Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie bez przesady starajmy się dodawać w miarę równe te klasy Zeus to dla mnie porażka. 5dmg+int 2 skoki 2 bronie 3 błyskawice eliminator i auto bh trochę za dużo w tej klasie tego. Jak dla mnie eliminator można wywalić albo 1 broń, dać 2 błyskawice. Były kiedyś błyskawice na codzie jak dla mnie to jedno wielkie gowno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma 5dmg + int, są tylo błyskawice + int. Dodatnio napisałem, że klasa będzie modyfikowana więc kilka umiejętności się wyrzuci. Zobaczymy co z tego będzie.\\

Dodane mapy:
• cs_assault
• de_dust2_long

Wyrzucone mapy:

• de_gregoriMaians

• de_TO_Blister

 

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać spis osób które Cię oglądają pośmiertnie. Zawsze jakieś urozmaicenie

To by był błąd bo jak admin miałby sprawdzić czitera skoro cziter wie że admin na niego patrzy?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można dodać jakąś klase która ma mp5 bo nie ma takich klas za dużo.

mp5, 3 skoki w powietrzu, i coś tam jeszcze można dodać

 

 

edit, właśnie crash na mapie aztec. ostatnio dużo tych crashów.

 

i pytanie, grałem na wiocha i kupowałem za monety lvl, kupiłem ze 3 lvle i jak dostałęm bana za czystą gra (ss) to lvl sie zresetowały? bo monety mi przepadły niestety (400)

Edytowane przez Gamboa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa Zeus dodana - Eliminator, 3 błyskawice, +5 dmg z AK
Westwood to klasyk, wyrzuciłem big'a.

 

Miny poprawione

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać:

Klasa : Kamikadze

deagl 5dmg+int

2 rakiety+inta

statystyki

inteligencja 0

życie 10

wytrzymałość -10

kondycja 50

 

Coś zrobić z klasą człowiek bez głowy dla mnie troszkę przesadzona.Taki epson ma na każdej mapie staty po 60:4 a ma taki sam lvl jak ja.Szturmowca osłabiliście proszę też osłabić człowieka bez głowy

 

No dobra a co z klasą którą proponuje?

Edytowane przez RazemPonadKilo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie tyle osłabiać co poprawić, bo grając bezgłowym w TT ma się przewagę, Masz usp i glocka ,a w CT tylko usp A TO DUZA RÓŻNICA. I Nie mów ze umie grac , ma lvl to prawda , ale nie można nazwać umiejętnością gry takiego stylu gry jak ma Cycek z Epsonem , 400 HP , Bezglowie i co? I sobie kucnie i bij go. Umieć grac a mieć K:D 2:1? Będąc najwyższym lvlem? Parodia :D

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasa Zeus dodana - Eliminator, 3 błyskawice, +5 dmg z AK

Westwood to klasyk, wyrzuciłem big'a.

 

Miny poprawione

 

 

Klasa dodana- W sklepie jej brak

Miny poprawione? Na elodrado czy innej gimbowatej ktoś z mojej drużyny miał perk albo sapera. Postawił miny gdy w nie wbiegłem to się blokowałem - Do poprawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze nie tyle osłabiać co poprawić, bo grając bezgłowym w TT ma się przewagę, Masz usp i glocka ,a w CT tylko usp A TO DUZA RÓŻNICA. I Nie mów ze umie grac , ma lvl to prawda , ale nie można nazwać umiejętnością gry takiego stylu gry jak ma Cycek z Epsonem , 400 HP , Bezglowie i co? I sobie kucnie i bij go. Umieć grac a mieć K:D 2:1? Będąc najwyższym lvlem? Parodia :D

 

Pozdrawiam.

To jest cod mod, każdą klase trzeba byłoby poprawiać gdyby ktoś wbił wysoki lvl, masz dostosowane perki i klasy do tego, żeby zabijać takich bezgłowi. Nie mam zamiaru tego zmieniać.

I skończcie dodawać propozycje klas z dmg, zaraz każda będzie tak wyglądać, czekam na ciekawe propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję aby zamienić obecnego Tropiciela na tego

Klasa: Tropiciel (Premium)

Int:5

Hp:30

Wytrz:10

Kond:20

Bronie: M4a1, ump 45, he, sg

Opis: Posiada 1 lub 2 zamrażające granaty, 1/6 na spowolnienie przeciwnika przy strzale, na nożu widzi wrogów na radarze, posiada auto BH

 

Później podeślę też klasy zwykłe

Edytowane przez Ph4nt0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę usunąć bądź zmienić na PREMIUM klasę Człowiek bez głowy. Jest to klasa za silna jak na zwykłą, wystarczy że ktoś da w wytrzymałość to dostaje po 15 bez możliwości strzelenia w banie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam propozycję aby zamienić obecnego Tropiciela na tego

Klasa: Tropiciel (Premium)

Int:5

Hp:30

Wytrz:10

Kond:20

Bronie: M4a1, ump 45, he, sg

Opis: Posiada 1 lub 2 zamrażające granaty, 1/6 na spowolnienie przeciwnika przy strzale, na nożu widzi wrogów na radarze, posiada auto BH

 

Później podeślę też klasy zwykłe

 

Według mnie to nie jest serwer na tego typu granaty.

Klasy premium niech zostana tak jak teraz, jak bedzie tak ciagle zmieniac to gowno z tego będzie.

Według mnie wystarczająco jest już klas dodanych na serwer i gracze napewno sa zadowoleni.. a teraz co przydalo by się dodac to nowe zwyklę i kilka perków. Sam napisze potem jakies propozycje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę usunąć bądź zmienić na PREMIUM klasę Człowiek bez głowy. Jest to klasa za silna jak na zwykłą, wystarczy że ktoś da w wytrzymałość to dostaje po 15 bez możliwości strzelenia w banie.

Ta klasa nie będzie zmieniana, można ewentualnie dać jej niższe statystyki na start - m.in.: Wytrzymałość -10

Każdy kto będzie miał daną klasą większy lvl będzie się wyróżniać.

__________________________________________________

Klas premium na chwilę obecną starczy i pod względem dodawania jak i edytowania. Czekam na propozycję klas zwykłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli teraz zamiast klasy na bliski kontakt , klasa z najlepsza bronią dystansowa :D Dla mnie elegancko , Hedy wale niebywale.

 

Klasa teleporter  -  Często ktoś używa go na mnie przez co stoi we mnie blokując obu nie wiem czy to zamierzone

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności