Skocz do zawartości

[ODRZUCONA](2 sprawy.) Skarga KoMmEn. //Efilon przeczytaj to.


`OrangeT

Rekomendowane odpowiedzi

SKARGA:
1.Twój Nick: `Or[A]nge[T]
2.Nick admina/gracza który zawinił: KoMmEn
3.Admin/Gracz : KoMmEn
4.Data i godzina: No nie wiem gdzieś z rana to było. Chyba 9-10
5.Dowody (demko/screenywiadkowie): Screen: http://speedy.sh/vUYaQ/Bez-tytulu.png
6.Opis sytuacji: Napisałem: "Co za pokurwiona mapa" a ten gościu mnie wyzwał, że sam jestem "pokurwiony" a do niego nie było to kierowane.

Efilon a to dla Ciebie:
Chyba się nie polubiliśmy :) Gadasz mi, że jak wbije na serwer to dostane bana za to, że kogoś zbluzgałem. Przyznaje się zrobiłem to ale to co piszesz jest żałosne :) Wyzwałem kilka razy kogoś i od razu wlepiasz mi bana a jak wbił jakiś koleś: Danka czy jak on tam ma i każdego przez mikro bluzgał i darł ryja to było dobrze no nie :) ? A gdy ktoś go zabił to było: "O ty kurwo" i wszyscy w śmiech nawet admini... Pozdro dla administracji, gościu drze ryja, bluzga, że uszy bolą a admini się śmieją i chcą żeby jeszcze bardziej darł ryja i każdego wyzywał... Czekam na bana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz sie, co jak co ja zwracam uwage. Nas czyli kolegow moze ale innych graczy nie i staram sie tego pilnowac. On to robi po to zeby rozruszac ten serwer gdy jest sztywno. A co robisz ty? Z tego co widzialem na screenach to wyzywales komus rodzicow chyba no i oczywiscie boguducha winnych graczy. 

Wiec drogi kolego nie rozumiem co jest zalosnego w tym co napisalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Danki my mu na ta pozwalamy bo wtedy jest smiesznie na serwie i miles sie gra a jezeli ty go nie chcesz sluchac to jest taka opcja jak Zablokuj komunikacje i po problemie a jak wy sie zaczynacie wyzywac to sie zaczyna spina i dlatego potem banujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj mylisz sie, co jak co ja zwracam uwage. Nas czyli kolegow moze ale innych graczy nie i staram sie tego pilnowac. On to robi po to zeby rozruszac ten serwer gdy jest sztywno. A co robisz ty? Z tego co widzialem na screenach to wyzywales komus rodzicow chyba no i oczywiscie boguducha winnych graczy. 

 

Wiec drogi kolego nie rozumiem co jest zalosnego w tym co napisalem.

Czekam na dowód... wtedy sobie przypomnę co to była za sytuacja i w jakich okolicznościach to pisałem :)

Edytowane przez `OrangeT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Danki my mu na ta pozwalamy bo wtedy jest smiesznie na serwie i miles sie gra a jezeli ty go nie chcesz sluchac to jest taka opcja jak Zablokuj komunikacje i po problemie a jak wy sie zaczynacie wyzywac to sie zaczyna spina i dlatego potem banujemy

Jeszcze jedno, pozwalacie mu bo jest śmiesznie ? Rozumiem niech się drze Allah Akbar mi to nie przeszkadza, sam się z tego śmieje ale bez przesady, że go ktoś zabije to wyzywa od razu. On nie ma takiego prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytaj ze zrozumieniem, jak powiedzialem pozwalam mu na wyzywanie dla beki ale tylko "swoich" graczy, co do reszty staram sie aby tego nie robil. 

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=397236574
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=397236498
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=397236423
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=397235918

wszystko to wzialem z tego linku :http://steamcommunity.com//id/165454764/screenshots/

i na przyszlosc nie radze raczej nie drzec kotow z adminami serwera bo to zawsze bedzie dzialalo na twoja niekorzysc. tym razem ban byl krotki, jednak z czasem moze sie to zmienic. prosze o tym pamietac

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra. A co masz zamiar zrobić ze skargą na KoMmEna :) ?

I dlaczego te linki co wysłałeś nie działają ? pisze, że być może zostało usunięte a ten link na samym dole to jakaś strzelba ;/
On ma tylko 1 zrzut ekranu.

Edytowane przez `OrangeT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę abym wyzywał kogoś rodziców nie ważne. Opisze te sytuacje:
1 Screen: Gościu, chyba z 7 lat gadał i wyzywał kogoś i nie uważam aby ten tekst nadawał się na bana :P
2 Screen: To sam już przyznam kwalifikuje się na bana bo go wyzywałem dlatego, że byłem zbulwersowany bo biegał taki aimer i każdego zabijał. Tutaj się zgodzę z banem.
3 Screen: Dwójka dzieciaków po 7 lat wyzywało każdego to napisałem, że są gówniarzami (tak ja po części też) i żeby się uciszyli. 

4 Screen: Też się nie nadaje na bana :) Gościu wyzywał każdego to się zapytałem czy mamy w domu nie ma bo tak wyzywa :) 

2 Screen: Nadaje się na bana. Reszta już nie koniecznie :) 

Co będzie ze skargą na KoMmEna ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obchodzi mnie twoja opinia. Ban zostal przyznany i prosze tego nie kwestionowac. W kazdym z przypadkow mogles sie opanowac i zmutowac graczy ktorzy ci przeszkodzili, a zamiast tego zachowales sie lekkomyslnie. 

Co do tej skargi, skomentuje to tak jak ty pierwszego screena, nie uwazam zeby nadawalo sie to na bana, czekaj na opinie innych adminow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie widzę abym wyzywał kogoś rodziców nie ważne. Opisze te sytuacje:

1 Screen: Gościu, chyba z 7 lat gadał i wyzywał kogoś i nie uważam aby ten tekst nadawał się na bana :P

2 Screen: To sam już przyznam kwalifikuje się na bana bo go wyzywałem dlatego, że byłem zbulwersowany bo biegał taki aimer i każdego zabijał. Tutaj się zgodzę z banem.

3 Screen: Dwójka dzieciaków po 7 lat wyzywało każdego to napisałem, że są gówniarzami (tak ja po części też) i żeby się uciszyli. 

4 Screen: Też się nie nadaje na bana :) Gościu wyzywał każdego to się zapytałem czy mamy w domu nie ma bo tak wyzywa :) 

 

2 Screen: Nadaje się na bana. Reszta już nie koniecznie :) 

 

Co będzie ze skargą na KoMmEna ? :P

To mogłeś go zmutować, to że ktoś łamie regulamin, nie oznacza, że ty go masz łamać. Jak ktoś będzie czitował, to też się odpalisz? Toż to idiotyzm.

 

Jeżeli wyzywasz danego gracza lub mówisz do niego coś co go obraża, to masz prawo zostać zbanowany. Co do przeklinania, jeżeli nie jest to nagminne, to admin nie powinien zbanować (przeklinanie, a nie obrażanie), ale jeżeli ktoś to robi nagminnie, nawet w formie żartu, to tego bana powinien dostać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności