Skocz do zawartości

Recenzja filmu "Pirates of the Caribben" (Cała Seria)


XoLLeK

Rekomendowane odpowiedzi

piraci_z_karaibow_na_nieznanych_wodach_3

 

Pirates of the Caribbean

 

 

Piraci z Karaibów seria filmów, na razie powstały 4 filmy z tej serii następny film Piraci z Karaibów prawdopodobnie powstanie w 2017 roku !

Gatunek

Akcja,Przygodowy,Fantasy

 

 

Seria filmów Piraci z Karaibów :

 

Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)

Piraci z Karaibów: Skrzynia umarlaka (2006)

Piraci z Karaibów: Na krańcu świata (2007)

Piraci z Karaibów: Na nieznanych wodach (2011)

Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales (2017)

 

Piraci z Karaibów Klątwa Czarnej Perły.

 

Jest to pierwszy film Piraci z Karaibów powstał w 2003 roku.

Kowal Will Turner sprzymierza się z kapitanem Jackiem Sparrowem, by odzyskać swoją miłość - porwaną córkę gubernatora.

 

Piraci z Karaibów Skrzynia Umarlaka.

 

Jest to 2 część filmów Piraci z Karaibów film został wyprodukowany w 2006 roku.

Jack Sparrow musi spłacić dług zaciągnięty wobec kapitana Latającego Holendra. Uniknie śmierci, gdy znajdzie i zniszczy serce Davy'ego Jonesa ukryte w Skrzyni Umarlaka.

 

Piraci z Karaibów  Na krańcu świata .

 

Ten film powstał w 2007 roku co na prawdę było zdumiewające, ponieważ dotychczas Piraci z Karaibów produkowali co ileś lat mniej więcej co 3 lata.

 

Piraci z Karaibów  Na nieznanych wodach.

 

Ta część powstała w 2011 roku, fani musieli długo czekać na kontynuacje bo trwało to ponad  4 lata a wiec ten film najdłużej reżyserowano, ale było warte czekanie ponieważ film wyszedł im naprawdę dobry.

 

 Pirates of the Caribbean  Dead Men Tell No Tales (2017).

 

Wiadomo że film powstanie prawdopodobnie w 2017 roku, producenci nie zdradzają co będzie w tej części, wiadomo że Jack Sparrow odzyska statek czarną perłę ale nie wiadomo jeszcze jak i co będzie dalej o by kolejny raz produkcja filmu nas przekonała nas że jest to kolejny ich świetny film.

 

 

O nagrodach Piraci z Karaibów nie będę pisał ponieważ jest ich masa co świadczy że ta seria jest naprawdę godna polecenia.

 

Coś ode mnie:

 

Wszystkie części bardzo mi się spodobały trzymają napięcie do końca po prostu zwala z nóg nic więcej nie będę pisał po prostu super seria. 

 

Jest to moja pierwsza recenzja wiem ze jest parę nie do ciągnięć no ale 2 razem będzie lepiej :)

 

Cała serie filmów możesz oglądnąć na tej stronie wpisując tytuł filmu w ''szukaj''

 


 

 

Źródła:

​Filmweb,Wikipedia.

 

Nie all cit +c i v bo pisałem też po swojemu :)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Totalne ctrl+c/ctrl+v z filmweba. Seria jest świetna, to jedne z moich ulubionych filmów, ale nie postarałeś się. Nie kopiuj tak, tylko sam coś wymyśl.

 

@i kopiowanego i twojego jest mało. Jak dla mnie wystarczyło zrobić 1 film, a się rozpisać. Teraz 4 świetne filmy raczej nie doczekają się porządnej recenzji, a szkoda.

Edytowane przez Rias Gremory
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega napisał,lepiej było zrobić recenzję jednej części

ale zrobić to porządnie, a nie że tak powiem "na odwal" ;)

 

Totalne ctrl+c/ctrl+v z filmweba. Seria jest świetna, to jedne z moich ulubionych filmów, ale nie postarałeś się. Nie kopiuj tak, tylko sam coś wymyśl.

 

@i kopiowanego i twojego jest mało. Jak dla mnie wystarczyło zrobić 1 film, a się rozpisać. Teraz 4 świetne filmy raczej nie doczekają się porządnej recenzji, a szkoda.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pochwalam kopiowania recenzji... sama wiem po sobie, że pisząc je trzeba skorzystać z pomocy wujka google ale nic nigdy nie kopiowałam.

Yhh noc cóż.. proponuje CI rozbić to na 4 recenzje i w każdej z nich opisać po kolei i osobno każdą część.. Film ten jest bardzo populary i jest o czym pisać. Więc nie bd sie nudził

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności