Skocz do zawartości

Do działu AMXX. c:


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

Można byłoby dodać w dziale AMXX zakładkę związaną między innymi z klasami/perkami.

Chodzi o to, że jakby ktoś potrzebował jakąś klasę premium do serwera, którym się opiekuje czy coś w tym stylu, to mógłby napisać zlecenie z prośbą o napisanie klasy i uzyskałby pomoc. :D Wiem, że nie ma w tym nic aż tak trudnego, więc odpowiedź myślę, że byłaby szybka. :D

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że nie ma w tym nic aż tak trudnego, więc odpowiedź myślę, że byłaby szybka. :D

To nie jest nic trudnego jeżeli ktoś potrafi pisać klasy / perki, a nie posługuje się generatorem amxx.pl 

Ale nic nie zaszkodzi dodać poddział 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klasy z generatora podobno powodują crashe i błędy, więc takie odpadają.

Wchodzą w gre klasy napisane samodzielnie na czyjeś zlecenie. Myślę, że mamy kilka osób, które umieją to robić. Sama się tego uczę i można powiedzieć, że prawie to opanowałam... Piszę sobie klasy, ale jest to bezcelowe, a jakby pojawiłyby się jakieś zlecenia, to miałabym dla siebie ćwiczonka, więc przy okazji mogłabym komuś pomóc. (OGŁOSZENIE: Jak ktoś potrzebuje jakiejś klasy to chętnie pomogę, bo ćwiczę, żeby jakoś tam lepiej opanować pisanie klas, a może się to komuś przydać.)

 

Jakby powstał taki pododdział, to po prostu chętni byliby w nim aktywni i pomagaliby, więc nie trzeba raczej żadnych rang czy coś. :D

Chociaż, kto wie? Jakby pomysł wypalił i się trochę rozkręcił... To czemu nie?

 

Wiecie jakiś tam wzór i regulamin zlecenia, ja z chęcią pomogę i może ktoś tam się jeszcze znajdzie. ;d

 

Czekam na wasze wypowiedzi odnoszące się do propozycji.

Edytowane przez Mashiro *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Nie wiem czy to ma sens, może lepszym pomysłem byłoby stworzenie jakieś rangi pod ten dział (osoby by dodawały tam pluginy, itd) zamiast tworzyć kolejny poddział, który będzie stał pusty? :D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie coś w tym jest... xD

Chyba napisałam taką propozycję dlatego, że innych rzeczy z wyjątkiem pisania klas nie bardzo ogarniam. ;_;

Twój pomysł jest jednak lepszy, a jakie wymagania, w ogóle co to byłaby za ranga? ;d

Edytowane przez Mashiro *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze się ktoś znajdzie, aczkolwiek nie wiem czy przylecą chętne tłumy.. ;_;

Trzeba byłoby jakoś ankietę zrobić, by sprawdzić ile osób w ogóle to popiera, ile osób się kwalifikuje itd. ;)
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności