Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]WAŻNE DLA ADMINÓW


M3fist01998

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:M3fist0
Link do SS:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:
Serwer:  #6 [CoD 2001 LvL] Cs-Classic.pl [Rynek/Klany/Misje]
Link do bana:

 

Witam zostałem nie słusznie ukarany banem pernamentym nawet nie dostałęm szansy zeby udowdnić swoją niewinnośc w postacji ss. Prosze o unbana. Pozdrawaim M3fist0

Nick M3fist0 SteamID STEAM_2:0:617930285 SteamCommunity ID 76561199196126298 Adres IP Ukryty Typ Bana SteamID Powód Bana wh:*:*:* Wykonano 08.03.2015 - 20:12:19 Wygasa Nie określono Zbanowny przez dzika ryba Zbanowany na #6 [CoD 2001 LvL] Cs-Classic.pl [Rynek/Klany/Misje] (de_dust2_long)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał bana ode mnie, więc myślę, że mogę się wypowiedzieć.

 

Niestety demka już nie mam (dosc skomlikowana sprawa, usunelam je, nawet sie nie spodziewalam, zr tutaj napiszesz), ale ewidentnie latałeś na wh i to tak bezczelnie lampiłeś po ścianach... Radaru nie miałeś, więc jaki tutaj finał?

 

Przepraszam, ale mam baaaardzo niesprawnego laptopa i wstawienie hltv zajmie mi wieki. Jeżeli jest możliwość, to proszę kogoś o wstawienie, jeśli nie to będę musiała lecieć do babci.

 

(Wydaje mi się, że jeszcze jakiś admin był wtedy na serwerze. Jak był to niech się wypowie, bo sama nie wiem jestem trochę zalatana, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto potwierdzi, że na wh ganiałeś.

Edytowane przez Mashiro *
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOO przepraszam bardzo nie patrzyłem sie przez ściany tylko nasłuchiwałem wiesz co to gra na słuchawkach słuchałek kroków i nie kłam że patrzyłem sie bezszczelnie przez ściany bo tego nie robiłem. Grał tam taki typek co naprawde sie patrzył perfidnie przez sciany i tylkko czekał aż ktoś sie wychylił  i jego nie zbanowałeś i czemu hmmm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dyskutuj, tylko czekaj na kogoś z ubt. Zobaczymy co z tego będzie.

 

Jak czyta to ktoś, kto potwierdza zaistniałą sytuację, to prosiłabym o napisanie posta i liczę, że nie zwarnujecie świadków, którzy coś wniosą do sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja prośba o UB została odrzucona. Twój temat łamie regulamin działu.

Sprawdź Regulamin działu Prośby o UB

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności