Jump to content

Recenzja filmu "Alvin i Wiewiorki 2"


averrrrrrrrrrrrr
 Share

Recommended Posts

7288277.3.jpg


Alvin i wiewiórki 2


 


 


Gatunek: Komedia


 


 


 


 


Opis fabuły: Alvin, Szymon i Teodor, dzięki Dave'owi, który stworzył z nich zespół rockowy, odnoszą piosenkarskie sukcesy. Pojawia się jednak pewien problem. Alvin kocha być w centrum uwagi i to jego wygłupy sprawiają, że po paryskim koncercie Dave ląduje w szpitalu. Rozzłoszczony opiekun nakazuje wiewiórkom przerwać karierę i wrócić do szkoły. W czasie jego nieobecności będą pod pieczą jego kuzyna. Dla Toby'ego to duże wyzwanie, bo jedyne, na czym się zna i czym naprawdę się interesuje to gry komputerowe. Powrót Alvina, Szymona i Teodora do szkoły okazuje się trudny – muszą stawić czoło szkolnym osiłkom. Oczywiście Alvin gotów jest zrobić wszystko, by zostać szkolną gwiazdą. Dołącza nawet do futbolowej drużyny. Taki obrót spraw nie podoba się Szymonowi i Teodorowi. Ale największe wyzwanie czeka ich podczas konkursu śpiewu, na którym rywalkami stają się trzy dziewczyny, wiewiórki – Brittany, Żaneta i Eleonora. Chłopcy zauroczają się w Wiewióretkach i nie skupiają się na piątkowym koncercie, który Ian zaproponował dyrektorce, żeby okazać wyższość dziewczyn.


Film kończy się wspólnym występem Wiewiórki and Wiewióretki oraz powrotem Dave'a z paryskiego szpitala. Alvin za sprawą manipulacji zdania opiekuna dziewczynki zamieszkują razem z gwiazdami.


 


 


Częsc fabuły z Google.


 


Kilka słow ode mnie: Ogladałem tą częsc chyba z 4 razy i jak do tąd jeszcze mi się nie znudził. Najlepszy moment jest przychodzą do szkoły i jak spotykaja  wiewióretki (Żanete, Brittany oraz Eleonore)


Noi ten filmu jest odpowiedni dla całej rodzinki, sam z rodziną go ogladałem i było troszku beki. xd


 


 


Link do filmu: http://www.cda.pl/video/101899ad/Alvin-i-wiewiorki-2

Edited by Tymbarkowa x3
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Alvina 2 nie oglądałem oglądałem jedynkę po takiej recenzji na pewno się skuszę na drugą część taki film ogląda się najlepiej wieczorem przy winku lub piwku najlepiej z druga połówką :) więc na pewno obejrzę ta drugą cześć :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines