Skocz do zawartości

Propozycja [Bany]


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

Mam propozycję, czasami gracze zgłaszają osoby łamiące regulamin na forum, no i jak je zbanować? Jest kamp na respie, 5min/30min/1h . 

No i leci 5min, bo to pierwsze jest, i ja proponuje takie coś zmienić.

 

Osoba łamiąca regulamin na serwerze dostaje 1 ostrzeżenie, lecz na forum jak ktoś poleci z skargą (znaczy gracze muszą się użerać z tą osobą co łamie regulamin całą mape) .. banować bez ostrzeżenia, od razu maksymalny rodzaj kary czyli tu 1h.

Oczywiście pomijając perma, bo jest np w regulaminie ZM że za ułatwianie sobie rozgrywki, ZM daje się człowiekowi, i na odwrót jest tydzien a w kolejności perm, COD - bugowanie tydzień > perm. 

 

Takie mniejsze bany, kamp na respie, obraza gracza, itd.. bany lecą na dłuższy czas.

Co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O wszystkie serwy chodzi mi, skarga leci na gracza i osoba odpowiedzialna za banowanie SupporUB czy Opiekun banuje, tak jak mówisz z dowodami. 

I nie banuje na normalny wymiar czasowy tak jak na serwerze, tylko na wyższy lub maksymalny. Jeżeli taka osoba uporczywie łamie regulamin to ja mówie że należy jej się ban na więcej niż normalnie, na serwerze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy następnym razem mów tak żebym Cię zrozumiał! :D Musiałem 3x ze zrozumieniem przeczytać :D

Jak dla mnie to oczywiste, że jak admin wbija bo ktoś łamie to nie 5 min a 1h, w końcu regulamin jest po to aby go znać :D

Jestem ZA

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po co te 5 minut? Gracz oleje sobie ten ban i tyle. brak admina gracz robi co chce i powinien od razu dostać jak najwyższa kare.

Bardzo dobry pomysł za :)

 

 

// dokładnie regulamin trzeba znać 

ps.2 tez musiałem kilka razy przeczytać bo nie wiedziałem o co chodzi :D

Edytowane przez Omega *
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

To zależy od danego opiekuna, oni decydują o tym jak ma wyglądać regulamin i jak ma być przestrzegany.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności