Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Vendetta


Vendetta

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Vendetta

2. Imię: Wojtek

3. Wiek: 21

4. Znajomość Amx (0/10): 7

5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak

6. Składka (Tak/Nie): Tak

7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/Vendetta/31.186.82.184:27691/

8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Jestem osobą spokojna, ogarnięta, znającą się na pracy admina, oraz jestem aktywny na serwerze. 

9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: STEAM_0:0:1993670

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: kilka godzin dziennie plus włączony Steam że mogę wbić i ogarnąć. 

11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Wieczory, noce, poranki, zależy jak praca pozwoli. 

12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 7 lat z przerwami

13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak

 

 

Co do słów Kingi to zapoznałem się z regulaminem i wiem że nie wolno nakłaniać innych graczy do wydawania pozytywnej opinii, mogę zagwarantować że nic takiego nie miało miejsca, a dlaczego akurat wypowiadali się nowi gracze i nie grający u nas to ciężko mi powiedzieć, są nowi na forum jak i na serwerze i może chcieli wyrazić swoją opinie na podstawie tekstu w podaniu a nie na opinii z serwera. 

 

James, skopiowałem poprzednie podanie gdyż uważam że ono było dobre tylko brakowało tych postów na forum, nie skopiowałem z lenistwa lub braku kreatywności.

Edytowane przez Vendetta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+Steam

+wiek

+składka

+byłeś adminem

 

Argumenty nie do podważenia.

 

_________________________

 

Wymagania spełniasz, bywasz na serwerze ale czy jesteś "zauważalny" i rozpoznawalny? Czy rzeczywiście potrzebujesz rangi administratora do gry?

Według mnie rekrutacje można powoli zamykać.

 

Swoje pierwsze podanie napisałeś 6 marca. Skopiowałeś je i wkleiłeś całą treść tutaj. Aktywność na forum nadrobiłeś, ale co dalej?

 

Mało Cię znam, dla mnie ilość administratorów jest wystarczająca - na nie.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm podanie sklada sie 7 dni od poprzedniego, no ale mysle ze to jakos mozna przemilczex bo zlozyles je 6 dni po odrzuceniu poprzedniego.

Niby wymagania spelniasz tylko dziwi mnie to, ze w Twoim podniu jak do tad wypowiedzialy sie osoby, ktore nie graja na ffa i nie zbyt sa aktywne na forum.. za reke Cie nie zlapalam ani nie mowie ze tak faktycznie jest ale wole przypomnoec, ze reklamowanie swoich podan jak i naklania osob do pozytywnych wypowiedzi skutkuje odrzuceniem podania.

 

Przejdzmy do sedna - widze ze zalezy Ci na dostaniu admina, wiec dalabym Ci szanse. Forum nadrobiles, widac bylo aktywnosc (mam nadzieje ze jesli Twoje podanie zostanie rozpatrzone pozytywnie ta aktywnosc wzrosnie a nie zmaleje), dalabym Ci okres probny i zobaczymy co to bedzie ;)

 

@edit

Spokojnie panowie, ja tylko przypomnialam:)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem za okresem próbnym.

Jak Kinga wyżej pisała zależy Ci na adminie.

Jesteś ogarnięty znam Cie od dawna i wiem, że dasz sobie rade.

Zgłaszasz mi czity na u@ jak i na steamie.

Okres próbny dlatego, że jesteś z nami trochę krótko, ale mam nadzieje, że nadrobisz aktywność.

 

P.S: Kinga żeby nie było On ich nie nakłaniał ja Vendette znam dobrze i wiem, że do czegoś takiego by się nie posunał.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno mi ocenic twoje podanie, bo adminow ,tak jak Shadow wspomnial jest juz sporo,jestes aktywny na serwerze lecz nie za dlugo ,dlatego jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mało tych wypowiedzi, co może świadczyć, ze admini Cię nie znają i ciężko ocenić. Pod względem wymagań jest ok, jednak uważam, że jestes za krótko z nami. Daj sie poznać.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na nie

- jesteś z nami za krótko

- podanie zostało skopiowane jak twoje poprzednio co dobrze nie świadczy bo powinieneś napisać nowe.

Na twoim miejscu pograłbym jeszcze z dwa tygodnie i wtedy śmiało złożyć podanie

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

Aktywność na serwerze - w ogóle Cię nie widać

Jedyny mój argument

 

@EDIT James

 

Dla Ciebie każdy JamesRodriguez kopiuje podanie ? z tym co piszesz o tym podaniu to jesteś śmieszny, dorwałeś admina i myślisz, że każdy kto składa podanie x2 czy więcej to kopiuje podanie ? Zero komentarza

Edytowane przez SkalnyPatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem adminem, ale często gram na FFA i staram się wypowiadać na forum. Moim zdaniem powinieneś to podanie złożyć, gdy nadrobisz zaległości i na forum (czyli jakiś miesiąc...?) i w grze, ponieważ rzeczywiście nikt Cię nie rozpoznaje i trudno coś wywnioskować. Plus za spełnione podstawowe wymaganie, lecz popracuj nad aktywnością. Jestem na NIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze jestem za okresem probnym jak moj poprzednik u gory - Koala <3

Skoro wymagania spelnia,czemu nie...

Dziennie te minimum 1h siedzi na serwerze moze po prostu sie mijacie, czy siedzi czesciej w nocy. Co do rozpoczecia dyskusji na temat kopiowania starszego tematu nie chce mi sie sprawdzac l, ale osobiscie nic do tego nie mam, moze i masz troche racji, ze wedlug ciebie sie o to nie stara, alez drugiej strony po co pisax deugie, gorsze podanie skoro to jest dobre, ewentualnie zrobic drobne popraqki. Chodz szczerze bardziej bym sie rozpisal - glupi telefon :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności