Skocz do zawartości

[UB]OneShotOneKill ban za czitowanie


OneShotOneKi

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:OneShotOneKillNoHaxThatSkil
Link do SS:Brak Dostałem bana za Czitowanie
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ cs-classic.pl
[AMXBans] Powod: 'Czitowanie'
[AMXBans] Dlugosc bana: 'permanentnie'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_2:0:1937357444'
[AMXBans] Twoje IP: '176.109.160.241'
[AMXBans] =======================================
Serwer:Only DD2
Link do bana:
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=153193

 

Pomoc:

1. SS'y wrzucamy na zippyshare

2. Link do bana

3. Przeczytaj regulamin 

4. Nie spamuj w prosbie o UB

5. Poradnik jak dostac UB - krok po kroku

 

Moi drodzy chciał bym sie odwołac co do bana za Czitowanie ponieważ nic nie mam jestem czysty posiadam konto steam lecz mam problem z meilem bo zapomniałem i z errorem oto link (Nie mam an celu reklamowac servera czy cos chce udowodni ze jestem czysty) Na soplicy jestem Adminem FFA gram tam juz razem ponad rok bez przerw więc zaufanie musiało byc a to że gram ns to oto linki

ZAKAZ LINKÓW WYCHODZĄCYCH NA INNE FORA. / Nikotyna

To jest mój problem steam a oto banid

http://banid.pl/kto?to=0:0:48700193P

 

Proszę admina który był tak pewny  że jestem odpalony o opisanie Demka  i wyjaśnienie wszystkiego i po czym stwierdził iż jestem odpalony.

Edytowane przez Nikotyna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie masz no-recoil

Oglądałem całe mapke cb od 14:59 do 15:17 i ewidentnie tak jest jednak proszę aby któryś z ubt sprawdził jeszcze to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki no recoil :D 5-6lat wiele poradnikow itp robi swoje hehe ale milo slyszec ze dobrze myszka kieruje ale dobra wrocmy do tematu prosze aby ktos kto dobrze sie zna i wie ze na demkach tez widac mniejszy rozrzut niz na zywo i tez wie ze nie kazdy ns nie moze grac lepiej niz steam lub admini tu sie liczy myslenie spostrzegawczosc uzywanie radaru sluchu i mozgu czekam na dalsze rozpatrzenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

One shot nie bd sie wdawał z tobą w dyskusje bo to nie ma sensu wiem swoje.Nie wiedziałem ze sterowanie myszki ma związek z rozrzutem i wgl ...

Oto link do hltv'ki nataljo.

http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1503011453-de_dust2-1425217980-1425219480.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma wpływ każdy ruch myszki góra czy dół wpływa  na rozrzut ja  lekko ruszam myszka na boki dlatego też nie leci wysoko tylko ciut niżej i bardziej jest celniejsze dlatego tez tak mi widać jak bym miał no-recoil, popatrz sobie na internetach w poradnikach filmach to sie dowiesz trochę. Ale dobra też nie będę się kłócił :) Czekam na ostateczne zdanie i niech admin który daje takie bany wchodzi na forum i sprawdza przez 24h systematycznie bo nie każdy jego zdaniem może coś mieć ale czas na rozpisanie jeszcze nie miną.

 

Czekam na ostateczny werdykt.

Edytowane przez OneShotOneKi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam za wypowiedź w tym dziale(Nie opiekuje się(na razie) nim lecz postanowiłem zobaczyć to demko.)
Akcje które mnie zastanawiają:
1.2:10-2:15 (Min.)

2.2:25-2:30 -||-

3.5:00-5:05 -||-
4.7:55-8:00 -||-
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gram na skuchawkach uzywam radaru jak jest pusty ide tam i zawsze ktoa siedzi jestem spostrzegawczy i mam dobry refle ks i pewnie widzicie problem ja jestem czysty nie odpalam sie bo nie daje mi to radosci mam juz swoja tehnike gry jak i doswiadczenie. Prosse opiekuna badz H@ servera o ostateczny werdykt czy bedzie ub czy nie. Z tego co wiem ale nie wiem jak jest u was po 24 h powinienem dostac ub gdyz odwolalem sie od bana a nie ma werdyktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie czysto. Bu akcje, które podałeś.. nie wiem w jaki sposób mam je ocenić, ponieważ on kampi i strzela, jeżeli uważałeś, ze to recoil to jak najbardziej są one czyste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mówisz że czyste,to ub bo ja tego nie byłem pewien i dlatego chciałem abyś to obejrzała, jeżeli sie myliliśmy to z pewnoscią jeszcze wróci ;) UB /close

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności