Jump to content

Recenzja filmu "Alvin i Wiewiorki 2"

averrrrrrrrrrrrr
 Share

Recommended Posts

7288277.3.jpg

Alvin i wiewiórki 2

Gatunek: Komedia

Opis fabuły: Alvin, Szymon i Teodor, dzięki Dave'owi, który stworzył z nich zespół rockowy, odnoszą piosenkarskie sukcesy. Pojawia się jednak pewien problem. Alvin kocha być w centrum uwagi i to jego wygłupy sprawiają, że po paryskim koncercie Dave ląduje w szpitalu. Rozzłoszczony opiekun nakazuje wiewiórkom przerwać karierę i wrócić do szkoły. W czasie jego nieobecności będą pod pieczą jego kuzyna. Dla Toby'ego to duże wyzwanie, bo jedyne, na czym się zna i czym naprawdę się interesuje to gry komputerowe. Powrót Alvina, Szymona i Teodora do szkoły okazuje się trudny – muszą stawić czoło szkolnym osiłkom. Oczywiście Alvin gotów jest zrobić wszystko, by zostać szkolną gwiazdą. Dołącza nawet do futbolowej drużyny. Taki obrót spraw nie podoba się Szymonowi i Teodorowi. Ale największe wyzwanie czeka ich podczas konkursu śpiewu, na którym rywalkami stają się trzy dziewczyny, wiewiórki – Brittany, Żaneta i Eleonora. Chłopcy zauroczają się w Wiewióretkach i nie skupiają się na piątkowym koncercie, który Ian zaproponował dyrektorce, żeby okazać wyższość dziewczyn.

Film kończy się wspólnym występem Wiewiórki and Wiewióretki oraz powrotem Dave'a z paryskiego szpitala. Alvin za sprawą manipulacji zdania opiekuna dziewczynki zamieszkują razem z gwiazdami.

Częsc fabuły z Google.

Kilka słow ode mnie: Ogladałem tą częsc chyba z 4 razy i jak do tąd jeszcze mi się nie znudził. Najlepszy moment jest przychodzą do szkoły i jak spotykaja  wiewióretki (Żanete, Brittany oraz Eleonore)

Noi ten filmu jest odpowiedni dla całej rodzinki, sam z rodziną go ogladałem i było troszku beki. xd

Link do filmu: http://www.cda.pl/video/101899ad/Alvin-i-wiewiorki-2

Edited by Tymbarkowa x3
  • Like 4

Alvina 2 nie oglądałem oglądałem jedynkę po takiej recenzji na pewno się skuszę na drugą część taki film ogląda się najlepiej wieczorem przy winku lub piwku najlepiej z druga połówką :) więc na pewno obejrzę ta drugą cześć :)