Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Podanie - Malborek


Borek

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Malborek


2. Imię: Krystian


3. Wiek: 19


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 4/10 uczę się :)


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Nie


7. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Malborek/193.33.177.166:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: No cóż, jestem graczem na serwerze od około rok czasu, ilość adminów, na serwerze znacznie spadła, jestem osobą dosyć często online, interesuję się mechaniką samochodową, no jak i również grami komputerowymi, lubię jeździć na rowerze, jak mogę pracuję, kiedy nadaży się okazja. Na serwerze dość często ktoś łamie regulamin, mimo to nic nie mogę z tym zrobić, miło iż zwracam uwagę innym graczom, gdy zawsze jest admin, a jestem problem, staram się zgłaszać wszystko na u@, były czasami problemy że jakiś skan, czy też paka na last, ale to dlatego, że na początku współdzieliłem konto z młodszym kuzynem, lecz wszystko się zmieniło, a teraz staram się przestrzegać regulaminu jak tylko mogę.


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: W tygodniu około 2-5h dziennie, weekend'y 3-6h.


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy)**: W tyg 12/14-17, później 18-21, weekend'y 9-17, zależy kiedy.


12. Staż w grze counter strike 1.6: 9-10lat


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )**: Nie


  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK.

Borek często i dużo gra, a do tego jest z nami już długo na serwerze ZM. 

Czasem były z nim problemy, ale jest ogarnięty i myślę, że dobrze poradzi sobie w roli Admina.

Słaba znajomość Amxmodmenu, myślę że nie jest problemem, bo jest ono bardzo łatwe i Krystian szybko się nauczy.

Tak jak w przypadku każdej osoby którą poprę, jestem za tygodniowym okresem próbnym i zobaczymy jak da sobie radę jako admin, ale wierze że nie zawiedzie. :)

 

Pozdrawiam Masek

 

 

 

@@EDIT

@Siwy

 

Taka sytuacja ;d słuchaj

Admin banuje (prośba o ub) i gracz dostal ub, natomiast admin na forum nie wchodzi - i nakłada na tego gracza kolejnego bana i kolejnego, i takie sytuacje wiele razy wydarzały się na CSC, i teraz lepiej tego unikać. Jak nie potrafisz poświęcić ~3h na forum // 1/3 czasu spędzonego na serwerze, to się nie pchaj na admina. 

 

 

Siwy tylko zwróć uwagę, że to nie jest ODD2, tutaj nikt nie robi ss'ów, a praktycznie jedyne za co perma leci to jest SH.

Szczerze mówiąc tylko RAZ, widziałem jak koleś odwoływał się w dziale o UB, od aktywnego bana (i dostał UB niesłusznie, co później zostało wyjaśnione).

Na ZM takie rzeczy często się nie zdarzają. 

 

Kultura Malborka, może i czasem jest nieodpowiednia, ale po to przyszli admini dostają okresy próbne, aby udowodnić, że nadają się na Admina (czyli jest to czas również na poprawienie kultury).

Admini na ZM akurat teraz są potrzebni, o czym świadczy szybka rekrutacja.

Edytowane przez Masek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Borek to bot :D, ale spoko z niego typ, ogarnięty przede wszystkim :D gdy jeszcze miałem swoją kadencję na serwerze to zawsze zgłaszał mi lamusów łamiących regulamin  no cóż mi zostało napisać? jestem na tak! mam nadzieję, że ogarniesz serwer :] tyle ode mnie joł. 

A jeszcze zapomniałem dopisać, że jakbyś potrzebował pomocy przy amx lub przy tym jak banować i jak łapać tych co regulamin łamią to pisz śmiało z chęcią pomogę ;]. 

 

#edit No.1 

@Kuba321

 

w odpowiedzi na twoje posty mam coś co również podważy twoją kulturę (jeśli można to tak nazwać) :

 

 6yvWxFr.png

 

 

 XaBGbDC.png

 

 

a to super nowe :

 

 

 GKaN1cf.png

 

 

a więc uważam, że ty akurat gówno wiesz o kulturze "panie adminie" a takich ss'ów spokojnie mógłbym dodać 10x więcej tylko, że póki co nie gram na serwerze :)

p.s Zjem Ci Klapki  = Kuba :)

dla chętnych mogę dać ss'y z całej rozmowy na pw :)

 

#edit no.2 

@Kuba321 

to dziwne, że sam opiekun serwera napisał mi na pw o tym, że to ty, oraz, że otrzymujesz ostrzeżenie więc po co te kłamstwa? 

Fakt u mnie z kulturą nie było najlepiej, z resztą sam o tym pisałem, ale w przeciwieństwie do ciebie ja nie robiłem z siebie niewiniątka ;] po prostu po raz kolejny pokazujesz jaki "śmieszny" jesteś poza tym ja ciebie ani razu nie obraziłem ani w grze ani na pw, jeśli tak to daj dowodu bo to tylko twoje (niewiarygodne) słowa. Dla mnie to koniec tematu. Jak ktoś jest zainteresowany to zapraszam na pw lub gie gie ;]

Edytowane przez .Undisputed.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystanku...

Z tego co wiem składka jest obowiązkowa. Twoja historia banów jest troszkę powalająca i kuzyn Cię nie usprawiedliwia. Ogólnie z GT się wywiązujesz co jest okej :).

Masz jedynie 8 postów na forum,a to jest strasznie mało, i do tego ten twój czas na forum. Sądzę, że Okres próbny Ci się należy, ale nie daj Kuzynowi grać na koncie :). Podczas okresu próbnego możesz nadrobić aktywność na forum :).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podanie na forum piękne, ale to nie odzwierciedla ciebie na serwerze , mimo iż na nim nie gram zbyt często, ale chyba nie muszę przesiedzieć multum godzin na serwerze jak wystarczy mi mapka z tobą, twoje zachowanie względem graczy jest fatalne, chyba że masz taką grupkę osób do której się poprawnie zwracasz. Ja nie jestem administratorem (H@) ale jak by taki kandydat był u mnie na DD2 to bym odrzucił, admin musi posiadać bardzo dobry kontakt z graczami, i tak samo ze swoją kulturą. 

Zostawię to już, teraz forum - brak atywności. Mówią admin na serwie, nie na forum ale forum jest częścią admina. Jakieś skargi, prośby o ub, zmiany na serwie - to musisz mieć podobną aktywność jak na serwie a tutaj jej nie ma. 

Taka sytuacja ;d słuchaj

Admin banuje (prośba o ub) i gracz dostal ub, natomiast admin na forum nie wchodzi - i nakłada na tego gracza kolejnego bana i kolejnego, i takie sytuacje wiele razy wydarzały się na CSC, i teraz lepiej tego unikać. Jak nie potrafisz poświęcić ~3h na forum // 1/3 czasu spędzonego na serwerze, to się nie pchaj na admina. 

 

I patrzę na to co napisał machwes, 6 ostatnich banów w tym 4 za brak kultury , z ostatniego miesiąca.

I wychodzi na to że nie tylko gracze łamią regulamin, lecz ty też.

A to z twoim kuzynek, ciotką czy dziadkiem nie interesuje 'nas'. To ty udostępniasz mu to 'konto' i to ty ponosisz winę tego. 

 

Jestem jako 1 na nie :)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety również jestem na NIE.

 

- Twoja kultura na serwerze

- Słaba aktywność na forum(Masz tylko 8 postów)

+ Potwierdzenie tego co napisałem na początku http://imgur.com/QxD97gm , takie i inne słowa padają u Ciebie codziennie.

 

--edit--

@.Undisputed. Rozbawiłeś mnie tymi Screnami nie chce wracać do tamtego tematu, powiem tyle ty bez winy nie jesteś bo sam prowokowałeś(obrażając mnie cały czas przy tym ) i wiesz o tym dobrze .Według mnie publikując te pierwsze 2 ss' y znów się tylko ośmieszyłeś, ale to tylko moje zdanie.Co do drugiego ss'a to użyłem tych samych słów co ty do mnie(a przypomnę iż to ty ich pierwszy użyłeś).

Ps. Ja na twoją kulturę mam cały folder ss'ow wstawiać ? A i jeszcze jedno Zjem Ci Klapki to nie moj nick tylko brata , także znów bzdury piszesz.

Edytowane przez Kuba321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 1 składka nie jest obowiązkowa 

po 2 czas nawet ładny 

po 3 minut tym razem powody banów jakie są ci dawana nie ważne czy kuzyn czy kto dostaje to są na twój nick gdybyś miał sid to co innego ;)

wstrzymaj się z tydzień może 2 i daj podanie jeszcze raz 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty niedotyczące tematu zostały ukryte, to nie temat na offtopic i wytykanie sobie błędów. Czekam na rzetelne opinie, a nie na obrzucanie się wzajemnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie jestem na nie, popraw aktywność, zachowanie, przekonaj nas że na stanowisku o które się ubiegasz będziesz dobrze się sprawował, spróbuj za 2 góra 3 tygodnie ze zmianą na dobre a na pewno większość głosów będzie na tak ponieważ jesteś bardzo aktywny na serwerze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez wzgląd na ostatnie bany jestem zmuszona odrzucić podanie. Nie mogę powierzyć Admina osobie, która współdzieli konto. Jeśli przez ten najbliższy tydzień nie będzie żadnych banów i zobaczę poprawę możesz śmiało pisać w Szybkiej Rekrutacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności