Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Ted"


Tymbarkowa :3

Rekomendowane odpowiedzi

7478701.3.jpg
 
 
GATUNEK: Komedia
PRODUKCJA: USA
PREMIERA: 2012 r
 
 
 
 
Film reżyserii Seth MacFarlane. Główny bohater John jest młodym chłopcem nie specjalnie lubianym przez rówieśników. Na gwiazdkę dostaje od rodziców misia którego nazywa Ted. Nikt nie spodziewał się, że chłopak zażyczy sobie żeby jego zabawka ożyła, a co najciekawsze, ze tak się stanie! Od tamtej pory John i Ted byli najlepszymi przyjaciółmi, a także stali się nowymi gwiazdami telewizji. Po 27 latach bohaterowie dalej się przyjaźnią, mieszkają ze sobą. Spędzają razem każdą chwile (imprezy, wspólne picie piwka, palenie zioła ect). W końcu na drodze ich przyjaźni staje ukochana Johna - Lori, która chce, żeby jej partner wydoroślał. Stawia mu ultimatum gdzie bohater musi wybrać - albo ukochana albo Ted. Jest to dla niego ciężki wybór gdyż Lori kocha ponad życie i chcę z nią być już do końca, a Tedy towarzyszył mu od małego i razem przeżyli dużo wspaniałych chwil.
Czy John wybierze dotychczasowe życie (imprezy z misiem, palenie zioła etc)? Czy może posłucha dziewczyny i zerwie z przyjacielem dotychczasowy kontakt i "wydoroślej"? A może jeszcze coś innego się wydarzy? Tego dowiecie się sami... :)
 
 

 

Parę słów ode mnie:
Film jak dla mnie świetny. Wielki szacun dla reżysera za stworzenie tak komicznego filmu ! Dla niektórych ten film może wydawać się amm obleśny? Nie odpowiedni? Aczkolwiek jak na moje został on stworzony dla ludzi z poczuciem humoru, których chyba nic nie zadziwi.. Sama oglądając go popłakałam się ze śmiechu. Postać Tediego jest po prostu czymś genialnym, wszystkie dialogi, sceny z nim były mega. Najlepszy moment filmu? Ciężko wybrać ale na pewno rozmowa o prace misia, oraz trochę później jak szef przyłapuje go na seksie z pracownica na zapleczu ^^ ale to nie jedyne zaje**** akcje filmu. Oglądnijcie sami to zobaczycie :)
Film oceniam z czystym sumieniem 10/10 !
 
 
Poniżej daje link do filmu:
 
Zachęcam do oglądania !
 

 

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komedia spoko, trochę głupie są niektóre momenty, ale tak czy inaczej jedna z lepszych komedii jakie widziałem w ostatnich latach ^^ polecam, co do recenzji to bardzo fajna, ale jakbyś mogła to w następnej recenzji użyj mniej jaskrawych kolorów (ten błękit wali po oczach jak ma się biały skin strony ^^) tak czy inaczej poleciał like :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności