Skocz do zawartości

Rezygnacja KillaZ


torbik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: KillaZ

Powód rezygnacji: Jakoś nie chce mi się słuchać płaczu innych adminów , o to, że mam wh, że to że tamto :) Następnym razem czekam na ssy :) Nie podoba mi się także atmosfera panująca na serwerze, może tylko w mojej opinii.

Coś od siebie: Grał będę dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jakaś moda na to rezygnowanie pod wpływem niezadowolenia graczy? Pierw Tyskie teraz ty, bo co skarge dostałeś? No chłopie bądź poważny, idziesz na adma po to by po 1 skardze dać sobie spokój? 

Ja miałem chyba jako admin najwięcej skarg i nigdy nie uciekłem od tego - adminowania , z powodu że gracze mnie 'zmusili' . 

Ale w porównaniu do kolegi, to ty akurat zawaliłeś http://forum.cs-classic.pl/topic/31366-skarga-na-killaz/#entry189060Chociaż opiekun jest od rozstrzygnięcia sprawy, a ty się poddajesz już. 

No dobra, powodzonka życze cześć 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie napisał, że się nie nadajesz po prostu poszła skarga do której się dołączyłem, że się nie wywiązujesz z obowiązków. To że podejrzewany jesteś o wspomagacze czy o oszustwa w grze typu 16 bit to już inna sprawa tą rezygnacją pokazałeś tylko, że byłeś słabym adminem i uciekasz z podkulonym ogonem. Tyle ode mnie. Elo!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Rozumiem.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności