Skocz do zawartości

Recenzja filmu "American Pie" 2


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

American Pie 2

 

 american-pie-2-b-iext3953566.jpg

Reżyseria: J.B Rogers

Scenariusz: Adam Herz

Gatunek: Komedia romantyczna

Produkcja: USA

Premiera: 5 października 2001 (Polska) 6 sierpnia 2001 (Świat)

 

Link do filmu: http://www.filmweb.pl/film/American+Pie+2-2001-31042#

 

Opis fabuły:

            W tej kolejnej, fantastycznej i zabawnej  części z serii "Amarican Pie" poznamy kolejne perypetie naszych bohaterów, a zarazem młodych mężczyzn czyli: Kevin'a, Finch'a, Oz'a, Jim'a i Stifler'a z udziałem aktorów z pierwszej części. Tym razem stojąca na progu dojrzałości grupa przyjaciół dzielnie stara się stawić czoła swoim niezależnościom. Po ukończonym pierwszym roku studiów postanawiają spędzić razem wakacje, co się wiąże z nowymi śmiesznymi akcjami, umocnieniem ich licealnej przyjaźni i dostarczeniem niezapomnianych wrażeń. 

 

Moja ocena:

            Mi osobiście film się średnio podobał. Niby śmieszne, ale czasami jednak nie. xD Mogę polecić wielbicielom komedii z podtekstami jak i scenami związanymi z seksem. Ogólnie film mnie nie zachwycił, ale nie jest też zły, chociaż widziałam lepsze i to o wieeeeeele lepsze komedie, ale to tylko moja ocena. Piszcie czy wam się ten film podobał. :)

Fabuła: 7/10

Bohaterowie: 8/10

Ocena ogólna 7/10 - dobra.

 

Trailer z youtube:

 

Źródła: Filmweb, youtube, moja głowa. ^^

Edytowane przez Classic Team Gemciu
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie nie trafia taki młodzieżowy język :D jak na recenzję oczekiwałbym bardziej dojrzałych zwrotów niż "xd" xD :D

Na codzień ok, ale w recenzji język powinien być bardziej dojrzały :D

 

I jeszcze twoja podwójna ocena filmu w niewielkim odstępie :3 Troszkę za dużo :D

 

 

            Mi osobiście film się średnio podobał. Niby śmieszne, ale czasami jednak nie. xD Mogę polecić wielbicielom komedii z podtekstami jak i scenami związanymi z seksem. Ogólnie film mnie nie zachwycił, ale nie jest też zły, chociaż widziałam lepsze i to o wieeeeeele lepsze komedie, ale to tylko moja ocena. Piszcie czy wam się ten film podobał. :)

 

 

Recenzja 8/10

 

 

@@@EDIT:

Omega * nie coś a czegoś! :D

Edytowane przez CiapatyMurwa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności