Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie - TheMachwes


Machwes

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TheMachwes

2. Imię: Kacper

3. Wiek: 13 (Wiek to jedynie liczba :))

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak, ale zbędny :)

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/TheMachwes/193.33.177.166:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: No więc mam na imię Kacper, chodzę do klasy I gimnazjum. W ZM zakochałem się zaraz po oglądaniu serii TWD :D. Interesuję się sportem, informatyką, troszkę grafiką komputerową. Sądzę, że jestem kulturalny, miły oraz w miarę możliwości pomocny. Lubię słuchać muzyki, oglądać filmy apokaliptyczne, jeździć na quadzie itp. i to na tyle z mojego życiorysu :D. Chciałbym pomóc obecnym Administratorom serwera, często spotykam sytuacje gdy gracze łamią regulamin przy czym się denerwują, chciałbym zapobiec takim sytuacją w miarę moim możliwości :).

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie posiadam

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1/2 godziny dziennie się postaram w dni robocze, a w weekendy 2/3h wzwyż. (W ten weekend będzie mnie mniej ponieważ przyjechała do mnie rodzina z Norwegii :))

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: Dni robocze: 14/15 do 16/17. Potem możliwe, że godziny wieczorne 21-22 (różnie). Weekendy to już masakrycznie różnie i nie jestem w stanie określić :).

12. Staż w grze counter strike 1.6: 3lata, zaczyna się 4 rok :).

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Tak, aktualnie również jestem na tej sieci :)

** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

Wymagania:

  1. Ukończone 17 lat -
  2. Przynajmniej 35 godzin spędzonych na serwerze +
  3. Zachowanie kultury na serwerze -/+
  4. Przynajmniej 10 sensownych postów na forum +
  5. Czyste konto nie posiadające warnów (ostrzeżeń) +
  6. Posiadanie mikrofonu +
  7. Składka za admina 7,38 zł SMS (istnieją wyjątki. Wystarczy napisać do opiekuna) +
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo tego, że już nie gram na tym serwerze, bo po prostu się "wypalił" to pozwolę sobie na wypowiedź. 

Zatem, Marchewkę widywałem często na serwerze, był raz godzinkę raz 10 minut, z twojego gt wynika, że jesteś ponad godzinę na serwerze nie jest to dużo, lecz zawsze coś. Masz 13 lat wydawało mi się, że jesteś odrobinę starszy (około 15 bym Ci dawał), wiek jest twoim wielkim minusem, lecz uważam, że skoro potrafisz się zachować (a potrafisz), to szansa Ci się należy tym bardziej, że byłeś ogarnięty czego nie mogę powiedzieć o większości adminów na serwerze. Poza tym twoje amx jest wysokie aż 9/10 (mam nadzieję, że to jest realna ocena, a nie pochopny wniosek), doświadczenie jest, oraz składka która pomimo tego, że nie jest obowiązkowa zostaje przez Ciebie opłacona, jednym słowem nawet gdybym chciał to nie mógłbym do czegoś przyczepić, masz moje stuprocentowe poparcie, co za tym idzie jestem na tak, mam tylko ukrytą nadzieję, że ogarniesz serwa, powodzenia. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że na tak, miły i da się z nim pogadać. Jest adminem/opiekunem DR więc i tu ogarnie. Same plusy ma, tylko jeden minus - wiek. Jeszcze raz duże TAK.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK, zgłasza graczy/adminów na forum xd i mimo, że rzadko gram to często w GT serwera widzę, że Marchewka jest online :D

Tak jak dla wszystkich proponuję okres próbny, który wiem że zda on pozytywnie, tak więc powodzenia Kacper :D

A co do wymagań wiekowych, to mimo że ich nie spełnia to warto dać mu szansę.

Bardzo ogarnięta osoba jak na swój wiek, o czym świadczy nawet to, że jest Opiekunem DR.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK,bardzo często zgłasza mi na u@ z kulturą również problemu nie ma. Ogólnie prezentujesz się jako ogarnięta osoba a takich nam potrzeba

--edit--

 

@.Undisputed. Nie wprowadzaj w błąd innych bo składka jest obowiązkowa nawet niedawno opiekun serwera w jednym z podań pisał.

Edytowane przez Kuba321
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności