Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga admin. REGULAMIN!


wiars0n

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszech i wobiec.

1.Twój Nick: enemy

2.Nick admina/gracza który zawinił: Koala, miau, le$iu
3.Admin/Gracz : Koala, miau, le$iu
4.Data i godzina: 14.02.15 ok 20:50 i 22:30
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):  brak -
6.Opis sytuacji:

 

Rozumiem regulamin dotyczy servera, obrażanie spoko dostałem bana nie dziwie sie ale poprostu regulamin obowiązuje każdego i powinien być za to karany.

Miau - darcie mordy za przeproszeniem do microfonu admin nie reaguje, wyzwałem go słowami "zamknij k***o ryj"! rozumiem dostałem bana 1h ok. a ten gracz nie dostał nic.

le$iu - Co do czego wiem że stanie na respie jest 30 sek. (można przebywać) Admin ten sam Koala na to nie reaguje i traktuje mnie banem 1h znow za obraze! a zwróciłem tu uwage w dość mocny sposób!

Edytowane przez wiars0n
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź wy edytuj we wzór ten post

http://forum.cs-classic.pl/topic/4745-wz%C3%B3r-skargi/

 

No powiedziałbym że nic nie dodałeś :D 

Dowodu że miau sie drze przez mikro nie będzie, znajdź jakąś osobę z serwa która to potwierdzi.

na kolege le$iu jest już demko . http://217458.hltv3.pukawka.pl/Poszukaj z tej godziny

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lesiu każdą mape kampi na respie a admini w zasadzie poza napisaniem, resp do 30 sek, nic nie robią, ale to że ktoś łamie regulamin nie znaczy że ty też powinieneś, z miau była podobna sytuacja na nuke po południu, raz napisałem na u@ i koala go od razu wyrzucił więc może zapomniałeś o zgłoszeniu:D, nie ma co się spinać na takich leszczy tylko upominać się u adma o wywalenie go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie powinno się od razu nakładać bana na gracza, ponieważ każdemu mogą nerwy puścić i wtedy powinno się zastosować upomnienie lub kicka z powodem. Jeżeli nic się nie zmieni to można wtedy banować. Zawsze tak robiłem i nigdy nie było problemów między mną i graczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiars0n jest taka sprawa gracz miau dostawał kicki za mikro. Z lesiem to ja nie wiem na u@ nic nie widziałem żebyś go zgłaszał mogło mnie nie być nie wiem ja nic nie widziałem. Admin nie jest wszechwiedzący żeby wszystko widzieć wszystko wiedzieć co się dzieje na mapie. Tobie nerwy nie puściły 1 raz, wcześniej też innych obrażałeś i na to przymykałem oko ostrzegłem cie 1 czy 2 razy na y@ ale ty dalej obrażałeś to dostałeś 2 bany na 1h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miau - darcie mordy za przeproszeniem do microfonu admin nie reaguje, wyzwałem go słowami "zamknij k***o ryj"! rozumiem dostałem bana 1h ok. a ten gracz nie dostał nic.

 

"Microfonu", co za spolszczenie :D

 

Skąd wiesz, że ten gracz nie został ukarany? Przed sekundą Admin FFA SANEPID napisał, że Miau został wyrzucony kilkakrotnie z serwera właśnie za mikrofon.

Administrator nie może wierzyć graczom, musi sam zobaczyć/usłyszeć czy faktycznie gracz łamie regulamin serwera.

Aby usłyszeć czyjś mikrofon musi być albo w tej samej drużynie albo na spect. Zmiana stron oczywiście trwa rundę - dwie, stąd możliwa "długa" reakcja. Z pewnością dłuższa niż ban w przypadku Twoich zbędnych wyzwisk.

 

le$iu - Co do czego wiem że stanie na respie jest 30 sek. (można przebywać)

 

             2.1. Za przebywanie na respie nieruchomo dłużej niż 30 sekund - Afk [Kick].

2.2. Za kampienie na respie dłużej niż 30 sekund [1. Ostrzeżenie. 2. Ban 5min – 1 godzinę].

 

 

Mimo prośby Siwego nie dodałeś dowodu w postaci demka, więc jednocześnie skarga może zostać odrzucona (choć myślę, że sprawa została już wyjaśniona).

Edytowane przez S}{aDoW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności