Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanko


Mentosz

Rekomendowane odpowiedzi

 
 
1. Nick:Mento$
2. Imię:Daniel
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6/10
5. Mikrofon(Tak/Nie)Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/server_info/193.33.176.116:27015/top_players/?query=Mento%24
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam na imie Daniel interesuje sie Pilką nożna oraz siatkowka. Chce byc adminem poniewaz znam sie na rzeczy xd i lubie bardzo ten serwer i chcialbym pomoc :D
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):NS
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: 8 godzin
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Robocze 14-23 w sobote i niedziele od rana xd
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:ok 7 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):Tak
 

@Siwy przepraszam, pomylilem sie wczesniej..
 
@Torreador przepraszam ale zlagowalo mi totalnie i nie moglem napisac :)
Edytowane przez Mentosz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opierają cię na opinii rybci :) 

Daje ci pozytywne tak ;) 

Ja w prawdzie ani razu Cię nie spotkałem na serwerze (albo może 1x) ale to nie jest mój serwer .

Na tak , wymagania + opinia graczy / adminów (sprawy serwerowe) 

Edytowane przez Siwy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie Mentos mentos jestem za tym żebyś dostał próbnego na tydzień.. Ogarniamy kulturke i jesteś w ekipie, 8h trochę przesada hehe ja jestem no-life i tyle nie siedzę :D

 

Jestem za okresem próbnym botku :*

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel od poprzedniego podania bardzo się poprawił. Zero przekleństw i ogólnie ogarnął się.

Jest spoko i dużo zgłasza na u@, co świadczy o tym, że zna się na rzeczy. Jest aktywny, a my chętnie przyjmiemy

takiego gracza do ekipy. ;]

Hmmm amx 6/10, ale to jest do nadrobienia, bo był adminem i podstawy na pewno zna, a jak coś się pomyli, to damy mu szkolenie. :D

No 8h dziennie na serwerze to trochę przesada, ale miejmy nadzieję, że to się okaże prawdą. xd

 

Jestem za okresem próbnym. Tak jak nasi nowi, ty też zasługujesz na szansę, bo widać, że Ci zależy. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mentos, bot którego uwielbiam karać :D poprawił się i to bardzo, w podaniu zbytnio się nie rozpisałeś, ale każdy Cię zna na serwerze a więc nie ma takiej potrzeby, w ostatnim czasie nie zauważyłem u Ciebie złego zachowania (tj. braku kultury czy też obrazy), składka zostaje zapłacona, masz mikro, chęci i jesteś ogarnięty (trochę pogubiony, ale wystarczy Cię nakierować na dobre tory i już :D) jestem na tak, lecz okres próbny na 7 dni według mnie powinien zostać nałożony na twoją osobę w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania, no cóż powodzenia :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ składka

+ wiek

+/- amx (łatwo jest do ogarnięcia)

+/- gt

+/- kultura (jak będziesz adminem to ogarniasz słówka bo musisz dawać przykład)

+ staż

Jestem za okresem próbnym :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze odniose sie bardziej do forum.

Chlopaka widze prawie ciagle chce sobie pogadac z kims a tu kto?? mentosz ... -_- :D

Kilka razy gralem z chlopakiem czy to na 2k1 czy na 45k1 i chyba wyrwal bana ale to bylo 2 tyg. temu wiec teraz zgaduje ze sie poprawil.

Co do kultury to jesli bd mial adminka chcac, nie chcac sama przyjdzie :D

Amxmodmenu haha 1 mapka i juz znasz. Komendy jedynie ze 2/3 i juz adminem mozesz byc ;D

 

Ja na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności