Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Alvin i Wiewiorki 2"


aver

Rekomendowane odpowiedzi

7288277.3.jpg


Alvin i wiewiórki 2


 


 


Gatunek: Komedia


 


 


 


 


Opis fabuły: Alvin, Szymon i Teodor, dzięki Dave'owi, który stworzył z nich zespół rockowy, odnoszą piosenkarskie sukcesy. Pojawia się jednak pewien problem. Alvin kocha być w centrum uwagi i to jego wygłupy sprawiają, że po paryskim koncercie Dave ląduje w szpitalu. Rozzłoszczony opiekun nakazuje wiewiórkom przerwać karierę i wrócić do szkoły. W czasie jego nieobecności będą pod pieczą jego kuzyna. Dla Toby'ego to duże wyzwanie, bo jedyne, na czym się zna i czym naprawdę się interesuje to gry komputerowe. Powrót Alvina, Szymona i Teodora do szkoły okazuje się trudny – muszą stawić czoło szkolnym osiłkom. Oczywiście Alvin gotów jest zrobić wszystko, by zostać szkolną gwiazdą. Dołącza nawet do futbolowej drużyny. Taki obrót spraw nie podoba się Szymonowi i Teodorowi. Ale największe wyzwanie czeka ich podczas konkursu śpiewu, na którym rywalkami stają się trzy dziewczyny, wiewiórki – Brittany, Żaneta i Eleonora. Chłopcy zauroczają się w Wiewióretkach i nie skupiają się na piątkowym koncercie, który Ian zaproponował dyrektorce, żeby okazać wyższość dziewczyn.


Film kończy się wspólnym występem Wiewiórki and Wiewióretki oraz powrotem Dave'a z paryskiego szpitala. Alvin za sprawą manipulacji zdania opiekuna dziewczynki zamieszkują razem z gwiazdami.


 


 


Częsc fabuły z Google.


 


Kilka słow ode mnie: Ogladałem tą częsc chyba z 4 razy i jak do tąd jeszcze mi się nie znudził. Najlepszy moment jest przychodzą do szkoły i jak spotykaja  wiewióretki (Żanete, Brittany oraz Eleonore)


Noi ten filmu jest odpowiedni dla całej rodzinki, sam z rodziną go ogladałem i było troszku beki. xd


 


 


Link do filmu: http://www.cda.pl/video/101899ad/Alvin-i-wiewiorki-2

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdradziłeś zakończenie! Tak sie nie robi! :D recenzja fajna, uderzyles na slaby film troche, nie ta publicznosc :D my raczej juz gustujemy w filmach, ktore cos w sobie niosa :D 9/10 za spoiler!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alvina 2 nie oglądałem oglądałem jedynkę po takiej recenzji na pewno się skuszę na drugą część taki film ogląda się najlepiej wieczorem przy winku lub piwku najlepiej z druga połówką :) więc na pewno obejrzę ta drugą cześć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności