Skocz do zawartości

[PRZYJĘTA]Skarga na adminów


Dupakupa123

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: Dupakupa123


2.Nick admina/gracza który zawinił: ogół adminów

3.Admin/Gracz : admin

4.Data i godzina: 2015-03-08 godz.17:00

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): 

 

Kicked by Console: "Zmien nick"

Kicked :"Zmien nic

6.Opis sytuacji:

Grałem na tym serwerze pod tym nickiem od prawie samego początku istnienia bf2(Czyli od stycznia do około lipca) i żadnemu adminowi nie sprawiało to kłopotu,wręcz przeciwnie każdy mnie rozpoznawał tylko pod tym nickiem. Grałem z takimi ludźmi jak Soot,Jay,romet,Matt i Vernon i oni mogą potwierdzić moją skarge. Nie chaiłbym zmieniać nicku,ponieważ jestem z nim bardzo związany i po prostu mi szkoda.Prosiłbym o szybkie rozpatrzenie sprawy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie masz rację.

Słownik PWN pisał "wyraz uwazany przez niektorych za wulgarny".

Tak też już pojedyńcze jedynostki uważają to słowo za wulgarne zaś ogół przyjął je jako nieodpowiednie ale już niewulgarne!

 

 

W regulaminie jest napisane:

3.1-Zabrania się gry dwóch graczy na jednym nicku.

3.2-Nick nie może zawierać treści rasistowskich oraz obraźliwych graczy.

3.3-Zabrania się używania nick'ów reklamujących inną sieć.

3.4-Zabrania się podszywania pod innych graczy.

3.5- Nick powinien zawierzać minimum 3 znaki.

 

 

 

 

Według mnie nie łamie on regulaminu.

 

 

EDIT:

K0wAl:

Może niedługo i wyraz P***s będzie dozwolony?

 

Putas? :D :D :D

Edytowane przez CiapatyMurwa
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez przasady wegług mnie to nie dostałeś takiego wysokiego wymiaru kary bo był to kick, potem ban na 5 minut. Według mnie "dupa" to nie zbyt mile widziane słowo i nie wiem czemu w takim razie używa się słowa tyłek? Chyba dla tego że słowo "dupa" jest dość wulgarne. Ja nie widzę tutaj żadnej winy z mojej strony i nawet jeśli dostaniesz prawo grania na takim nicku, to nie wyrażę skruchy i poczucia winy z mojej strony, gdyż zostałem tak wychowany, aby czegoś co jest nieodpowiednie nie tolerować. Według mnie, jeśli ogół się ze mną nie zgodzi - OK graj sobie na takim nicku wtedy ile chcesz i żadnego kicka ani bana z mojej strony nie będzie. Tylko w takim dziwnym wypadku ja się pytam jaki wyraz jest wulgarny a jaki nie? Może niedługo i wyraz P***s będzie dozwolony? Przecież też nie jest on wulgarny, określa tylko część ciałą człowieka tak samo jak i tyłek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tego gracza wczoraj na serwerze grał chyba nie jeden admin a gracz nie grał paru minut i bana nie dostał gracze nie narzekali na jego nick ani admin teraz gdy pograł trochę będzie banowany co chwila dlatego ze jednej osobie się nie podoba? bez sens to tak jakbym ja teraz dostał bana bo w jakimś tam języku jest do "brzydkie" słowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gracze nigdy nie narzekaja na takie rzeczy jak obrazliwy nick, zacznijmy od tego. Przeszkadza im tylko to kiedy gracz gra nieuczciwie i nabija im zgony. Moglby miec w takim razie jakikolwiek nick byleby nie czitowal, uwiezcie mi ze tak jest bo troche juz gram i cos wiem ma ten temat. Szczerze - nie obchodzi mnie z kim grales, czy byl to Get Right, IsamuxPompa, Pasha Biceps czy ktokolwiek ze swiatowej elity, bo przeciez kazdy moze tak powiedziec, a nie do konca to jest prawda, bo mogl to byc ktos inny o takim nicku. Nie odnosi sie to wgl do tematu. Ja dalej bede sie upieral przy swoim i nie widze zadnej winy z mojej strony. Ja dokladnie wszystko sprawdzam i jesli to nie jest nick wulgarny czy obrazliwy to moze na tej samej zasadzie mam nie banowac gracza, ktory mniej uzywa wh czy innego czita, aby troszke "podreperowac" swoje staty (odpala sie na chwile)

Edytowane przez K0wAl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dupakupa gra na prawdę długo, i nawet dłużej od ciebie kowal i co niektórych też. 

Ja tak samo znam regulamin, i często np. przy nicku . - 1 znak, co min są 3. Ale jeżeli już jakiś admin wcześniej pozwolił mu grać, no to jest tego admina wina.

BF2 jest specyficznym serwerem, tutaj bijemy odznaki które zapisują się na nick. Jeżeli kiedyś admin pozwolił mu grać na takim ... 'wulgarnym' nicku, to teraz się nie masz prawa do niego przyczepić. Jeżeli chcesz rozpatrywać tą sprawę to trzeba zacząć kilka miesięcy/rok w tył, który admin mu pozwolił. 

 

)Dopisek

Tak kowal, reset był. Ale nie bierzmy to pod uwagę, gra już bardzo długo i nigdy admin nie zwrócił mu uwagi, gdyby to był 1x jego raz na serwerze to postępujesz zgodnie z regulaminem, ale nie jest.. ja bym go zostawił, takie same sytuacje były jak gracz o nicku ' . ' gra na 350, co ja zrobie. Wcześniej nie pełniłem funkcji admina, a teraz to jest stały gracz, mam go wywalić i może by serwer utracił gracza? Bo takie zdenerwowanie na administracje, on gra długo a tutaj admin który zakończa jego grę. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Siwy. To juz sprawa admina, ktory wczesniej pozwolil mu grac na takim nicku. Niestety ja tego ile ten gracz gra na tym serwerze czy serwerownii nie wiedzialem, wiec rownie mialem prawo ukarac tego gracza. Teraz z tego co mi sie wydaje ten gracz nie ma zadnych odznak, wiec wydaje mi sie ze nie byloby zadnego problemu by zmienil nick, ale to juz sprawa do dogadania z graczem. Ja w kazdym razie nie chcialem by gracz przestal grac na naszym serwerze czy serwerownii, przeciez nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siwy wypowiedział się dość konkretnie co do jego nicku i jednak to jest winą poprzedniego admina, który mu pozwolił grać na tym nicku. Kowal nie złamał regulaminu, ponieważ nie znał tego gracza a właśnie przestrzegał regulamin także to już zależy od tego gracza czy zmieni nick, ponieważ może nie mieć odznak, bądź mało ich nabitych może mieć, to już zależy od niego. Ostrzeżenia nie dostajesz bo przestrzegałeś regulaminu a tego gracza po prostu nie znałeś :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje skarga została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności