Skocz do zawartości

Szybka rekrutacja


-_-

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: rock' BLACK HAWK DOWN

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 17

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak, aczkolwiek nie używam.

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/rock'%20BLACK%20HAWK%20DOWN/193.33.176.64:27015/| Jutro bedzie te 20 godzin.

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Każdy mnie juz tutaj zna wiec nie widze sensu aby sie rozpisywac. Zreszta wszystko o sobie opisywałem w podaniu na grafika i poprzednio na admina. A dlaczego chce zostac adminem? to bardzo proste, chce pomoc ogarnąc serwer i robic porzadki z nieogarami którzy ostatnio na serwerze doprowadzaja mnie do złosci.

9. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie, aczkolwiek to chyba nie problem ponieważ ostatnio też nie miałem a podanie zostalo zaakceptowane.

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-4H. 

11. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): W dniach roboczych to przewaznie po szkole tj. 17 (ale we wtorki i piątki mam treningi wiec gre na PC zaczynam dopiero gdzies o 20). Jesli chodzi o weekendy to w sobote i niedziele od 8-11 i wieczorem od 19-22. 

12. Staż w grze counter strike 1.6: 4 lata.

13. Czy byłeś już adminem?: Byłem tutaj (na tym serwerze i dawniej 4k1)

 

Zgłoś się na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Otwieram szybką rekrutację, potrzebuję paru adminów. Podania składajcie w tym temacie według wzoru podanego niżej.


 


1. Nick:


2. Imię:


3. Wiek:


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):


5. Mikrofon(Tak/Nie):


6. Link do swojego GT**:


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem:


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak:


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?:


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy):


11. Staż w grze counter strike 1.6


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków )


  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Hollow?!


2. Imię: Damian


3. Wiek: 18


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobra


5. Mikrofon(Tak/Nie): tak


6. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Hollow%3F!/193.33.176.64:27015/


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Rozpisywałem się już w swoim podaniu, w dziale Podania, więc nie widzę sensu tego znowu wałkować. Może nie spełniam 2 wymagań, ale to przecież szybka rekrutacja. Z adminów na serwerze widziałem praktycznie tylko rocka i Mentosa, ale i oni już zanikają. Panuje totalny syf, co odstrasza ludzi. Dodatkowo, byłem już tu adminem i -_- powinien mnie jeszcze kojarzyć


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:45308590


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4 godzin


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 14-16, 20-22. Weekendy róznie.


11. Staż w grze counter strike 1.6: 1300 godzin na steamie + wcześniejsze godziny na Ns.


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ). Tak


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Hollow?!

2. Imię: Damian

3. Wiek: 18

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): dobra

5. Mikrofon(Tak/Nie): tak

6. Link do swojego GT**: https://www.gametracker.com/player/Hollow%3F!/193.33.176.64:27015/

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Rozpisywałem się już w swoim podaniu, w dziale Podania, więc nie widzę sensu tego znowu wałkować. Może nie spełniam 2 wymagań, ale to przecież szybka rekrutacja. Z adminów na serwerze widziałem praktycznie tylko rocka i Mentosa, ale i oni już zanikają. Panuje totalny syf, co odstrasza ludzi. Dodatkowo, byłem już tu adminem i -_- powinien mnie jeszcze kojarzyć

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:1:45308590

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 2-4 godzin

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): Dni robocze: 14-16, 20-22. Weekendy róznie.

11. Staż w grze counter strike 1.6: 1300 godzin na steamie + wcześniejsze godziny na Ns.

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ). Tak

 

 

Uzyskał okres próbny. Powodzenia.

Edytowane przez James0v.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Friko


2. Imię: Szymon


3. Wiek: 15


4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10


5. Mikrofon(Tak/Nie): W razie potrzeby TAK


6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Friko/193.33.176.64:27015/  


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nienawidzę jakichkolwiek graczy na dopalaczach, a widzę że na serverzę się zdarzają pod nieobecność admina. Czemu chciałbym zostać adminem? To proste chce zwiększyć skuteczność w zwalczaniu cheaterów oraz lubie pomagać innym graczom. Jestem zwykle spokojny ale jak każdy człowiek miewam zły dzień : ).


8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: niestety nie posiadam


9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: około 4 godziny dziennie w weekendy więcej


10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze 16-18 20-22 weekendy każda pora


11. Staż w grze counter strike 1.6: już z 3 lata będzie :D


12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Byłem adminem na 2 serverach łącznie 1,5 roku


 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Edytowane przez Friko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Friko

2. Imię: Szymon

3. Wiek: 15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10

5. Mikrofon(Tak/Nie): W razie potrzeby TAK

6. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Friko/193.33.176.64:27015/  

7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Nienawidzę jakichkolwiek graczy na dopalaczach, a widzę że na serverzę się zdarzają pod nieobecność admina. Czemu chciałbym zostać adminem? To proste chce zwiększyć skuteczność w zwalczaniu cheaterów oraz lubie pomagać innym graczom. Jestem zwykle spokojny ale jak każdy człowiek miewam zły dzień : ).

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: niestety nie posiadam

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: około 4 godziny dziennie w weekendy więcej

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze 16-18 20-22 weekendy każda pora

11. Staż w grze counter strike 1.6: już z 3 lata będzie :D

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Byłem adminem na 2 serverach łącznie 1,5 roku

 
Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

 

 

Twoje podanie zostaje odrzucone.

Grasz dopiero 3 dni na serwerze i jak dla mnie jest to troche za mało.

Zapraszamy ponownie za kilka dni.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: $LoL$

2. Imię: Mateusz

3. Wiek: 15

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 0/10 przeczytałem i obejrzałem na szybko kilka poradników wydaję się to nie być takie trudne ale nie wiem jak to wyjdzie w praniu ;D

5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ serwer kuleje pod względem administracji, wczoraj hollow pograł 2-3h, rock wbił na chwilke kilka razy i tyle. Musiałem wczoraj zagrać z ponad 10 cziterami, ponad 50 różnych graczy wchodziło co runde na txt, ciągłe wyzwiska itd. jest to bardziej wnerwiające niż granie przeciwko promilo z notkami na westwoodzie... Gram dużo dziennie (w 3 dni przegrałem 22h na serwerze) i chciałbym umilić innym grę bo aktualnie serwer jedyne co robi to odstrasza nowych graczy. 

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:106373959 nie wiem  czy o to chodzi.

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: gdy nie jestem w szkole to 6-10h, gdy jestem w szkole 2-4h (zależy o której brat wejdzie na komputer wieczorem)

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze po przyjściu ze szkoły od 14/15-20, gdy nie idę do szkoły od rana do wieczora z przerwami. W weekendy też od rana do wieczora z przerwami chyba że będę gdzieś jechał to może mnie nie być cały dzień. Pewnie będę cały dzień miał włączonego steama więc jakby ktoś coś robił wystarczy do mnie napisać na steam.

11. Staż w grze counter strike 1.6: na luzie ponad 3000h 

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Nie.

Edytowane przez LoL2014
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nick: Krowa

2. Imię: Patryk

3. Wiek: 19

4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10 Ogólnie byłem adminem to wiem co i jak, tyle, że mi się już pewnie zapomniało to poprostu muszę sobie to przypomnieć :)

5. Mikrofon(Tak/Nie): Nie


7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ, często jak gram to nie ma żadnego admina, a niestety jak nie ma admina to często ludzie się odpalają i robią co im się podoba czyli wchodzą na txt, wyzywają itp. Gram dosyć dużo i myślę, że w jakimś stopniu mógłbym temu zaradzić. 

8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie

9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Gdy nie jestem na uczelni to myślę, ze jakieś 4h, gdy jestem na uczelni to 2h.

10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze po przyjściu z uczelni(poniedziałek-czwartek, ponieważ piątek mam wolny:d) poniedziałek: 17-22, wtorek: 15-22, środa: 20-22(często wogóle, ponieważ wracam do domu właśnie o 20 i już mi sie nic nie chce:/), czwartek: 19-22. (Piątek-niedziela): Tu to bardzo rożnie-raczej przez cały dzień, ale wiadomo gdzieś sie wyjdzie to sie nie gra, albo mecze ogladam lub gram w fife, to wtedy mnie nie ma, jednak jak ktoś mi pw napisze to pojawi mi się to na telefonie i wtedy mogę wejść i zbanować delikwenta:d

11. Staż w grze counter strike 1.6: Hmm z 5 lat już będzie, oczywiście z przerwami:p

12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak byłem gdzieś przez rok na serwerze bf2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: $LoL$
2. Imię: Mateusz
3. Wiek: 15
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 0/10 przeczytałem i obejrzałem na szybko kilka poradników wydaję się to nie być takie trudne ale nie wiem jak to wyjdzie w praniu ;D
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ serwer kuleje pod względem administracji, wczoraj hollow pograł 2-3h, rock wbił na chwilke kilka razy i tyle. Musiałem wczoraj zagrać z ponad 10 cziterami, ponad 50 różnych graczy wchodziło co runde na txt, ciągłe wyzwiska itd. jest to bardziej wnerwiające niż granie przeciwko promilo z notkami na westwoodzie... Gram dużo dziennie (w 3 dni przegrałem 22h na serwerze) i chciałbym umilić innym grę bo aktualnie serwer jedyne co robi to odstrasza nowych graczy. 
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: STEAM_0:0:106373959 nie wiem  czy o to chodzi.
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: gdy nie jestem w szkole to 6-10h, gdy jestem w szkole 2-4h (zależy o której brat wejdzie na komputer wieczorem)
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze po przyjściu ze szkoły od 14/15-20, gdy nie idę do szkoły od rana do wieczora z przerwami. W weekendy też od rana do wieczora z przerwami chyba że będę gdzieś jechał to może mnie nie być cały dzień. Pewnie będę cały dzień miał włączonego steama więc jakby ktoś coś robił wystarczy do mnie napisać na steam.
11. Staż w grze counter strike 1.6: na luzie ponad 3000h 
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Nie.

 

 

Przyjmuje cię na okres próbny.

Edytowane przez rock
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1. Nick: Krowa
2. Imię: Patryk
3. Wiek: 19
4. Znajomość Amx(średnie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 8/10 Ogólnie byłem adminem to wiem co i jak, tyle, że mi się już pewnie zapomniało to poprostu muszę sobie to przypomnieć :)
5. Mikrofon(Tak/Nie): Nie
7. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ, często jak gram to nie ma żadnego admina, a niestety jak nie ma admina to często ludzie się odpalają i robią co im się podoba czyli wchodzą na txt, wyzywają itp. Gram dosyć dużo i myślę, że w jakimś stopniu mógłbym temu zaradzić. 
8. Czy posiadasz STEAM(Tak/Nie)podaj Steam_ID jeśli tak: Nie
9. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Gdy nie jestem na uczelni to myślę, ze jakieś 4h, gdy jestem na uczelni to 2h.
10. W jakich godzinach grasz(Dni robocze, weekendy): dni robocze po przyjściu z uczelni(poniedziałek-czwartek, ponieważ piątek mam wolny:d) poniedziałek: 17-22, wtorek: 15-22, środa: 20-22(często wogóle, ponieważ wracam do domu właśnie o 20 i już mi sie nic nie chce:/), czwartek: 19-22. (Piątek-niedziela): Tu to bardzo rożnie-raczej przez cały dzień, ale wiadomo gdzieś sie wyjdzie to sie nie gra, albo mecze ogladam lub gram w fife, to wtedy mnie nie ma, jednak jak ktoś mi pw napisze to pojawi mi się to na telefonie i wtedy mogę wejść i zbanować delikwenta:d
11. Staż w grze counter strike 1.6: Hmm z 5 lat już będzie, oczywiście z przerwami:p
12. Czy byłeś już adminem?( Nie podajemy linków ) Tak byłem gdzieś przez rok na serwerze bf2.

 

Okres próbny, płacz off i dupa twarda pamiętaj!

Wszelkie instrukcje otrzymasz na PW, zgłoś się do mnie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Kasia! odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności