Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

  • Właściciel

Witam,
Szukam kilku adminów na serwer Call of Duty 350. Podania proszę składać w tym temacie.

 

1. Nick:

2. Imię:

3. Wiek:

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):

5. Mikrofon(Tak/Nie):

6. Link do swojego GT**:

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):

11. Staż w grze counter strike 1.6

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: James0v.

2. Imię: Tomek

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/James0v./193.33.176.64:27015/To jest moje osobiste + nick Habababa!?, obecnie pogrywam z bratem na koncie Jepetto ;*, ponieważ tam jest premka :D.

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Spędzam tam dużo czasu, zauważyłem, że nie ma tam adminów, więc dlaczego nie? Ktoś mi powie, że raz już straciłem admina, owszem ale nie jestem maszyną tylko człowiekiem, jednorazowy błąd. Czuję także, że nie sprawia mi problemu przesiadywanie na 2 serwerach jakimi są PB i COD. Myślę, że jestem zaufaną osobą. Doświadczenie jest i to naprawdę spore, po prostu lubię tą robotę i chciałbym pomóc sieci, jako tako się przynajmniej staram.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Od 2 do 4h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W dniach roboczych wracam ze szkoły o 17:00 (uczęszczam jeszcze na treningi dlatego tak późno wracam), przesiaduję zazwyczaj do godzin nocnych więc tutaj nie pokryję punktu 8 bo mogę siedzieć nawet 6 godzin, Mój weekend zaczyna się w piątek bo mam warsztaty i w domku jestem już od 12 więc piątek mogę siedzieć cały dzień, w soboty od 12 do 18 a w niedzielę to jak wiadomo ta aktywność trochę zmaleje bo to jest dzień, w którym przygotowuje się na cały tydzień ^^.
11. Staż w grze counter strike 1.6: 7 lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Taa.

Edytowane przez ★ Shady ★
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: PonuryGrabarz

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 19

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):0 szybko się nauczę

5. Mikrofon(Tak/Nie): obecnie nie, planuje zakup sluchawek z mikro :)

6. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/PonuryGrabarz/193.33.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Kamil, interesuje sie pilka nozna, ostatni rok w szkole sredniej :) więc czemu ja? hmm czesto jestem na serwerze zdarza sie ze nie ma admina, chcę zaoferowac swoją pomoc, gracze często pytają się mnie czy mam admina, bo chcą pomocy lub czegos sie poradzic :) uwazam ze jestem miłą osobą i godną zaufania, szybko sie uczę.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nie 

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: +2h dziennie 

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): w poniedziałki mogę być do południa lub też po co drugi tydzien zmiana :D wt/sr po godz 17 mg byc na serwerze czwartki/piatki po 14 :) w weekendy rano lub popoludniu :) 

11. Staż w grze counter strike 1.6: 5-6 lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) nie, to bylby mój pierwszy raz

Edytowane przez kamil11311
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: RedBull


2. Imię: Kacper


3. Wiek: 16 lat.


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/redbull/193.33.176.64:27015/( oczywiście godziny nadrabiam z całą parą)


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem miły, ogarnięty, kulturalny, szybko się uczę, jestem przyjazny oraz szanowany. Chcę być adminem ponieważ staram się być jak najczęściej na serwerze, chcę pomagać nowym graczom poznać z jak najlepszej strony nasz serwer oraz forum. Oczywiście pragnę  także  utrzymać tam stały ład oraz porządek.


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak posiadam - STEAM_0:1:112109614


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Będę starał się poświęcić temu serwerowi jak najwięcej czasu, będę pragnął bywać tam regularnie. 


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): 8-20 ( z przerwami) w Piątki, Soboty, Niedziele.


11. Staż w grze counter strike 1.6: w counter-strike gram 7 lat.


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Owszem. Pełniłem to stanowisko nie jednokrotnie.


 


Pozdrawiam,


RedBull


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Hyzy


2. Imię: Szczepan


3. Wiek: 20


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/8 


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Hyzy/193.33.176.64:27015/- szału nie ma ale sie nadrobi. 


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem spokojnym człowiekiem do pogadania. Chce pomagać innym graczom, łapać czitów i tych którzy nie przestrzegają regulaminu. Poznać serwerownie od jak najlepszej strony. Może nie mam tu jakiegoś ogromnego stażu ale na pewno z czasem się to polepszy. Forum też słabo ale nie mam żadnych większych uwag dotyczących serwera, czytałem tylko różne działy i zapoznawałem się z regulaminem.


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak posiadam . STEAM_0:0:46530643


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Różnie no nie umiem tego dokładnie określić gram w bardzo różnych godzinach. Gdy bym został adminem na pewno godziny spędzone na serwerze by się zwiększyły. 


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze godziny wieczorne, weekend różnie rano po południu i w nocy;) 


11. Staż w grze counter strike 1.6. Na NS długo od kat posiadam steama mam 587h grania. 


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak byłem już adminem jak i również posiadałem swój własny serwer FFA/4FUN. 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Bialyy


2. Imię: Michał


3. Wiek: 17 lat


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo dobre


5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Bialyy/193.33.176.64:27015/


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem kulturalny, ogarnięty, sprawiedliwy i mam szacunek do innych. Na serwerze gram już ponad dwa tygodnie wieczorkami. Może nie jestem z Wami długo ale to akurat da się nadrobić :)


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:37200049


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-3 godziny w tygodniu. W weekendy jakieś 4-6 godzin.


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze 17-20. W Weekendy: różnie od rana gdzieś tak do 19


11. Staż w grze counter strike 1.6: 6 lat


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak


 


P.S. Mam admina na serwerze Paintball ale dam sobie radę z dwoma serwerami :) Pozdrawiam.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Upadly

2. Imię: Damian

3. Wiek: 22

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): nie będę oszukiwać 0 ale szybko ogarne

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GT**:  http://www.gametracker.com/player/Upadly/193.33.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem wesoły mam teraz sporo czasu na granie na serwie gram sporo czasu a ostanio z tego co widziałem jest bardzo mało adminów a gra coraz więcej botów co to więcej pisać ludzie wiedzą jaki jestem :)

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: z 10-12h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): od 10 do 22-23  gram od poniedziałku do niedzieli

11. Staż w grze counter strike 1.6 nie

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: CSI |HARD| |BASS|

2. Imię: Adrian

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/CSI%20|HARD|%20|BASS|/193.33.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:  Jestem miły z poczuciem humoru :) Konsekwętny w tym co robie, i trzeba karać cziterów na serwerze a jest ich najwięcej gdy nie ma żadnego admina, a ja jestem bardzo często na serwerze. Dlatego uważam, że jestem odpowiednim kandydatem na admina

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3-5h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): weekendy : 10-20, dni robocze: 15-20

11. Staż w grze counter strike 1.6: 5lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Byłem na wielu serwerach, na tym też kiedyś :)

Edytowane przez Omega *
Dopiero co twoje podanie zostało odrzucone - Musisz czekać tydzień!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: SSG `MaKaReNa


2. Imię: Rafał


3. Wiek:17


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): Bardzo dobre


5. Mikrofon(Tak/Nie): tak


6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/SSG%20%60MaKaReNa/193.33.176.64:27015/


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Rafał mam 17 lat , pochodzę z okolic Rzeszowa interesuję się dziewczynami, motoryzacją i sportem. Jak wiadomo adminów brakuje, najczęściej bywa w godzinach wieczornych gdy jest mało adminów. Chciałbym pomóc w ogarnięciu serwera.


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: dziennie 2-5


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): w dni robocze od 13 w weekendy od rana


11. Staż w grze counter strike 1.6 : 6 lat


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: SqubiChrupki ^^


2. Imię: Mateusz


3. Wiek: 17


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/8


5. Mikrofon(Tak/Nie): Ta


6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/SqubiChrupki%20%5E%5E/193.33.176.64:27015/mało jest przegrane ale to idzie szybko nadrobic


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem miła,spokojna osobą lubiącą gry komputerowe jak i sport. Czemu ja ? Ponieważ byłem już adminem tutaj i nie było ze mną jakiś problemów.Chciałbym wrócić do funkcji admina po krótkiej przerwie. 


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nope


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 3/4h


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): 8-10 15-17/18


11. Staż w grze counter strike 1.6 5 lat


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:RRR

2. Imię:Mikołaj

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Składka (Tak/Nie):Tak

7. Link do swojego GT**:http://www.gametrack...3.176.64:27015/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Jestem miły kulturalny lubie pomagać admom chce pomoc ogranąć serwa zeby było na serwie miło i sympatycznie

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 7 godz

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):13-16 , 19-24

12. Staż w grze counter strike 1.6 6 lat

13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

1. Nick: Gamboa


2. Imię: Grzesiek


3. Wiek: 20+


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10


5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak


6. Składka (Tak/Nie):nie


7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Gamboa/193.33.176.64:27015/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:ogarniam cziterów i ciągle ucze się nowego regulaminu naszego coda :D pozatym znam już większośc osób z serwera z niektórymi sie lubie z niektórymi pewnie nie. 


9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2 godz


11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):1różnie, zależy od pracy


12. Staż w grze counter strike 1.6 6 lat


13. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )Tak


Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
Odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Squbany

2. Imię: Kamil

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 6-7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Squbany/193.33.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Kamil pochodzę z woj. Podkarpackiego dokładnie z okolic Rzeszowa , A dlaczego ja ? hmm.. jestem miły , pomocny , na serwerze miałem admina jednak musiałem zrezygnować , gdy wyjeżdzałem do Niemczech niewiedziałem czy będę tam miał internet a po za tym pracowałem zbyt długo aby mieć potem jeszcze czas na gre , teraz wróciłem i próbuję kolejny raz wystartować , wydaje mi się ze niebyło większych problemów zemną. GT będzie w następnym tyg kilkakrotnie lepsze, zresztą kto mnie pamięta ten wie ile czasu poświęcałem na dobro serwera.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie posiadam

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:3-5h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): 12-20 zalezy ile graczy jest i czy niemam innego zajęcia

11. Staż w grze counter strike 1.6 koło 7 lat z przerwami

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak na tym serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Zabojca

2. Imię: Krzysztof

3. Wiek: 16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Zabojca/193.33.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mam na imię Krzysztof mam 16lat, chciałbym zostać adminem ponieważ wiem że ogarniam i chciałbym pomóc serwerowi w ogarnieciu cheaterow i w rozwienieciu sie.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Tak ale nie cs 1.6 Zabojca[OrGiNaL]

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4h

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze bedzie jakos 17-20 a weekendy zalezy jak wstane ale było by jakoś 10-X

11. Staż w grze counter strike 1.6: 9Lat i teraz miałem przerwe rok

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Tak

Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
Odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:ZDW


2. Imię:Marcin


3. Wiek:15 lat.


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):9/10


5. Mikrofon(Tak/Nie):Jasne.


6. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/ZDW/193.33.176.64:27015/


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:W niektórych momentach brakuje admina na serwerze i wbijają odpaly to nie ma jak ich zbanować, dopiero jak ktoś napisze po admina i poczeka się z 20 min i dopiero leci ban. chce pomóc w utrzymaniu porządku na serwerze.


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Tak posiadam jak będzie trzeba to podam.


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:7 godzin.


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):Zawsze.


11. Staż w grze counter strike 1.6 6-7 lat.


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )Jasne kilka razy.


Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
Zapraszam na PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Shandy

2. Imię: Paweł

3. Wiek: 15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobre

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak ale nie przeszedłem jeszcze mutacji.

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Shandy%60/193.33.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Gram sporo czasu w cs'a i potrafię rozróżnić czita od gracza, który gra ponad przeciętnie. Nie miałem osobiście nigdy dostępu do amxmodmenu ale Shady to mój brat i oglądam często jak sprawdza demka/ssy czy graczy w CS. Z tej racji że jesteśmy braćmi na pewno nie narozrabiam i już tu kiedyś grałem, w zasadzie to cała rodzinka nasza grała bo jest nas 3. Szybko wszystko ogarnę z jego pomocą o ile jej w ogóle będę potrzebować.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2/3 godziny

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze od 14/15 do 17 śmiało albo i nawet wyżej.

11. Staż w grze counter strike 1.6: 7 lat z dużymi przerwami.

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ): Nie miałem.

Edytowane przez ★ ShadyJMSV ★
Odpada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Potrzebuję kilku adminów, poprzedni admini nie nadawali się i zwolnili 3 miejsca. Zapraszam do składania podań według tego wzoru:

 

1. Nick:

2. Imię:

3. Wiek:

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):

5. Mikrofon(Tak/Nie):

6. Link do swojego GT**:

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):

11. Staż w grze counter strike 1.6

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:[*_*]-Beret-[*_*]

2. Imię:Szymon

3. Wiek:16

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10

5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak

6. Link do swojego GT**:https://www.gametracker.com/player/%5B*_*%5D-Beret-%5B*_*%5D/193.33.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:Poniewaz czesto jestem na serwerze i widze jak nie ma admina a cziter grasuje. Mysle ze sie nadaje bo siedze na serwerze dlugo i jestem sprawiedliwy.

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:Nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:Srednio poswiecam na serwer okolo 5 godzin dziennie

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):dni robocze 16-22, weekendy roznie ale tez pod wieczor

11. Staż w grze counter strike 1.6 - okolo 5 lat

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Ghost!@!@

2. Imię:Paweł

3. Wiek:20

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8:10

5. Mikrofon(Tak/Nie):tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/GHOST%21%40%21%40/193.33.176.64:27015/ .

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Czemu mam nie zostać znam się na AMX wchodzę często poźnymi godzinami na serva i widać że ktoś gra na aime lub SH a żadnego admina nie ma . 

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:w dni pracujące nie dużo, pracuje co drugi dzień, w dzień pracujący 2-3 H a w dzien nie pracujący 5-7 H

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):weekendy od 8 do 11 i od 20 do 00:00 :) w dni robocze to tak jak pisałem co drugi dzień (wolny) to potrafię przegrać i cały dzień a pracujący gdzieś tak 1-3 H 

11. Staż w grze counter strike 1.6 5 lat z przerwami 

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) TAK

Edytowane przez DeXet121
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick:Ghost!@!@

2. Imię:Paweł

3. Wiek:20

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):8:10

5. Mikrofon(Tak/Nie):tak

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/GHOST%21%40%21%40/193.33.176.64:27015/ .

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Czemu mam nie zostać znam się na AMX wchodzę często poźnymi godzinami na serva i widać że ktoś gra na aime lub SH a żadnego admina nie ma . 

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:w dni pracujące nie dużo, pracuje co drugi dzień, w dzień pracujący 2-3 H a w dzien nie pracujący 5-7 H

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):weekendy od 8 do 11 i od 20 do 00:00 :) w dni robocze to tak jak pisałem co drugi dzień (wolny) to potrafię przegrać i cały dzień a pracujący gdzieś tak 1-3 H 

11. Staż w grze counter strike 1.6 5 lat z przerwami 

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) TAK

Odrzucam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

1. Nick: rock' BLACK HAWK DOWN
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 17
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak, aczkolwiek nie używam.
6. Składka (Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/rock'%20BLACK%20HAWK%20DOWN/193.33.176.64:27015/| Jutro bedzie te 20 godzin.
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Każdy mnie juz tutaj zna wiec nie widze sensu aby sie rozpisywac. Zreszta wszystko o sobie opisywałem w podaniu na grafika i poprzednio na admina. A dlaczego chce zostac adminem? to bardzo proste, chce pomoc ogarnąc serwer i robic porzadki z nieogarami którzy ostatnio na serwerze doprowadzaja mnie do złosci.
9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie, aczkolwiek to chyba nie problem ponieważ ostatnio też nie miałem a podanie zostalo zaakceptowane.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-4H. 
11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W dniach roboczych to przewaznie po szkole tj. 17 (ale we wtorki i piątki mam treningi wiec gre na PC zaczynam dopiero gdzies o 20). Jesli chodzi o weekendy to w sobote i niedziele od 8-11 i wieczorem od 19-22. 
12. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata.
13. Czy byłeś już adminem?: Byłem tutaj (na tym serwerze i dawniej 4k1)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności