Skocz do zawartości

[ODRZUCONE][UBteam] aver_


aver

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: aver_

Wiek: 16

Czy wolisz opiekować się AmxBans (CS 1.6) czy Sourcebans(CS:GO)?: AmxBans 1.6

Staż gry Counter-Strike 1.6 bądź CS:GO: Będzie już dobre z 4 lata.

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBans lub Sourcebans?: Niestety nie obsługiwałem jeszcze, ale z tego co mi wiadomo to jest on bardzo prosty w obsłudze. Jesli bym czegos nie wiedział to napewno zasięgne pomocy u osoby która dobrze się na tym zna.


Ile czasu poświęcasz forum?: Wystarczająco dużo, bo dostęp do forum mam poprzez telefon. Równiez w szkole mamy komputer, wiec w kazdej chwili moge wejsc. Noi  zawsze u siebie po szkole wchodze na komputer. Można by powiedziec że dostep do forum mam cały czas. Zreszta niektorzy moga potwierdzic moją aktywnosc na forum a przeważnie na sb.  :)

Czy korzystałeś ze wspomagaczy?*Jeśli tak to jakich?: Kilka tygodni temu pierwszy raz w życiu zdarzyło mi się urzyc aimbota. I bardzo teraz tego załuję.

Czy byłeś karany w jakikolwiek sposób na naszej sieci: Na forum warn, i ten ostatni ban na serwerze.

Doświadczenie na podobnym stanowisku: Nie bardzo.

Informacje o sobie lub uwagi: Nazywam się Mateusz mam 16 lat, interesuję sie sportem, chodze na treningi piłki nożej w każdy piątek (akurat teraz przez okres feri nie chodziłem bo chorowałem) oraz gram w szkolnej dryżynie. Z wami jestem już tutaj od kwietnia 2014, miałem tutaj przyjemność adminować (Niestety potem musiałem zrobic sobie przerwe bo szkola a m.in testy pod koniec 3 klasy gimnazjum oraz sprawy rodzinne), mam wysoką kulturę osobistą.  UBteam w zasadzie jest tylko 2 (natalja i Omega).
Znam się na rzeczy wiem co robię jestem na tyle kompetentny i potrafię odróżnić gracza od Haxa
Jesli dostałbym taka szanse to napewno przyspieszył dawanie Unbanów/Banów graczom, i wspomógłbym prace innych Ubteam.Tak wiec oceniajcie.
Wiem że dużo osób zmieniło o mnie zdanie od kad dostałem bana za aima, ale niech się dzieje wola boża.


Co najmniej 5 dni spędzonych na froum  +
Przynajmniej 100 postów napisanych na forum  +
Konto na forum powyżej 2 miesięcy  +
Chęć pomagania innym użytkownikom  +
Czyste konto (Brak warnów)  +
Dobra znajomość regulaminów forum  +/-
Dobra znajomość zasad ortografii i interpunkcji  +
Umiejętność obsługiwania się amxbans (nie jest aż tak ważna) +
Dużej aktywności w życiu forum + (To moge zapewnic w 100 %)
Podstawowa znajomość regulaminów panujących na forum +
Wdrażanie różnego rodzaju pomysłów dotyczących sprawdzania cziterów (osób korzystających ze wspomagaczy)  +
Zobowiązanie się do wypełniania obowiązków UbTeam +

 

 

Moge równiez i przejsc próbne testy, niech sie ktos zgłosi do mnie wysle mi pare demek oraz ss'ów i możecie mnie sprawdzic, jesli zawale coś to odpadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone. Zapraszamy ponownie za tydzień!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności