Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Amnesia || CDA


Agandur6

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Amnesia || CDA
2. Imię: Tomasz
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre 7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) TAK 
6. Składka(Tak/Nie): Tak (SMS)
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Amnesia%20ll%20cda/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Mam 16 lat zajmuje się motoryzacją (Motory) ale również uwielbiam popykać sobie w gry takie jak "CS lub League OF Legends :)" Uważam że brakuje kilku adminów na serwerze i chciałbym pomóc w naszej sieci serwerów.
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): 
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 2 - 3 h dziennie . W weekendy 4 - 5
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:  Dni robocze 16:30 - 21 : 25 Weekendy 8:30 - 18:20
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6 lat 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak byłem adminem na kilku serwerach.

Dziękuje za pozytywne rozpatrzenie mojego podania . :) 

Edytowane przez Agandur6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amnesie widuję często na serwerze z resztą o jego obecności świadczy gametracker, który jest rzecz biorąc zadowalający, lecz nie podoba mi się liczba twoich postów a co za tym idzie aktywność na forum, jest słaba, bliska zeru co działa na twoją niekorzyść. Nie rozpisałeś się w podpunkcie ósmym, słabo :x pocieszeniem może być to, że amx jest dość wysoko, składka i aktywność na serwerze, lecz puki co ode mnie masz nie, popraw aktywność na forum to będę na tak. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozytywny gracz i nie karany.

Przestrzega regulaminu i ma doświadczenie

Jako że brakuje adminów jestem za okresem próbnym 

 

@Dark

weź pod uwagę że on dopiero  zawitał do nas a jest chętny pomóc w pilnowaniu porządku na serwerze.

Forum nadrobi, ale najważniejszy jest serwer.

Edytowane przez נαѕкιєя
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś aktywny, dobrze grasz i nie złapałam Cię jeszcze jak łamiesz regulamin, bo najwidoczniej tego nie robisz. Kulturka, doświadczenie itd jest, jedynie forum zawaliłeś, ale jeżeli wcześniejszy kandydat został przyjęty nie mając nawet 15h na serwerze, to czemu ty masz nie dostać szansy?

 

Jestem za okresem próbnym. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności