Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na Admina: __KOKA__


Masek

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Masek
2.Nick admina/gracza który zawinił: ___KOKA___
3.Admin/Gracz : Admin
4.Data i godzina: 13.02.2015 około godz. 14:00  i 14.02.2015 około godz. 23:30
5.Dowody (demko/screeny/świadkowie):
 
6.Opis sytuacji: Admin ___KOKA___ notorycznie łamie regulamin, nie zdarzyło się to pierwszy raz, podaje demka z ostatnio zaobserwowanych przeze mnie sytuacji, dodając że we wcześniejszym czasie było tego więcej, ale skarga tyczy się tych dwóch MAP. Na pierwszym demku widać jak Admin ___KOKA___ stawia 3 LM przy 5 ZM, a kilka minut później w innej rundzie przy 6 graczach w tym 4 ZM Admin ___KOKA___ stawia 5 LM. Dzień później Admin ___KOKA___ wchodzi na TXT i lekceważy upomnienia graczy, którzy sugerują Adminowi, że siedzi on właśnie na txt.
7. SID/IP: ------
 
 
 
 
 
OPIS PIERWSZEGO DEMKA Z DNIA 13.02.2015:
 
10:33 - Admin  ___KOKA___ stawia pierwszego LM.
10:36 - Admin ___KOKA___ stawia drugiego LM.
13:13 - Admin ___KOKA___ stawia trzeciego LM (przy 5 ZM).
 
 
16:40 Admin ___KOKA___ stawia pierwszego LM
17:50 Admin ___KOKA___ stawia drugiego LM
18:43 Admin ___KOKA___ stawia trzeciego LM ( 6 graczy w tym 4ZM)
18:50 Admin ___KOKA___ stawia czwartego LM
19:05 Admin ___KOKA___ stawia piątego LM ( ilość graczy i ZM dalej się nie zmienia)

 

 

 

OPIS DRUGIEGO DEMKA Z DNIA 14.02.2015:
 
 
18:29 Admin ___KOKA___ wskakuje na txt ( jako human + Vip - 2x jump sam ma problem tam wejść, ZM musi zbugować kb aby się tam dostać,  a dodam że bugowanie kb grozi banem)
18:45 Admin ___KOKA___ kampi na TXT, zostaje upominany przez graczy że siedzi na TXT
 
26:13 Admin ___KOKA___ ponownie wchodzi na TXT
 
31:15 Admin ___KOKA___ znowu wchodzi na TXT (zostaje upominany przez graczy i lekceważy to mówiąc, aby gracze napisali skargę) - Poniżej screen z Konsoli
 
37:20 Admin ___KOKA___ ponownie wchodzi na TXT

 

 

Proszę o ukaranie Admina ___KOKA___, ponieważ musi się on stosować do regulaminu tak jak każdy inny gracz na serwerze. 

W/w Admin łamie regulamin notorycznie, prawdopodobnie myśląc, że jeśli jest Adminem może więcej niż inni gracze.

Gdyby takie sytuacje się nie powtarzały w wykonaniu tego admina, to nie pisałbym skargi, ale mam dość postępowania adminów, którzy myślą że są  nietykalni ze względu na pełnioną funkcję. 

Tak jak w przypadku skargi na innego Admina Kuba, prosiłem jedynie o upomnienie ponieważ mimo tamtych błędów jest dobrym adminem, tak tutaj proszę o bardziej surową karę, ze względu na to że admin stale łamie regulamin.

 

 

Pozdrawiam Masek

post-15647-0-77237100-1423966450_thumb.jpg

Edytowane przez Masek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 zobacz sobie co to znaczy w słowniku "notorycznie" bo używasz tego słowa a nie wiesz co oznacza.

Demko z dnia 13.02 nie zorientowałem się że położyłem aż tyle lm, jednak gdy Dark Z Rises mnie upomniał od razu zdjąłem  lm i dałem się zabić --- 19:45 

Co do TXT pytałem się opiekuna serwera czy to są TXT napisał mi że nie, chciałem też się poradzić H@ ale on nie pamiętał tej mapy więc nie mógł udzielić mi odpowiedzi, pisałem wam że to nie txt, tam wolno przebywać ale nie ty z darkiem wiecie swoje (jak zwykle z resztą) i szukacie dziury w całym. Opiekuna serwera dzisiaj nie ma więc jutro może on wam napisać że pytałem o te "txt". Proszę jeszcze zwrócić uwagę że gracz w podaniu kłamie, jak już wspomniałem mówi że notorycznie łamie regulamin choć to nie ma miejsca (sytuacja do której się przyznaje to z tymi 5/6lm gdzie później zdjąłem ostatniego żeby dać się zabić po upomnieniu przez dark z rises) 

 

 

 

 

Proszę o ukaranie Admina ___KOKA___, ponieważ musi się on stosować do regulaminu tak jak każdy inny gracz na serwerze. 

W/w Admin łamie regulamin notorycznie, prawdopodobnie myśląc, że jeśli jest Adminem może więcej niż inni gracze.

Gdyby takie sytuacje się nie powtarzały w wykonaniu tego admina, to nie pisałbym skargi, ale mam dość postępowania adminów, którzy myślą że są  nietykalni ze względu na pełnioną funkcję. 

Tak jak w przypadku skargi na innego Admina Kuba, prosiłem jedynie o upomnienie ponieważ mimo tamtych błędów jest dobrym adminem, tak tutaj proszę o bardziej surową karę, ze względu na to że admin stale łamie regulamin.

 

 

Pozdrawiam Masek

 

 

W tym zdaniu przytoczyłeś zachowanie swojego kolegi który właśnie za takie zachowanie jakie opisałeś stracił admina, a nie widzę żebym "notorycznie" łamał regulamin ponieważ bym już dawno stracił admina a jednak tak nie jest i nie ma jak na razie do mnie żadnych zastrzeżeń. + na screenie widać że zachowanie pewnej osoby nadal się nie zmieniło bo dalej widać że nie umie zachować kultury.

Edytowane przez ___KOKA___
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie siedziałeś (widać na demku) jest to niedostępne miejsce gdyż nie da się tak wbić jako zombi nawet z vip'em a więc 

 

 

3.10 Zabrania się wchodzenia w miejsca niedozwolone na mapie tzw tekstury - Ban od 30min do 3h

Drugą sprawą jest mapa zm_303 gdzie na 5 zombi stawiasz 5 lm'ów znowu łamiesz regulamin 

 

 

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm

na mapie zm_303 ściągnąłeś piątego lm'a, ale po co go w ogóle kładłeś? a co by było jakbym Ciebie nie upomniał ?

 

 

 

Co do Ciebie dark, nie próbuj sobie wynagrodzić tego że straciłeś admina na innych, zacząłeś się czepiać prawie wszystkiego, pouczać mnie i Kube jak my mamy banować że ty byś zrobił to lepiej. Zastanów się nad tym co robisz i piszesz,

Chyba sobie żarty w tym momencie robisz, masz ból dupy bo na zm_foda wczoraj Ciebie i AdE zjechałem za to, że nie wierzyliście Kubie, że siedzenie na drewnie to TXT? zabawny jesteś, po za tym Kubę pouczam to fakt, gdyż sam mnie nie raz prosi o radę, bo sam się jeszcze uczy. 

A to, że straciłem admina, to na własne żądanie i nikogo o to nie obwiniam :), a z banami to czasami przesadzacie, dla przykładu jest 6 osób na serwerze a tutaj ban na 3h za cele no pogratulować myślenia... 

Edytowane przez .Not anymore.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze żeby wyjaśnić ze nie robisz togo notorycznie to już w pierwszej sytuacji stawiając 3 LM gdzie mogłeś TYLKO 2 jest już złamaniem regulaminu.

W kolejnej sytuacji gdzie postawiłeś 5 LM mogłeś również postawić tylko 2, tak wiec niemów że ściągnąłeś LM jak Dark ci napisał bo powinieneś to zrobić 3 LM wcześniej a nie przy 5...

Więc nie próbuj odwracać kota ogonem i wciskać ludziom bajki, że ja kłamie, to że nie straciłeś jeszcze Admina to tylko zasługa tego, że ludzie boją się składać skargi na Adminów, bo później taki Admin specjalnie czeka na najmniejszy błąd gracza i daje mu bana, który jest z górnej granicy. Ja też nie miałem zamiaru składać tej skargi, ponieważ wiem jak to się kończy w grze, ale ty już po prostu przesadzasz.

Widziałem różne sytuacje w twoim wykonaniu i właśnie z w/w powody nie znalazły się one na forum. Nie mam już zamiaru przeglądać demek z wszystkich map x dni wcześniej aby ci to udowodnić, bo sam wiesz ile mapek jest codziennie. 

 

Co do mojej "nieznajomości" słów które używam: 

 

Słowo wywodzące się z łaciny (łac. notorius = ‘powszechnie znany’) i używane w odniesieniu do negatywnych zjawisk, zachowań. To in. stale powtarzający się. Wyraz nadużywany, lepiej więc jest stosować jego synonimy. Czasem słyszy się go w błędnym połączeniu – w kontekstach bez ujemnego odcienia: nie: Kilka osób z klasy notorycznie przychodzi do biblioteki wypożyczać książki, inni nie wiedzą nawet, gdzie się ona znajduje/ Kilka osób stale przychodzi do biblioteki wypożyczać książki, inni nie wiedzą nawet, gdzie się znajduje się ta instytucja.

 

Polecam wrócić do szkoły na lekcje Języka Polskiego i nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

 

"Admin ___KOKA___ notorycznie łamie regulamin, nie zdarzyło się to pierwszy raz, podaje demka z ostatnio zaobserwowanych przeze mnie sytuacji, dodając że we wcześniejszym czasie było tego więcej..."

 

Już samo to zdanie, potwierdza ci znaczenie słowa "notoryczny". 

 

Wracając do TXT, to opiekun serwera określi czy popełniłeś błąd. A ja tak jak już dodawałem miejsce na którym siedziałeś jest niedostępne dla ZM nawet jeżeli ma Vipa (aby się tam dostać potrzeba zbugowania KB co grozi banem, sam wiesz ze nawet Human potrzebuje 2x skok i spadochron aby się tam dostać).

 

 

 

 

@___KOKA___  Nie robię z siebie żadnej ofiary, tak po prostu jest zobacz ilości skarg na Adminów na całym forum, z adminami nikt nie chce zadzierać bo wszyscy wiedzą jak to się kończy.

 

Nie mów mi, że kłamie bo raczej obrazić możesz tylko mnie. Tak jak napisałem już w pierwszym poście skarga liczy się tylko 2 sytuacji (znowu kłania się czytanie ze zrozumieniem).

To że widziałem wcześniej sytuacje w których łamałeś regulamin, dodałem jako informacje, nie jako oskarżenie ponieważ, czytając post pod którym edytuje, możesz zauważyć nie miałem zamiaru składać skargi wcześniej z w/w względów, a dobrze wiesz ze po kilku dniach nie będę przeglądał demek ze wszystkich map które były ponieważ nie mam zamiaru tracić całego dnia lub nawet kilku na to aby wszystkim pokazać jak jest naprawdę. Właśnie z tego powodu TAK JAK PISAŁEM JUŻ WIELOKROTNIE skarga tyczy się tych 2 map.

Teraz jak zobaczę twoje naganne zachowanie na serwerze to nie będę już przechodził obok tego obojętnie i możesz mieć pewność, że każde kolejne demko z sytuacji które zobaczę znajdzie się na forum.

 

 

@@ Co do TXT, to sprawę rozstrzygnie opiekun serwera.

Lecz zapominasz o sytuacji z 3 LM gdzie mogłeś postawić tylko 2 (1 LM na 2 ZM), dopiero później była sytuacja z 5 LM (Gdzie również mogłeś postawić tylko 2LM), nawet tutaj widać, że nie jest to tylko kwestia przeoczenia.

Więc moja skarga jest jak najbardziej słuszna.

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam gdzie siedziałeś (widać na demku) jest to niedostępne miejsce gdyż nie da się tak wbić jako zombi nawet z vip'em a więc 

Drugą sprawą jest mapa zm_303 gdzie na 5 zombi stawiasz 5 lm'ów znowu łamiesz regulamin 

na mapie zm_303 ściągnąłeś piątego lm'a, ale po co go w ogóle kładłeś? a co by było jakbym Ciebie nie upomniał ?

A ja ci mówiłem że pisałem do opiekuna i sam napisał mi że jako zombi nie miał problemu aby tam wejść a ty nadal swoje.

 

Po pierwsze żeby wyjaśnić ze nie robisz togo notorycznie to już w pierwszej sytuacji stawiając 3 LM gdzie mogłeś TYLKO 2 jest już złamaniem regulaminu.

W kolejnej sytuacji gdzie postawiłeś 5 LM mogłeś również postawić tylko 2, tak wiec niemów że ściągnąłeś LM jak Dark ci napisał bo powinieneś to zrobić 3 LM wcześniej a nie przy 5...

Więc nie próbuj odwracać kota ogonem i wciskać ludziom bajki, że ja kłamie, to że nie straciłeś jeszcze Admina to tylko zasługa tego, że ludzie boją się składać skargi na Adminów, bo później taki Admin specjalnie czeka na najmniejszy błąd gracza i daje mu bana, który jest z górnej granicy. Ja też nie miałem zamiaru składać tej skargi, ponieważ wiem jak to się kończy w grze, ale ty już po prostu przesadzasz.

Widziałem różne sytuacje w twoim wykonaniu i właśnie z w/w powody nie znalazły się one na forum. Nie mam już zamiaru przeglądać demek z wszystkich map x dni wcześniej aby ci to udowodnić, bo sam wiesz ile mapek jest codziennie. 

 

 

Teraz to ty nie rób z siebie ofiary i nie mów głupot że ludzie boją się pisać skarg na admina, jak już powiedziałem do 5 lm się przyznaje. A cała reszta to czyste pomówienia kierowane w moją stronę. I jeżeli mówisz że wcześniej też łamałem regulamin to proszę wstaw jakieś dowody, bez tego to tylko puste słowa (kłamstwo) którym mnie obrażasz.

P.S Co do Ciebie dark, nie próbuj sobie wynagrodzić tego że straciłeś admina na innych, zacząłeś się czepiać prawie wszystkiego, pouczać mnie i Kube jak my mamy banować że ty byś zrobił to lepiej. Zastanów się nad tym co robisz i piszesz, ode mnie wszystko z tej strony ja już nic tutaj nie napisze zostawiam to do przemyślenia opiekunowi lub H@.

______________________________________________

 

 

 

Co do mojej "nieznajomości" słów które używam: 

 

Słowo wywodzące się z łaciny (łac. notorius = ‘powszechnie znany’) i używane w odniesieniu do negatywnych zjawisk, zachowań. To in. stale powtarzający się. Wyraz nadużywany, lepiej więc jest stosować jego synonimy. Czasem słyszy się go w błędnym połączeniu – w kontekstach bez ujemnego odcienia: nie: Kilka osób z klasy notorycznie przychodzi do biblioteki wypożyczać książki, inni nie wiedzą nawet, gdzie się ona znajduje/ Kilka osób stale przychodzi do biblioteki wypożyczać książki, inni nie wiedzą nawet, gdzie się znajduje się ta instytucja.

 

Polecam wrócić do szkoły na lekcje Języka Polskiego i nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

 

 

I sam siebie pogrążasz tym co napisałeś, słowa kluczowe "powtarzający się", "powszechnie znany". Jedyny raz jaki złamałem regulamin przez czas mojego adminowania to ten z 5 lm który napisałeś w skardze, to jest jedyna prawda i nie sadze uznawać tego za notoryczne ponieważ to jest 1 raz. Jeżeli dla Ciebie notoryczny to jeden raz to nie wiem kto tu powinien wrócić do szkoły i zacząć czytać ze zrozumieniem tego co sam napisał.

Edytowane przez ___KOKA___
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masek przeczytaj to ze zrozumieniem :

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm)

 

Wiec to ty powinienes wrocic do szkoly bo kto nie umie czytac ze zrozumieniem to nie umie :) bo wedlug tego co pisze w regulaminie 3lm na 4 zm nie jest zadnym jego zlamaniem :)

 

 

Edit:

Nabijaniem postow mozna nazwac twoje beznadziejne skargi :)

Z tego co widze jestes na forum zarejestrowany od 3 dni a robisz takie zamieszanie ze szkoda gadac :D

Edytowane przez BlackDevil
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP 

Temat LM na tym forum jak i w grze przez H@ był poruszany setki razy wystarczy poszukać...

Skoro było 5 ZM a on był ostatni to może postawić 2 LM ( LICZY SIĘ ILOŚĆ GRACZY NA SERWERZE)

To już kolejny temat gdzie się wypowiadasz nie mając nic do powiedzenia, zobacz demko i dopiero interpretuj regulamin.

Sztuczne nabijanie postów kusi co ?

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masek przeczytaj to ze zrozumieniem :

2.6 Zakaz stawiania więcej niż 3 lm'ow w kampie przy więcej niż dwóch osobach lub więcej niż 4 przy jednej osobie. - nie tyczy się ostatniego żywego człowieka który może postawić tyle lm ile jest potrzebne do przeżycia. (np: Jest 18 zombie a on sam,więc może stawiać max 9 Lm)

 

Wiec to ty powinienes wrocic do szkoly bo kto nie umie czytac ze zrozumieniem to nie umie :) bo wedlug tego co pisze w regulaminie 3lm na 4 zm nie jest zadnym jego zlamaniem :)

 

 

Edit:

Nabijaniem postow mozna nazwac twoje beznadziejne skargi :) i mam prawo do wypowiedzi :)

Z tego co widze jestes na forum zarejestrowany od 3 dni a robisz takie zamieszanie ze szkoda gadac :D

Sorry mialo byc edytuj

Edytowane przez BlackDevil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra bez spiny i spamu od razu 

jeżeli jesteś sam w kampie możesz dać max 4 lm nie ważne czy będzie 10 zm czy 100000 czy nawet 1 masz prawo dać do 4 możesz mniej ale więcej nie można . Nie ważne czy jesteś ostatnim czy nie ten temat był nie raz poruszany ...

 

Postawił 5 lm zdarza się czasami sam napisał że dał się później zarazić 

 

a co do 2 sprawy z kampieniem na txt to od kiedy to są txt tam można wbić z 2 stron i jeszcze ze skrzynek przy pomocy kb , ze skrzynek na dole z pomocą 1 może 2 osób ogarniętych ...

 

ps vipy mają na 2 skoki i z okolic beczki można zrobić skok normalny lub lj z okolic jej i wbić tam 

 

 

przypominam tylko że txt są to części mapy do których można się dostać przez zbugowanie się w pewnych miejscach 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No naprawdę nie mieliście się już czym zająć tylko pisać takie skargi?

 

Zaczynając od początku 

 

1.2 Admin ma zawsze rację , gdyż stosuje się do regulaminu serwera.

Koka pytał mnie wcześniej, czy to miejsce to txt.  

 

 

Vip - 2x jump sam ma problem tam wejść, ZM musi zbugować kb aby się tam dostać.

 To przepraszam, ja jestem jakaś "wyjątkowa", że jako zm się tam dostaje? Nie raz zachodziłam od drugiej strony, przechodząc przez to miejsce, żeby od tyłu zajść humana. Więc, ja się pytam jakim prawem ktoś zakazał tam wchodzić?

 

 

 

zostaje upominany przez graczy że siedzi na TXT

 To, że gracze tak piszą nie znaczy, że mają racje. 

 

Kolejna sprawa z lm. 5:2=2,5 w zaokrągleniu 3. Przy nieparzystej liczbie zombie dopuszcza się to zaokrąglenie, więc mógł postawić te 3 lmy przy 5 zm. Jedyne słuszne oskarżenie to te, w którym postawił więcej lm niż powinien, do czego się przyznał (5lm przy 4 zm)

 

Podsumowując, napisałeś skargę, której powód mógł zająć jedną linijkę "Koka RAZ postawił za dużo lm". Proszę w skargach nie pisać, że ktoś notorycznie coś robi nie przedstawiając dowodów, bo i tak nie będę na to zwracać uwagi. Skargę przyjmuje tylko ze względu na te lm, ale kończy się tylko LEKKIM upomnieniu na przyszłość. Na ostrzeżenie to na pewno nie zasłużył, póki co nie mam odnośnie niego żadnych zażaleń. Gdyby ludzie "bali się" pisać te skargi na Adminów, to na pewno ktoś by odezwał się na PW do mnie (nie gryzę).

Edytowane przez Euphemia
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności