Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodać/zamienić za de_dust4never mapę de_dust4ever, fajna i grywalna mapa czego nie do końca można powiedzieć od dust4never. Gramy ją rzadko, a jak już to myślę że spora liczba osób myli nazwy map i myśli że głosuje na dust4ever. ;D

 

Dałbym perkowi scouter zamiast 1/2 1/1-4 bo tak to perk jest nie grywalny bo nie dość że na aktualnym postępie serwera trudno trafić scoutem w graczy to jeszcze trzeba mieć farta żeby zszedł na hita. Grałem wczoraj na office rats, ktoś grał scouterem trafił mnie 5 razy za 31 dmg i potem go zabiłem. Perk na pewno nie byłby jakiś strasznie op, już platynki/prawa reka lub beton jest bardziej op.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jest zmiana w scoucie, to do zmiany też awp idzie.. a co dalej idzie wtedy kapitan z 1/1 byłby za silny, niech zostanie tak jak jest, mi scout 1/2 odpowiada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zamiast dawać premek/vipów dla top3 jakieś perki z ich nickiem np. Rashujący rock: perk zużywa się po użyciu przez 10 sekund masz +100 do kondycji. Na żadnym cod modzie się z tym nie spotkałem i uważam że to dobry pomysł.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł ciekawy. Jak narazie aktualny konkurs top 3 zostaje. Ale na tym posmyłem pomyślimy i może pojawi się po zakończeniu aktualnego konkursu. :D

 

Czekamy też na opinie innych :D

 

 

Już się wszyscy powypowiadali na mój temat obraźliwie? xd

 

I dzięki :D

Edytowane przez Ph4nt0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł bardzo fajny, zawsze to jakiś sposób żeby wyróżnić serwer spośród innych. Ale według mnie jeśli konkursy top3 będą organizowane regularnie to lepiej robić raz z nagrodą premiki/vipa a raz ze specjalnym perkiem. Jakby na to nie patrzeć premka lub vip bardziej zachęca do rywalizacji. Ale oczywiście gra z perkiem np. Wybuchowy M3ntos byłaby ciekawsza :D

Ps. Perk wybuchowy M3ntos miałby 1/2 szansy na focha :P

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję dodać/zamienić za de_dust4never mapę de_dust4ever, fajna i grywalna mapa czego nie do końca można powiedzieć od dust4never. Gramy ją rzadko, a jak już to myślę że spora liczba osób myli nazwy map i myśli że głosuje na dust4ever. ;D

 

Dałbym perkowi scouter zamiast 1/2 1/1-4 bo tak to perk jest nie grywalny bo nie dość że na aktualnym postępie serwera trudno trafić scoutem w graczy to jeszcze trzeba mieć farta żeby zszedł na hita. Grałem wczoraj na office rats, ktoś grał scouterem trafił mnie 5 razy za 31 dmg i potem go zabiłem. Perk na pewno nie byłby jakiś strasznie op, już platynki/prawa reka lub beton jest bardziej op.

O co Ci chodzi pisząc że trudno jest trafić ze scouta w graczy. Normalnie się strzela chyba że ktoś reakcję tydzień żeby kogoś strzelić...

 

 

Proponuje zamiast dawać premek/vipów dla top3 jakieś perki z ich nickiem np. Rashujący rock: perk zużywa się po użyciu przez 10 sekund masz +100 do kondycji. Na żadnym cod modzie się z tym nie spotkałem i uważam że to dobry pomysł.

Nawet spoko pomysł tylko co wtedy gdy ktoś będzie kilka razy z rzędu w top3, nie lepiej dać tylko dla top1 ???

 

 

Pomysł bardzo fajny, zawsze to jakiś sposób żeby wyróżnić serwer spośród innych. Ale według mnie jeśli konkursy top3 będą organizowane regularnie to lepiej robić raz z nagrodą premiki/vipa a raz ze specjalnym perkiem. Jakby na to nie patrzeć premka lub vip bardziej zachęca do rywalizacji. Ale oczywiście gra z perkiem np. Wybuchowy M3ntos byłaby ciekawsza :D

Ps. Perk wybuchowy M3ntos miałby 1/2 szansy na focha :P

Ja proponuję Zamykający Mentos, na mixach jak graliśmy to wszędzie zamykałeś XDD

 

PS. Gz opiekuna :D

Edytowane przez Barciak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet spoko pomysł tylko co wtedy gdy ktoś będzie kilka razy z rzędu w top3, nie lepiej dać tylko dla top1 ???

 

 

 

To już lepiej dać top2 i top3 bo jeśli zostanę tutaj dłużej to co reset pierwszy w ranku będę ja :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad Marzenie LoLa 1/1 ze scouta odnosząc się do postów wyżej xD . Jeśli ktoś ma już perk z nickiem to po prostu go nie dostanie po raz 2.

 

@ Edit: Nie wiem czy to się spodoba ale wpadłem na pomysł żeby Ci co dostają perk go wymyślali ale żeby nie był przesadzony ani niegrywalny. Zapraszam do wypowiadania się :D

Edytowane przez Friko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do mojego postu w którym napisałem że "Z terminatorem jest to samo co z nabojami pułkownika. Walę tyle samo z 100-350 inty co z bazową inteligencją... Troszkę mnie to irytuje  :D"

 

Nie jestem do końca pewny ale dzisiaj shadow napisał mi, że po prostu jest zmniejszony przelicznik. Strasznie mnie to irytuje, więc zrobiłem screena http://www30.zippyshare.com/v/CGJiUKrP/file.htmlwidać na nim że mam 285 inteligencji i +23 dmg z platynowych naboi, widać też że zadałem w 3 hitach 230 dmg co znaczy, że zadałem średnio 76 dmg na strzał, odejmując dmg z platynowych naboi jest to 53 dmg. z bazową intą i bez żadnych perków wale terminatorem po 40 dmg, więc chcecie mi powiedzieć, że ten przelicznik wynosi mniej więcej 20 int = 1 dmg? Gdzie na innych serwerach przelicznik takiej klasy wynosi mniej więcej 5 int = 1 dmg? Jeśli tak to czuję się troszeczkę oszukany i jakby była taka możliwość chciałbym zamienić moją klasę na klasę Cichy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może klasy zaczniemy tworzyć? Pomysł z perkiem odpada, nagrody będą w postaci usług. 

Jeżeli macie jakieś propozycje perków możecie je dodawać z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomysł całkiem całkiem, zróbmy może jednak frakcje unikat , i osoby z 1 miejscem będą posiadały flagi do tych klas. 

Oczywiście opis zakryty, żeby to było coś jednak unikatowego, I jak można by było to wgrać plugin pokazujący nazwę klasy przed nickiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czo tworzyć klasy jak i tak ich nie dodasz xDDD

 

Klasa: Goliat

int: 0

hp: 20

wytrz: 0

kond: 5

umiejętności: 2 skoki w powietrzu (skok, skok, skok) 1/8 na zadanie podwójnych obrażeń

bronie: ak47, ten pistolet co sie w cs go nazywa p250 :D

 

Klasa: Rusher

int: 0

hp: 0 

wytrz: 10

kond: 50

umiejętności: po użyciu przez 5s ma 1/3 na zabicie z m3, jest szybka

bronie: m3 

 

Nie wiem czy coś takiego da się zrobić ale myślę że klasa jak najbardziej oryginalna.

 

Klasa: pistolero

int: 0

hp: 10

wytrz: 10

kond: 20

umiejętności ma +10 dmg z każdego pistoletu

bronie: wszystkie pistolety

 

Klasa: [superPremium] Scouter

int: 0

hp: 0

wytrz: 0 

kond: 30

umiejetnosci: 1/1 ze scouta, moduł odrzutowy, dodatkowy skok

bronie: scout, m3

 

Klasa kosztowałaby 17 zł sms na miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up poprawka dla scoutera

 

klasa: [Premium] Mlody scout

int: 0 

hp: -10

wytrz: 0

kond: 35

bronie: scout, mac-10, elites

Umiejętność: 1/1 scout, widoczność 52 podczas kucania

 

@Edit: Look at kapitan. 1/1 z awp nie przeszkadza ale ze scouta już tak? Nie ja tu jestem śmiesznym to jest klasa proponowana, zrobicie to co będziecie uważali za słuszne.

Edytowane przez Friko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1/1 odpada, to jest cod 350 lv i tu gra polega na dmg albo bez, 1/1 to klasa zbyt dobra. 

A kolega wyżej, sugerując klasę patrz na nią a nie jaką byś klasą chętni zagrał aby zdominować serwer, to jest śmieszne jeszcze 52/255 chcesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po czo tworzyć klasy jak i tak ich nie dodasz xDDD

 

Klasa: Goliat

int: 0

hp: 20

wytrz: 0

kond: 5

umiejętności: 2 skoki w powietrzu (skok, skok, skok) 1/8 na zadanie podwójnych obrażeń

bronie: ak47, ten pistolet co sie w cs go nazywa p250 :D

 

Klasa: Rusher

int: 0

hp: 0 

wytrz: 10

kond: 50

umiejętności: po użyciu przez 5s ma 1/3 na zabicie z m3, jest szybka

bronie: m3 

 

Nie wiem czy coś takiego da się zrobić ale myślę że klasa jak najbardziej oryginalna.

 

Klasa: pistolero

int: 0

hp: 10

wytrz: 10

kond: 20

umiejętności ma +10 dmg z każdego pistoletu

bronie: wszystkie pistolety

 

Klasa: [superPremium] Scouter

int: 0

hp: 0

wytrz: 0 

kond: 30

umiejetnosci: 1/1 ze scouta, moduł odrzutowy, dodatkowy skok

bronie: scout, m3

 

Klasa kosztowałaby 17 zł sms na miesiąc.

 

Nie życzę sobie takich tekstów. Pomyślę nad klasą Goliat, reszta odpada, poprawka Friko również.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klasa: [Premium] Lekki Kapitan


int: 0 


hp: 10


wytrz: 0


kond: 35


bronie: scout, mac-10


Umiejętność: 1/1 scout, 


A taki?


 


klasa: Gamer


int: 10


hp: 0


wytrz: 10


kon: 10


bronie: deagle, usp, elites


umiejetność: dodatkowy dmg z pistoletów  +10(0.25/1int)


Edytowane przez Friko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

klasa: [Premium] Lekki Kapitan

int: 0 

hp: 10

wytrz: 0

kond: 35

bronie: scout, mac-10

Umiejętność: 1/1 scout, 

 

A taki?

 

 

Klasy premium są nam niepotrzebne, obecnie jestem otwarty na edycje klas zwykłych bądź ich wyrzucenie czy dodanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do klas Super Premium to one kategorycznie odpadają. To nie jest cod np 40 k lvli. Klas Premium też jest 5 i starczy. Skupiajcie się na klasach zwykłych, żeby je uatrakcyjnić, tylko nie przez dmg, żeby były ciekawsze i bardziej grywalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wezme coś z anime :D

 

Klasa: Natsu

int: -10

hp: 30

wytrz: 0

kond: 35

umiejętności: 1/4 na podpalenie wroga

bronie: tmp

 

Klasa: Lucy

int: 10

hp: -10

wytrz: 0

kond: 15

umiejętności:  Stawia 1 replikę na runde

bronie: m4a4,sg552

 

Klasa: Makarov

int: -10

hp: 20

wytrz: 20

kond: 10

umiejętności: 

bronie: sg552

 

Klasa: Grey

int: 0

hp: 0 

wytrz: 0

kond: 0

umiejętności: 1/4 na zamrożenie(spowolnienie) wroga

bronie: mac-10

 

Klasa: Bisca

int: 10

hp: 10

wytrz: 0

kond: 10

umiejętności: 1/3 na zadanie krytycznych obrażeń

bronie: aug

 

Klasa: Flashgunner

int: -10

hp: 20

wytrz: 20

kond: -10

umiejętności: 1/3 na oślepienie wroga

bronie: krowa

 

Na razie tyle.

Edytowane przez Friko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności