Skocz do zawartości

[UB] SSy PunIsheR


PunIsheRR

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:PunIsheR
Link do SS:
Wycinek z konsoli(bez IP)*:

 
==== [NeoBans] ==== Jestes Zbanowany! 
==== Zbanowany nick : PunIsheR 
==== Zbanowane IP :  
==== Admin : K0wAl 
==== Powod Bana : Wallhack : ) 
==== Wygasa : Nigdy ( od 03/13/2015 - 13 : 19 :

Serwer: (ffa+bf2)
Link do bana:
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?bid=157630

 

nie zostaly zrobione ssy i nie moge ich dodac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pfff kolejny raz kowal mnie banuje, bo jestem poprostu dobry i mu sie to nie podoba, bez sensu bo mam tylko chwile na granie bo znowu mi praca rusza i nie bede pozniej mial czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra więc tak:

To że pierwsze ssy miałeś czyste to nie znaczy że jesteś czysty :) Ja cię długo jeszcze obserwowałem aż przyłapałem, co udowodnię zaraz na demku. I nie pufaj mi tu i nie obrażaj się, bo nie robię tego bo tak mi się podoba tylko takie mam zadanie.

Jeśli chodzi o ciebie, to przez całą mapę praktycznie jeździłeś celownikiem po modelach. Np. jak ktoś był już blisko to celownik na model potem się wychylasz od razu strzelając w to miejsce.

Nie ma co się rozpisywać. Polecam obejrzeć całe dla pewności. Proszę oto demko:

http://257475.hltv2.pukawka.pl/hltv-1503131255-de_dust2-1426247700-1426249260.zip

można zacząć oglądać od 1:30 po rozgrzewce granatami bo tam i tak nic nie widać

Na początku nic się nie działo, ponieważ grałem sobie na swoim nicku, później chwile na spectcie, a żeby dać mu większą swobode zmieniłem nick na ;p obserwowałem, dopiero bana dałem już na swoim.

4:50 wbiega, dostaje granatem, celuje modelowo na głowe, stąd ten dziwny i jakże piękny head

5:48 lekkie wycelowanie w model, bo dziwne że schował się tak za skrzynką na sekundę w innym celu

6:35 taka trochę dziwna akcja, w stylu wiem gdzie strzelać, wybiega od razu łeb, potem modelowo i zabija i jakieś wgl dziwne strzały, musiał już widzieć wcześniej gdzie ma strzelać.

8:32 ładnie modelowo

9:20 jakoś przeciwna ta głowa, a potem lekko modelowo

11:40 Proszę zobaczyć jak rzuca granat, bo idealnie po nogi, najlepiej z perspektywy gracza: |AK|TheAdam

12:25 ciekawe kto tak się rozgląda, idealne jeżdżenie celownikiem po modelach

15:26 zeskok z gali, od razu wiesz gdzie strzelać, według mnie modelowo

17:50 lekko modelowo

20:00 lekko model

21:10 modelowo

22:20 dziwne zachowanie nie wiem na co patrzysz, jedynie chyba po modelach

23:15 wychodze zmieniam nick i przyznaje bana

To mniej więcej byłoby na tyle, może jeszcze coś by się znalazło, ale wydaję mi się że wystarczająco dużo. Teraz po obejrzeniu demka, mam nadzieję, że nawet ty poczujesz się przekonany. :) Bo nie, nie jesteś czysty. Pozdrawiam K0wAl.

 

@ PunIsheR szkoda tylko że jak chodziłeś do podstawówki to Counter Strike nawet chyba nie był w planach :) I kto tu oszukuje? Ale pozwólmy jeszcze żeby ocenił to kto inny.

Edytowane przez K0wAl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowieku, mam 27 lat gram dla rozgrywki, nie dla wynikow, jezeli sadzisz ze mialem czity to jestes w bledzie , siedze na dupie w norwegii a ze mam przestuj w robocie to sciagnalem sobie cs , pograc sobie jak za dawnych lat, gdy chodzilem do podstawowki to juz w to gralem, i nie potrzebny jest mi jakies gowniany wallhack bo nie mam lat nastu zeby zdobyc kilka fragow, bo gram po to zeby sobie czas umilic i czyms sie zajac, jestem uczciwym czlowiekiem i jesli sadzisz ze oszukuje w grze  to sie mylisz, wystarczy taktyka i dobre sluchawki zeby kogos zabic w tej prostej grze tym bardziej ze wiekszosc to dzieci , jestem uczciwy i dla pewnosci to ogladnij sobie ten filmik jescze ze 3 razy zebys nastepnym razem normalnych ludzi nie wyrzucal za nic

 

 

WYSZEDL W 1999 mialem wtedy 11 lat, to mozna latwo policzyc do ktorej klasy chodzilem poczatkowo to byl mod do half life a pozniej przerodzilo sie w odrebny organ i powstal cs 1.6, takze nie watp w moja uczciwosc, niech to inni obejrza i po sprawie, nie mam zamiaru sie ani sprzeczac ani klocic, bo mi to tak naprawde zalezy na sprawiedliwej ocenie a nie twoich wymyslach, nagrywajac tobie demko tez moglbym znalezc wiele sytuacji tak jak to nazwales ,, modelowych" , bo wyskakujesz i bania w head, a czitow nie uzywasz, tak wiec nastepnym razem strzelaj ssy bo idzie sie wiecej wyznac na tym niz na filmikach do ktorych zawsze mozna dodac komentarz typu modelowo, albo cokolwiek innego

 

 

aaa i jeszcze jedno ja wiedzialem ze na spectcie jest jakis admin , nie wiedzialem ze akurat ty ale wiedzialem ze ktos jest, takze nie musisz mowic o jakiejs swobodzie, bo gralem zupelnie tak samo jak i przez caly tydzien od momentu wejscia na ten serwer, i wlasnie z tego powodu ostatnio mi zrobiles ssy bo niby wtedy cos mialem, a tak naprawde mam dobre sluchawki i nie jestem dzieckiem nastoletnim , takze wystarczy troche wyobrazni, i taktyki zeby, przewidziec co sie moze zdarzyc za rogiem

Edytowane przez PunIsheRR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4:50 wszystko słychać, zaczął strzelać po wyjściu. -

5:48 tutaj naprawdę nie wiem co moglo zaskoczyć, wiedział, że jest po prawej wyjście od srodka to pewna smierć.-

6:35 nic podejrzanego - 

8:32 nie jest modelowo, wychylenie standardowe (czy ty wychodząc, wychodzisz bez patrzenia sie na respa) to standardowe miejsce kampy TT. Plus slychac jak koles strzela z respa

9:20 nie widze wszystkich strzałów, wiec nie ocenie głowy. -

11:40 Wymiana ciosów i nic podejrzanego.

12:25 slychać wszystko

15:26 wie gdzie strzelac? Koles z tt po prostu wybiegl zanim od zeskoczyl.

 

Reszta czasów dla mnie bez sensu. Lekko modelowo? Model przez 1,000 sekundy? Tu nie ma akcji z dupy, wszystko normalnie grane na słuch i powtarzalność. Uniewinniam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności