Skocz do zawartości

Reset 01.10.2015 - Propozycje, bugi, itd


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

Shady problem z Elektrykiem nie został do końca rozwiązany, a co z lvl'ami które zostały na nim wbite ?? W moim przypadku 75lvl ???

No to jest nonsens, wbijaliście lvl na klasie, która miała masę błędów, które powodowały niezniszczalność klasy.

Wkrótce i tak trzeba będzie myśleć o resecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam dodałeś tą klasę, skoro mi się spodobała to zacząłem nią grać. Skąd mogłem wiedzieć że zostanie usunięta? A tak coś dokładniej z tym resetem :D

Sprostujmy coś sobie, wszystko co jest dodawane i poprawiane jest pod okiem Karola, ja zajmuję się wygrywaniem RS'ów, map i adminów oraz sprawami na forum. Proponuję klasy, ja ich nie piszę.

W takim czy innym wypadku nie mam poglądu na wasze lvl'e. Musielibyście posiadać dowody JEŻELI JUŻ. Reset odbędzie się jutro.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje dodać powody kicków. Na wielu serwerach to jest i sądzę że tu też się przyda. Dawać bana na 5 min żeby zmienił nick, bo nie ma powodów kicków (ktoś może nie wiedzieć za co i potem tylko pytania), to trochę bezsensowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co na serwerze jest tyle map skoro i tak zawsze sa grane wszystkie te same (westwood, dd2, nuke, wiocha, max, dd2long i tak w kółko). Gdy jest mniejsza mapa a na serwerze jest prawie full graczy to praktycznie admin  robi głosowanie i nominuje takie mapy jak podałem wyżej. Dzisiaj np. gralismy rano WESTWOODA, potem nastąpiłą zmiana mapki na CS_MAX, w polowie tej mapy wbił admin i zauważył że jest dużo osób to zrobił vote i nominował tylko 3 mapy (powinno dawac się 4 bo taki chyba jest limit, ale okej nie bede sie tego czepiał) i po głosowaniu znowu nastąpiła zmiana WESTWOOD która była grana przed maxem. 

Nie po to jest wgrane tyle map żeby tak po prostu sobie były. Nie wiem po co wy piszecie propozycje map skoro zawsze sa grane takie same (nie wiem czy posta sobie chcecie nabic czy co). Ja proponowałbym usunac te mapy które podałem wyżej  (z wyjatkiem tylko tych małych i DD2) i niech też spróbują zagrac na tych nowych co zostały nie tak dawno dodane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznijmy ogarniać mapki ;) Po pierwsze usunąć assaulty bo ludzie tylko kampią i nie wiedzą jak grać. Usunąć też aztecydust_2. Małe mapy usunąć z głosowania i dać pod pluginem mała mapa bo ludzie wybierają je jak jest 20 osób na serwie i tylko płacz.

 

Dodać de_rats_1337

http://cs.gamebanana.com/maps/167409

 

I mam propozycje aby dodać cichemu p90, ponieważ tak z kosą ciągle latać to nudzi tak jak wcześniej kapitanem tylko z awp.

Edytowane przez Ph4nt0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zacznijmy ogarniać mapki ;) Po pierwsze usunąć assaulty bo ludzie tylko kampią i nie wiedzą jak grać. Usunąć też aztecydust_2. Małe mapy usunąć z głosowania i dać pod pluginem mała mapa bo ludzie wybierają je jak jest 20 osób na serwie i tylko płacz.

 

Dodać de_rats_1337

http://cs.gamebanana.com/maps/167409

 

I mam propozycje aby dodać cichemu p90, ponieważ tak z kosą ciągle latać to nudzi tak jak wcześniej kapitanem tylko z awp.

 

Jak usunąć assaulty? Bo kampią? Każdą mapę musiałbym wyrzucić z tego powodu.

Nie widzę również powodu dla którego miałbym wywalić mapę aztedust, jest to mapa grywalna może nie tak jak dust2 czy westwood ale widzę ją często.

Małe mapy usunięte z nominacji.

Mapa de_rats_1337 dodana

Broń niewidzialnemu? Odpada i to w 100% na razie skupcie się na edycji tropiciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć aztecydust_2 bo za dużo tych dust_2. Raz grałem aztecydust_2 potem dust_2x2 i dust_2. Napisałem im że może kolejne dd2_long a oni ok i wyszedłem z serwa.

 

assaulty bo kampią w szybach i przy hostach a jak daje bany za to (wsześniej upominałem) to wielkie pretensje za co bo nie rozumieją regulaminu.

 

A co do tropiciela to dodać radar, cichobiegi i może zmiejszoną widzialność na nożu lub zastąpić tą klasą

 

Klasa: Vampir (Premium)

Int: 5

Hp: 20

Wytrz: 10

Kond:30

Bronie: Famas, m4a1, dual elite, he, flesh

Opis: Nie słychać jego kroków, część zadanego dmg zamienia w hp (+inta), za zabójstwo pełen magazynek, zmiejszona grawitacja

Edytowane przez Ph4nt0m
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usunąć aztecydust_2 bo za dużo tych dust_2. Raz grałem aztecydust_2 potem dust_2x2 i dust_2. Napisałem im że może kolejne dd2_long a oni ok i wyszedłem z serwa.

 

assaulty bo kampią w szybach i przy hostach a jak daje bany za to (wsześniej upominałem) to wielkie pretensje za co bo nie rozumieją regulaminu.

 

A co do tropiciela to dodać radar, cichobiegi i może zmiejszoną widzialność na nożu lub zastąpić tą klasą

 

Klasa: Vampir (Premium)

Int: 5

Hp: 20

Wytrz: 10

Kond:30

Bronie: Famas, m4a1, dual elite, he, flesh

Opis: Nie słychać jego kroków, część zadanego dmg zamienia w hp (+inta), za zabójstwo pełen magazynek, zmiejszona grawitacja

Takie mapy są wybierane przez większość więc najwidoczniej chcą grać takie mapy, longa wywaliłem z nominacji więc zostaje dust2/dust2x2/aztecydust2.

Co do map assault to jest ich problem, że nie czytają regulaminów, nie ja mam dopasowywać się pod ich przewinienia tylko oni do regulaminu, nauczą się w końcu jeżeli będą notorycznie banowani.

Klasa Vampir mi się nie podoba i będzie taki sam niewypał jak Tropiciel, w tle obecnych klas jest słaba a co do Cichego to też nad nim coś przemyślę choć nic nie obiecuję.

Nad edycją tropiciela myślałem i także planowałem coś w stronę radaru itd... Omówimy to kiedyś na serwerze, często mówisz coś przypadkiem z czego czerpie inspirację, kiedy Ty nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PHANTOM

 

Czy ty serio nie przesadzasz z tymi nowymi klasami PREMIUM? Jest już ich wystarczająco. 
Akurat mało osób gra klasami PREMIUM ale jak już graja to przewaznie (KAPITAN, ZEUS, TERMINATOR).

Jesli chodzi o zwykle to też myslę że jest ich już wystarczająco. :D Tylko przydało by się je troche wyedytowac mianowicie chodzi mi o Wsparcie Ogniowe i żeby tam dac dodatkowe +5/10 KONDYCJI / bo zauwazylem ze teraz zostalo usuniete DMG (+INT) i dodano 1 rakieta więcej.

 

 

// A to bardzo przepraszam nie zauwazyłem tego co pisales na poprzedniej stronie. :D

Edytowane przez rock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PHANTOM

 

Czy ty serio nie przesadzasz z tymi nowymi klasami PREMIUM? Jest już ich wystarczająco. 

Akurat mało osób gra klasami PREMIUM ale jak już graja to przewaznie (KAPITAN, ZEUS, TERMINATOR).

Jesli chodzi o zwykle to też myslę że jest ich już wystarczająco. :D Tylko przydało by się je troche wyedytowac mianowicie chodzi mi o Wsparcie Ogniowe i żeby tam dac dodatkowe +5/10 KONDYCJI / bo zauwazylem ze teraz zostalo usuniete DMG (+INT) i dodano 1 rakieta więcej.

Pisałem już, że potrzebuję edycji Tropiciela i podał ewentualność zmiany całej klasy, nie jest to żadna dodatnia klasa premium.

Wsparcie ogniowe zostanie tak jak jest, w ogóle nie powinno być tam tego dmg + int (nie mówię o rakietach).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym dodac małe mapy do nominacji głosowania (chodzi mi tutaj jak admin chce zrobic głosowanie)

 

tj. wiocha, dd2long, max itd

Nie wierzę. Przed chwilą była propozycja ich usunięcia...

Mapy są dodane pod komendą /mala mapa, jak je dodam będą wybierane na pełny serwer, więc odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodałem do nominacji dla admina małe mapy:
de_dust2_long
cs_wiocha
cs_max

Edytowana została klasa Tropiciel
• Posiada 1/2 z HE, radar oraz odbija 3 pociski na rundę

 

W tym tygodniu zostaną wgrane nowe rs'y, wszystkie spisy nutek są tutaj:

Edytowane przez James0v.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności