Skocz do zawartości

Skarga na Killaz


FiFaC

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: FiFaC


2.Nick admina/gracza który zawinił: Killaz

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 18:30 do godziny jakiejś 19:30

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 



 

6.Opis sytuacji: Cały czas podejrzane sytuacje , które są w pewnych momentach niemożliwe . Nic nie robi , cały czas gra nie siedzi na spekcie . Dostaje zgłoszenia na u@ nic z tym nie robi.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj polowa serwera i TY kampiliscie na serwie wiedziales o tym i dopiero jak napisalem ci na u@ to wyciagles z tego konsekfencje nie siedzisz na spec wgl cie dzis nie widzialem przez jakies 5 min gral odpal z aim ty nic nie zauwazyles ?! myslalem ze bedziesz lepszym admem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś do dzisiejszego dnia nie było do mnie zastrzeżeń, naskakiwałeś na mnie, że kampią na respie, ale to było do 30 sekundy mapy, więc nie uznawałem tego za kampienie ;) Biegał odpał, aż może 2 minuty :> Dostał bana, więc czego Ty chcesz jeszcze? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały poranek grałem z Dzikusem i ani razu na spect nie siedziałeś. Nawet więcej zdobił Creativ, który wtedy wszedł na jedną mape (nie całą) i dał bana komuś. A ty byłeś tak pochłonięty grą, że nawet na sekunde na spectcie nie byłeś. Poza tym razem z Dzikusem podejrzewamy cie o softa/16bitów albo słabe wh. Za pewnie strzelałeś i za pewne akcje miałeś. Wszysto powinno być na HLTV. Niestety nie mam jak się tym zająć bo nie ma mnie w domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem udowodnić Dzikiemu, że mam normalnie 32 bity, napisał mi że ma na to "wbite" :) Wiem, że nie możecie znieść, że Was zabijam, nic na to nie poradzę:) Wszystkie moje ssy były zawsze czyste :) A to że macie do mnie problem, to już nie moja wina, szczególnie Dziki, nim dostałem admina za każdym razem gdy go zabiłem uważał to za podejrzane :) Ale ja nic Wam nie poradzę, uważajcie sobie co chcecie, ja wiem swoje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos po dostaniu admina grasz o wiele lepiej niz przedtem wczesniej miales staty po 60/20 a teraz po 70/5-10 cos tu jest nie tak i widzialem jak grasz i grasz naprawde podejrzanie zreszta jest demko  i widzisz na nim wszystkich zostawiam ocenienie demka innym to tyle w tej sprawie co chcialem powiedziec powiedzialem dobranoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie staty, bo nie grałem klasą ze scoutem, jak sam wiesz, scoutem jest lepiej zabić kogoś niż awp :> Trzeba było sprawdzić odkąd kupiłem sobie tamtą premke ;) Jeżeli taki z tym problem macie, wezmę może nagram ja jak gram, nie żadne demko, bo to że ktoś ma dobry refleks, wyczucie i lepiej widzi to o niczym nie świadczy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem udowodnić Dzikiemu, że mam normalnie 32 bity, napisał mi że ma na to "wbite" :) Wiem, że nie możecie znieść, że Was zabijam, nic na to nie poradzę :) Wszystkie moje ssy były zawsze czyste :) A to że macie do mnie problem, to już nie moja wina, szczególnie Dziki, nim dostałem admina za każdym razem gdy go zabiłem uważał to za podejrzane :) Ale ja nic Wam nie poradzę, uważajcie sobie co chcecie, ja wiem swoje :)

 

"Za każdym razem gdy go zabijam uważa to za podejrzane" no bez jaj zabijasz nie widzialnych itp dostawałem zgłoszenia na cb nawet ze coś masz a co do twojego grania to TYLKO grałeś prawie nic nie robiłeś pisałem ci żebyś sprawdzam graczy coś takiego bo co 4/3 sekundy miałem 1.5k pinga sam to widziałeś a ty coś zrobiłeś nic tylko grałeś jak dla mnie skarga słuszna bo akurat dziś nic ciekawego nie zrobiłeś tylko grałem cały dzień a dzisiaj jeszcze pisała ci jedna osoba żebyś kogoś sprawdził to nic nie zrobiłeś NIC to po co są admini na servie żeby sprawdzić kogoś podejrzanego przez napisanie nawet na say albo u@ to co po takim adminie jak nic nie robi 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem takie staty, bo nie grałem klasą ze scoutem, jak sam wiesz, scoutem jest lepiej zabić kogoś niż awp :> Trzeba było sprawdzić odkąd kupiłem sobie tamtą premke ;) Jeżeli taki z tym problem macie, wezmę może nagram ja jak gram, nie żadne demko, bo to że ktoś ma dobry refleks, wyczucie i lepiej widzi to o niczym nie świadczy :)

W takim razie czekam na twoje demko panie skillowcu. Tak jak ty to się dziś tłumaczyłeś, że ci się "oczy do gry przyzwyczaiły". Będzie plugin na softa/16bitów zobaczymy czy będziesz tak skillował. Co nie zmienia fakty, że się nie wywiązujesz ze swoich obowiązków.

 

@down. Powiedz kiedy niby sprawdzasz to co ci piszą na u@ jak non stop grasz? Nie mam za co cie przepraszać jesteś dla mnie podejrzany i nawet jak się będę mylił to i tak cie nie przeprosze bo nie widzę takiej potrzeby.

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, to gdy ja gram klasą z niewidką i mnie zabijesz, to też mam uważać że coś masz? Napisałeś mi aż raz "wejdź na specta a nie maniakujesz". A co do tego że mi kto coś pisał: zawsze gdy ktoś pisze na u@ to to sprawdzam, czasem może się zdarzyć, że nie zauważę, że ktoś coś napisze, to chyba normalne. Nic nie robię? Jakoś wydaje mi się, że rozdałem dziś najwięcej banów, że tak powiem i robię co do mnie należy, może i macie inne zdanie, no trudno. Ale w takim wypadku podziękuję z admina ;> Trzymajcie się i cześć :)

 

 

@@

 

Zobaczymy mały, zobaczymy :) Jeżeli taki plugin wejdzie, to będziesz mnie przepraszał, że mi nie wierzyłeś :)

 

@@@

 

Widać, kiedy ktoś do mnie pisze, a jeżeli pisze, to to sprawdzam.

Edytowane przez torbik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah, to gdy ja gram klasą z niewidką i mnie zabijesz, to też mam uważać że coś masz? Napisałeś mi aż raz "wejdź na specta a nie maniakujesz". A co do tego że mi kto coś pisał: zawsze gdy ktoś pisze na u@ to to sprawdzam, czasem może się zdarzyć, że nie zauważę, że ktoś coś napisze, to chyba normalne. Nic nie robię? Jakoś wydaje mi się, że rozdałem dziś najwięcej banów, że tak powiem i robię co do mnie należy, może i macie inne zdanie, no trudno. Ale w takim wypadku podziękuję z admina ;> Trzymajcie się i cześć :)

 

 

@@

 

Zobaczymy mały, zobaczymy :) Jeżeli taki plugin wejdzie, to będziesz mnie przepraszał, że mi nie wierzyłeś :)

 

@@@

 

Widać, kiedy ktoś do mnie pisze, a jeżeli pisze, to to sprawdzam.

 

 

" zawsze gdy ktoś pisze na u@ to to sprawdzam" zawsze? to się chyba pomyliłeś troszku akurat w dzisiejszym wypadku i nie tylko dzisiaj zdarzyło się i nie raz ze NIBY nie widziałeś wiadomości na u@ "Jakoś wydaje mi się, że rozdałem dziś najwięcej banów" nie bądź smieszny cały dzień grałeś ja odwalałem robotę bo ty grałeś i nie chciało ci się nawet wejść na speca nawet jak ja ci pisałem żebyś wbił na speca bo mnie wywala a twoja reakcja była taka ze nic z tym nie zrobiłeś i sobie dalej grałeś  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny. Zobacz sobie ile banów dziś dałeś, na amx masz wszystko. A po czym stwierdzasz, że nie tylko dziś? Jakoś do tej pory skarg nie było na mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny. Zobacz sobie ile banów dziś dałeś, na amx masz wszystko. A po czym stwierdzasz, że nie tylko dziś? Jakoś do tej pory skarg nie było na mnie.

Od kiedy gram to za proszeniem , masz to gdzieś .... pisać o czym , to i tak masz gdzieś . Zaraz powiesz "nie wiesz ,to się nie wypowiadaj" , lub coś w tym stylu :) , sorry nie ten adres. Myślę że Kropka powinien z Tb coś zrobić :) albo się ogarniesz ,albo "tam są drzwi" 

 

Ps. : Ogarnij ten interp , bo ciała nie masz. Ile można prosić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź śmieszny. Zobacz sobie ile banów dziś dałeś, na amx masz wszystko. A po czym stwierdzasz, że nie tylko dziś? Jakoś do tej pory skarg nie było na mnie.

 

" A po czym stwierdzasz, że nie tylko dziś?" stwierdzam fakty ponieważ nie raz widziałem jak ktoś pisal na u@ a ty nic sobie z tego nie robiłeś grałeś dalej "Jakoś do tej pory skarg nie było na mnie. widzisz udało ci się aż do dziś "Zobacz sobie ile banów dziś dałeś, na amx masz wszystko" cały dzień siedziałeś na servie grałeś nie banowałeś a co do skargi to słuszna bo to nawet dzisiaj pisalem ci żebyś sprawdził graczy a ty nic grałeś dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ani razu mi nie napisałeś, żebym kogoś sprawdził, ale teraz to już mniejsza o to ;>

Ktoś ma Ci pisać żeby sprawdzić ? Śmieszny jesteś :) Ogarnij się :) gracze dają "info" więc patrzysz ... może sam też wejdziesz i sprawdzisz ,kto co i jak.. Moim zdaniem close temat , bo on nie ma sensu , a ranga widzę odebrana.

Edytowane przez Tyski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wiem czego od niego chcecie kilka razy admini pisali ze sie tym zajma (w sensie skarga na u@) wiec nie wiem o co wam chodzi, a co nie ma esp specta??

 

Maly wez sie odemnie zeby nie napisac brzydko odwala bo to jest denerwujace.

Napisalem ze mnie na tydzien nie bd, a ty mi wypominasz aktywnosc ...

 

EDIT:

" Nikt nie napisał, że się nie

nadajesz po prostu poszła

skarga do której się dołączyłem,

że się nie wywiązujesz z

obowiązków. To że

podejrzewany jesteś o

wspomagacze czy o oszustwa w

grze typu 16 bit to już inna

sprawa tą rezygnacją pokazałeś

tylko, że byłeś słabym adminem

i uciekasz z podkulonym

ogonem. Tyle ode mnie. Elo!"

 

Ty smieszny jestes nazywasz kogos slabym adminem bo co nie moze wytrzymac jak sie stara a wszyscy (maly) mowia mu ze "jest slabym adminem"??

 

Za 1 JEDYNA skarge zrobiliscie taki syf??!! Ehhh ...

 

Podejrzenie nie rowna sie posiadaniem takowej grafiki.

Ponadto nie wiem czm tak mu spinasz jesli jak sam napisales demka nie widziales.

 

Maly a co powiesz mi moze ze ty wszystkie wiadomosci z saya czytasz??

Jesli tak to masz chyba niska kluture skoro ba czesc nie odpowiadasz

 

Dziwne ze od kiedy maly. przyszedl jako admin, 2 innych admow zrezygnowalo z prawie takich samych powodow a z tego co wiem innych rowniez rozwaza taka mozliwosc.

Wczesniej mozna byl normalnie pogadac ze wszystkimi, a teraz ... zadko kiedy ci ktos odpowie.

 

Killaz szkoda ze odeszles :( jeden admin ktory cos robi mniej :/

 

Tyle z mojej strony!!

Edytowane przez CREATIVE
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku ty się naucz czytać ze zrozumieniem ! Czego niby on wytrzymać nie może ? Jak mu Dziki mówił, żeby się kimś zajął bo jego pinguje ? Chłopak się załamał bo ktoś mu zwrócił uwagę ? No sory jeżeli po jednej skardze od razu rezygnuje to chyba nie był warty bycia adminem.

Co do podejrzeń to nie twój interes bo nie widziałeś jak dziś grał a ja prawie cały ranek spędziłem z Dzikim na ts i serwerze i patrzyliśmy na niego, gdyby nie to, że miał @ to by poleciał z ss'ami.

Kto ci broni gadać na serwerze? Jeżeli w tych chaosie strzelania pogadasz z kimś no to jesteś miszczo! Ja nie jestem jakimś hitlerem i nie bronie nikomu rozmawiać z tobą to, że ja nie napisze ci cześć to nie znaczy że sterryzowałem innych żeby tego nie robili.

Haha człowieku co do Tyskiego rezygnacji to ja nawet 0,000001% nie miałem nic wspólnego.

A co do cb to jakbyś umił czytać to cię pochwaliłem, że zrobiłeś więcej przez ten czas krótki na serwerze niż on przez cały dzień grania.

 

Ja z tobą nie będe tu dyskutował na takie tematy. Jak masz problem do mnie, zapraszam na pw. Elo!

 

@down

Jak na razie to ty robisz tu syf pisząc post pod postem. A na westwoodzie o ile dobrze pamiętam miał podczerwień to się nie dziw, że nic podejrzanego nie zauważyłeś.

Edytowane przez maly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I nie mow ze nie moge nic mowic na temat grafy bo akurat bylem cala mape westwood na ktorej sie do niego dovzepiliscie i mnie tez zastanawialo jak o gra patrzylem i nic nie zauwazylem .

A jesli pomyslisz ze "nie widziales bo masz staz" to bd d....

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności