Skocz do zawartości

[BAN]Piston


Tydzek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:PISTON
Link do SS: BRAK
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 
[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You are banned from this Server! 
[AMXBans] You are permanently banned. 
[AMXBans] Banned Nickname : PISTON 
[AMXBans] Reason : ' WH ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ www.cs-classic.pl 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 104119449 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 188.127.2.82 ' 

Serwer:
Link do bana: 
http://amxbans.cs-cl....php?bid=152820

 

http://www11.zippysh...xW69U/file.html

To jest demko od sumeklera

 

http://www28.zippysh...xsNqZ/file.html

A to jest moje dzisiejsze, tam on ma znacznie dłuższe chociaż w sumie całego nie oglądałem ;) 

 

1 demko admina :Sumekler....

Adminie jak byś zauważył 2 graczy z ct ja byłem w tt kami na kapitanie badz kucaczy co kapitan ma 1/1 z awp a kucacz 1/2 za kazdym razem gdy podchodze wychylam sie powoli bo 3 runde z koleji kampia w jednym miejscu albo przy bs gdzie ct jest albo jak sie wychiodz na mapie dust2 w prawo i zchodzi sie w taka wnęke na duł tak wiec niewiem z czym to wh ale dobra ...

 

2 demo Pana Siwego:D

 

Siwy moj kolego jak byś nie zauwazył mapa eldorada gracze z tt i z ct chodza albo dołem przez drzwi na drógła strone albo srodkiem albo dachem i tu jest to samo co mapa wyżej u tamtego admina tylko gracz o nazwie 1shotkill 4 rundy wbiega z dzwi a ja kampie to na dole to na górze  i zabijamy sie na wzajem + (wyzywamy sie ale to norma ) mozna sobie zobaczy

 

A co do Hltv zgadza sie wiem ze admini jak nagrywaja demka właczaj jak by wh ze widza paseczki na ekranie gdzie dany gracz jest blablblb do zeczy ale w oryginale chodzi mi o to własnie by udowdonic ci że nie wyczekuje na gracza bo widze przez sciane gdzie on jest tylko ze 4 badz 5 rund pod rzad biegnie ta sama droga a potem placze że ma ktoś wh to chyba logika tylko dla tego lepiej jest z hltv ale macie swoje demka ok grajcie z graczami dziennie po parenascie razy te same mapy wałkując z tymi samymi graczami gdzie moga wyjsc gdzie noga kam pic to jest masa czynników by posadzić niewinnego gracza o wh jako admini macie taki nawet obowiązek sprawdzić gracza jak jest na u@ spam na niego nie przeczę nawet 

 

Nikotyna :  

Ja oglądałem oby dwa demka i widąc że to nie jest kwestia napewno słuchawek bo to jest niemozliwe. Aby gracz szedl w jego strone po cichu a ten sekunde wcześniej dał sb celownik na jego banie, wiele było takich akcji i jak dla mnie nie ma żadnych wątpliwosci że gracz gra na czitach.

 

Wytłumacz mi chłopie gdzie tu masz ciche kroki i gdzie  wcelowuje od razu celownik na gracza jak gracz jest po drugiej stronie a ty mi tu piszesz mistrzu że ma ciche biegi ????

który to czas powiedz? I proszę natali bądź innego ubt o wypowiedz 

Edytowane przez Tydzek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dema obejrze jutro po szkole, przepraszam, że tak długo, ale chwilowo nie mam dostępu do komputera stacjonarnego a tam moge jedynie oglądac dema.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demo nr1. Wychylasz od razu na model, nawet nie słysząc, refleks niesamowity, celownik idealnie idzie za modelem.

Demo nr2. Krótkie demo, pierw przeskok celownika, pozniej pomylone sciany.

 

Podtrzymuje zdanie Nikotyny, brak ub.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje zbanowany, a temat zostaje zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności