Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga.


Sativa.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Przemas // aaaaa1g.
2.Nick admina/gracza który zawinił: Siwy, tak myślę bo on jest tylko taki cwaniaczek co pozwala sobie za dużo.
3.Admin/Gracz : Admin.
4.Data i godzina: 2015-02-14.
5.Dowody (demko/screenywiadkowie): Gracze na serwerze, Jasmine, o nią się chyba toczy cała akcja.
6.Opis sytuacji: Więc, graliśmy normalnie i napisałem " Dobra, nie pucuj się już. " po czym Jasmine odpisała, przytrzym ryj, nie odpisywałem jej bo to w ogóle o nią nie chodziło, odpuściłem, ona nie poniosła za to kary, nie wiem dlaczego, ale mniejsza, nowa runda zakupiłem AWP, wszystko ładnie a zaraz Slay za co? Napisałem ze napiszę skargę, bo tak nie może widocznie być, odpisał spoko, i w następnej rundzie następny slay, i tak z 6 razy może, i jeszcze chamskie ze mam sobie pisać ile mogę, i to jest admin? To jest wyższa ranga? Na nic nie zasługuje typ, mam nadzieję ze konsekwencje z całej sprawy będą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jeszcze muszę się za ciebie tłumaczyć, bo powód jest. 

Kozaczysz na serwie do admina, a potem grozisz skargą. Tak dostałeś za to 4x slay'a i ucichłeś, czyli udało się bez bana 

 

02:36:40: [plmenu.amxx] Cmd: "Siwy<1467><STEAM_0:1:2097240><>" slay "Przemas // aaaaa1g.<1491><STEAM_2:0:339854496><>"
02:38:02: [plmenu.amxx] Cmd: "Siwy<1467><STEAM_0:1:2097240><>" slay "Przemas // aaaaa1g.<1491><STEAM_2:0:339854496><>"
02:39:26: [plmenu.amxx] Cmd: "Siwy<1467><STEAM_0:1:2097240><>" slay "Przemas // aaaaa1g.<1491><STEAM_2:0:339854496><>"
02:40:20: [plmenu.amxx] Cmd: "Siwy<1467><STEAM_0:1:2097240><>" slay "Przemas // aaaaa1g.<1491><STEAM_2:0:339854496><>"
 
4x jak w logach, co UP kozaczysz co - dyskusja z adminem 
 
6.5 Administrator ma prawo zbanować gracza który prowokuje go.
1.14 Zakaz grożenia graczom bądź adminom.
 
Te 2 pkt - za to mogłeś być zbanowany i to zsumują nawet na dzień. 
Ale dostałeś slay'a i dobrze wiesz za co, za twoje cwaniakowanie. 
 
Coś jeszcze? 
 
A to z tym wszystkim na y@ / @@ to ja tego wgl nie używałem, musiała justynka. 
Edytowane przez Siwy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz no niestety nie ma logów na zwykłym czacie.

L 02/14/2015 - 02:36:49: [adminchat.amxx] Chat: "Przemas // aaaaa1g.<1491><STEAM_2:0:339854496><>" chat " I patrz teraz :)"

L 02/14/2015 - 02:37:49: [adminchat.amxx] Chat: "Przemas // aaaaa1g.<1491><STEAM_2:0:339854496><>" chat " Tam juz skarga jest, pzdr."

 

To już cię skreśla i udowadnia że groziłeś mi : )

 

Co do reszty nie mogę przedstawić dowodów z logów, bo nie ma tam czatu. Chyba że masz tak krótką pamięć że nie pamiętasz sytuacji sprzed 1h? To wtedy odwołam się do HLTV, tam masz logi z czatu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D naxiu, jak wina po stronie siwego to wiedz że to na pewno nie CS:GO :D 

nico, nie wiem co mam napisać. Jak byś przeczytał dokładnie co ja napisałem to byś głupio nie musiał odpisywać, ale nie musisz za wszystko dać ten post nic nie wnoszący do tego. Ta twoja niewiedza.. że 3 postów nie potrafisz przeczytać, a dokładniej 1 w którym wszystko jest odpowiedziane na pytania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sativ, mogę zamknąć? Czy czekasz na 'wyrok' osoby z góry, czyli -_- ? 

Ja tu wszystko ci wyjaśniłem, i na pewno nie popełniłem błędu że cię zabiłem pare razy, wole to niż zbanowanie. Ponieważ staram się za wszelką cene trzymać graczy na serwie w nocy, i niekiedy leci 2 szansa. Tutaj też miałeś taką 2 szanse, podziałało bo się ogarnąłeś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już to napisałam 'przytkaj twarz'. Nie wiesz o co chodziło? O to, że sobie kozaczyłeś do admina.

 

 

PS. Nie umiesz czytać to się za to nie zabieraj, a przynajmniej nie wymyślaj czegoś, czego nie napisałam ;)

 

 

Rolo, możesz mnie ostrzec, ja nie będę dyskutować, gdyż pierwszy zaczął obrażać, ja tylko tyle napisałam, co jak dla mnie nie jest obraźliwe. 

 

Piszecie skargi, prowokując/ obrażając admina, nie wiem po co? Zastanówcie się, bo jest wiele sposobów, by udowodnić jednak waszą winę.

 

 

Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Jasmine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem skarga nie słuszna wysłuchałem kilka osób i myślę że admini tutaj nie zawinili tylko ty sativa. po za tym za kicka piszesz skargę ? równie dobrze jak dostałeś jednego to mogłeś sobie odpuścić i grać dalej ale ty wolałeś drążyć temat i się skończyło jak skończyło..  takie jest moje zdanie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności