Skocz do zawartości

Wywiad z Omega* - Rowerzysta o wielkich ambicjach!


Porczop

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461692740__omega.png

 

 

Redaktor ---------------> Porczop

Gość ---------------> Omega*

 

 

 

Chciałbym Was wszystkich serdecznie powitać w kolejnej odsłonie wywiadu. Tym razem mam zaszczyt przeprowadzić go z bardzo ważną dla naszego forum osobą, która posiada dwie niemal najważniejsze rangi - UBTeaM oraz Moderator. Jest to Omega! Cześć. Czy na początek możesz się nam przedstawić?

 

Oczywiście! Cześć! Mam na imię Mateusz mam 19 lat. Aktualnie mieszkam w Poznaniu. Interesuję się grami, jak i rowerami.

 

Poznań... piękne miasto, mieszkam nieopodal. Jednak nie wszyscy znają jego uroki. Czy możesz nam je przedstawić?

 

Poznań jest stolicą województwa Wielkopolskiego i oczywiście leży nad piękną Wartą. Aktualnym prezydentem miasta jest Jacek Jaśkowiak. Poznań posiada ciekawe zabytki między innymi Katedra, Ogród Botaniczny, Pomnik Ofiar i wiele innych!

 

Jak najczęściej spędzasz czas wolny? Czy chętnie odwiedzasz te zabytki?

 

Mój czas wolny spędzam większości na komputerze. Mam obowiązki na forum, które muszę wykonywać, a one naprawdę zajmują sporo czasu. Resztę mojego czasu poświęcam mojemu kochanemu rowerowi. Wyjeżdżam często z kolegami na różne podróże rowerowe. Od czasu, do czasu kiedy mam czas lubię się zabawić. W grę wchodzą tylko i wyłącznie imprezy. 

 

Ojej? Rowery? Skąd to zainteresowanie? Czy nawet zimą tyle czasu im poświęcasz?

 

Zainteresowanie mam od małego. Pierwszy rower otrzymałem na komunie i wtedy wszystko się zaczęło. Całe dnie spędzałem na rowerze i trzyma mnie to do dziś. W zimę też dużo poświęcam czasu rowerowi. Wystarczy zakupić odpowiednie rzeczy na zimę i można wyruszać w dalekie podróże. Zima to czas, aby przyszykować rower na nowy sezon więc trochę czasu potrzeba na to wszystko.

 

Nie zbyt znam się na rowerach, ale zapytam. Na jakiego rodzaju rowerach najlepiej spędzasz czas? BMX, rowery góralskie?

 

Bmx To nie moja bajka. Tylko i wyłącznie rowery górskie.

 

Rozumiem. Skończmy temat rowerów i porozmawiajmy o przeszłości. Czy po ukończeniu gimnazjum udałeś się do liceum, czy może technikum?

 

Pamiętam że to był trudny wybór i całą rodziną zastanawialiśmy się gdzie mam iść. Ostatecznie wybrałem się do Liceum.

 

Pozwolę sobie zapytać o jakim profilu?

 

Językowo-Informatyczne. 

 

Spytam również z ciekawości dlaczego akurat tam?

 

Jest to szkoła która ma bardzo wysoką jakość nauczania. W każdym roku uczeń który ma najwyższą średnią otrzymuje Stypendium Prezesa rady ministrów. Szkoła posiada zajęcia na pływalni. Ogólnie miała bardzo dobrą opinie. Nie zapominajmy że dochodzi Informatyka.

 

Wyżej pisałeś, że wiele czasu poświęcasz naszemu forum. W jakim stopniu jest ono dla Ciebie ważne? Jak dogadujesz się z innymi użytkownikami tej przecudownej strony internetowej?

 

Tak to prawda. Dużo czasu spędzam na forum. Jest ono dla mnie bardzo ważne, ponieważ osiągnąłem naprawdę dużo. Zaczęło się od Gamera, a już jestem w posiadaniu Moderatora. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś awansuje na Globala. Reszta gier odpada, teraz liczy się tylko i wyłącznie forum. Z innymi użytkownikami dogaduję się bardzo dobrze. Szczerze mogę napisać że ani jednego konfliktu z nikim nie miałem. Oby tak dalej!

 

Tak więc powodzenia w zdobyciu Globala. Co nakłoniło Cię do złożenia podania o UBT oraz Moderatora?

 

Gdy już zdobyłem Gamera po pewnym czasie zaczęło mi się nudzić na Forum. Wtedy zobaczyłem że rekrutacja jest otwarta na UBTeam, więc zebrałem wszystkie siły i postanowiłem napisać podanie. Co do moderatora. Napisałem podanie, ponieważ myślałem że jestem bardzo aktywny na forum, dużo pomagam i również zebrałem siły i napisałem kolejne podanie. Z góry po głosach reszty użytkowników byłem przekonany że moda nie dostanę. Lecz Karol dostrzegł że się staram i dał mi szanse. Moderator na tym forum to było moje marzenie odkąd tu jestem. Po długim czasie udało się i jestem bardzo zadowolony z tego wyniku. Mam nadzieję że po pewnym czasie zajdę jeszcze dalej

 

Jak wyżej pisałem powodzenia w dalszej pracy na forum! Jak na nie trafiłeś? Ktoś Ci je polecił?

 

Natrafiłem przypadkiem na forum skopiowałem ip z diablo i zacząłem grę na tym serwerze. Spodobał mi się serwer i po pewnym czasie napisałem podanie na admina. Zostałem przyjęty i do dziś jestem z wami. Lecz nie w roli admina 1.6 lecz moderatora forum! 

 

Czy w ciąż grasz na naszym NDM? A może już na innym serwerze?

 

Niestety już nie gram na NDM ponieważ gra bardzo mało ludzi. Aktualnie grywam na OnlyDD2. Lecz na NDM szykuję się potężny reset i rusza wszystko pełną parą, więc pewnie zagoszczę niedługo tam.

 

Rozumiem. Czy oprócz Counter Strike 1.6 grasz w jakieś inne gry?

 

Ostatnio zacząłem grać w HearthStone. Jest to strategiczna gra karciana która mi się bardzo spodobało. Lubie gry w których trzeba odrobinę pomyśleć.

 

Rozumiem. Czy w wolnym czasie lubisz poogladac TV? Masz na to czas?

 

Oczywiscię, że lubię pooglądać TV. Jeśli mam czas wieczorem to oglądam dwa moje ulubione seriale. '' Na Wspólnej '' i '' M jak miłość '' . Te dwa seriale oglądam od małego.

 

Napewno lubisz obejrzeć czasem też jakiś dobry film? Jakie gatunki najbardziej preferujesz? Masz jakieś ulubione odsłony filmowe?

 

Oczywiście że Film akcji. Czy mam ulubione odsłony filmowe? Pewnie że tak! Między innymi Szybcy i wściekli. Od czasu do czasu trzeba obejrzeć jakiś dobry film.

 

Czy lubisz czasem posłuchać muzyki. Jeżeli tak to jakiej?

 

Nie lubie lecz kocham słuchać dobrej muzyki. Electro & House, Dubstep, Rock 

 

Czy spośród tych gatunków muzycznych masz jakiś swój ulubiony utwór/wykonawców?

 

Ulubionych wykonawców nie posiadam lecz co do utworów to Instrumental Core - The Angels Among Demons

 

Czy w chwilach, gdy np.: nie ma prądu i nie masz dostępu do elektrycznych urządzeń lubisz poczytać książki? : D Jeżeli tak to czy masz jakieś ulubione literackie tytuły?

 

Musze Cie rozczarować. Nie lubię czytać książek.

 

Rozumiem. Zapomniałem wyżej spytać, więc zapytam na sam koniec : D Czy masz może swoją "drugą połówkę"? Chodzi mi oczywiście o osobę z którą mogłeś się związać. Jeżeli tak to, czy mógłbyś nam ją przedstawić?

 

Tak jestem w posiadaniu drugiej połówki. Ma na imię Ania również ma 19 lat i jest przepiękną dziewczyną. Więcej wam nie zdradzę.

 

Hihi :3 I tym chyba zakończymy nasz wywiad! Dzięki za poświęcony mi czas! Na koniec kilka słów od Ciebie. Możesz napisać co tylko chcesz, pozdrowić kogo tylko chcesz! A ja tym czasem życzę Ci powodzenia z Anią : D Trzymaj się, cześć!

 

To ja dziękuje że poświęciłeś mi czas. Oczywiście bez pozdrowień się nie obejdzie, więc pozdrawiam Porczopa, Siwego, Natalje, Mashiro, Balncika, Fake (i jego madzie) i wszystkich użytkowników forum!

 

 

Na koniec chciałbym Was prosić o ocenę wielkości czcionki. Wziąłem sobie do serca rady jednego z userów i zmniejszyłem rozmiar czcionki! Oceniajcie, który był lepszy :)

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jestem w posiadaniu drugiej połówki. Ma na imię Ania również ma 19 lat i jest przepiękną dziewczyną. Więcej wam nie zdradzę.

Trochę głupi to zabrzmiało jakbyś uważał ją za rzecz. Tak ja to przynajmniej odebrałem. 

 

Wywiad fajny :) 

Powodzenia w zdobyciu GM . :) 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czcionka zmieniona i od razu lepiej ;)

---

Wywiad konkretny! 

Przyjemnie się go czyta i przede wszystkim jest estetycznie napisany.

Jak najbardziej zasługuje na "Lubie to".

---

Pozdrawiam Kamil.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też lubię" m jak miłość" piona!

 

Wywiad bardzo fajny, a co do czcionki też jest ok. :)

 

Dziękuję za pozdrowienia. :* też pozdro i życzę szczęścia z dziewczyną. :)

Edytowane przez Mashiro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności