełnione? Spełnione. Chyba napisaliście to aby tylko napisać.

Nikotyna się wypowiada tam gdzie ma się wypowiadać s to, że nie spamuje na sb czy w hyde parku to już jego sprawa. W dziale serwera, którego jest adminem jego aktywność jest WYSTARCZAJĄCA.

Jestem zdecydowanie na tak .

@/ed

Gdy ma admina na danym serwerze to chyba nie będzie kręcić dema i wrzucać na forum jak może zbanować.
Nie widzę, aby inne osoby składające podania na ubt odznaczały się aktywnością w dziale "zgłoszenia cziterów" a tam z aktywnością nie ma problemów dlatego wnioskuję, że piszą to aby napisać ...

Edytowane przez -_-
Chodzi o dział ze zgłaszanie cziterów ^ ^ Chodziło mi o całokształt.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak nikotyna miał UBT i sprawował się dobrze.

Che wrócić i pomóc więc czemu nie.

Rewox wyjaśnił wszystko najlepiej i nie mam po co się rozpisywać

Na TAK

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikotyna jest z dawnej ekipy i był tu UBT. Wymagania spełnia

 

Nie jest aktywny na forum, hmm ? Jak sie bedzie udzielać w próbach o ub to dostanie warna.

 

Na tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało zaakceptowane. Witamy w zespole! :)

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności