Skocz do zawartości

Proszę o wypowiedź :-)


Takichi

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o serwer dd2. Zauważyłem,że w podaniach,które ostatnio składają gracze jest treść:"Dlaczego Ty? Ponieważ często gram,grają odpaleńcy,a adminów nie ma" albo " ponieważ jest mał adminów" Irytuje mnie to,że tak sobie ułatwiają sprawę(podanie)Moim zdaniem jest aż za duża liczba adminów i można mieć zastrzeżenia do pracy niektórych.Powiedzcie czy nie uważacie,że należałoby na jakiś czas przynajmniej zamknąć rekrutację albo przynajmniej znacznie ją utrudnić,po to,aby na stanowisko admina nie dostawały sie dzieci. Głównie interesują mnie wypowiedzi graczy,którzy coś sobą prezentują,spędzają czas na serwerze i na forum.Pozdrawiam TaQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok,ok,bardziej chodziło mi o ludzi,którzy naprawdę nie ogarniają,a skoro płacą składkę to są brani od razu. Moim zdaniem za dużo ludzi jest branych na adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie od razu zamknąć rekrutacje ale ją zaostrzyć np:Admin dopiero po 100h przegranych na serwerze.Na forum conajmniej 50-70postów żeby był zapoznany z nami dany gracz.ITP. na razie o tym nie myślałem ale gdy Anioł stwierdzi że warto to zmienić to chetnie mu w tym pomoge. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności