Skocz do zawartości

[UB]UB $hr3k


michał980826

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:$hr3k ^,^
Link do SS:nie miałem ss'ow, szukałem w folderze cs strike a nastepnie tak jak pisze w instrukcji jak ktos nie ma ss'ow, nie znalałem;/ Mam tylko demko z hltv na którym widać jak gram.

Link do demka:http://275692.hltv3.pukawka.pl/hltv-1503131939-de_dust2-1426271940-1426273500.zip TAM POD KONIEC DEMKA DOPIERO GRAM

Czego akurat rzuciłem tam granata?? odpowiedz prosta info przez mikro od kolegi z teamu. Przez ta akcje chyba dostałem bana,ale można zobaczyć jak grałem wcześniej...

Wycinek z konsoli(bez IP)*:

Powód Bana Wrzuc screeny na forum Wykonano 13.03.2015 - 20:01:32 Wygasa Nie określono Zbanowny przez Swirus. Zbanowany na #8 [ONLY DD2] Cs-Classic.pl Wszystkie wygasłe bany 48493

Serwer:[ONLY DD2] Cs-Classic.pl
Link do bana:
http://amxbans.cs-classic.pl/ban_list.php?site=3

 

Proszę o rozpatrzenie demka pozytywnie, z góry dzieki

Edytowane przez michał980826
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shreku robiłem Ci ssy bo widziałem chwile twoja grę.. Ssy muszą być a na demie zaraz wyszczególnię momenty dla których postanowiłem je trzasnąć..
W porzadku z Ciebie kolega grywasz, biłeś, ale odpalałeś się :dobani:

i pozwól, że dema z hltv będą oglądać

Edytowane przez Netsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shreku robiłem Ci ssy bo widziałem chwile twoja grę.. Ssy muszą być a na demie zaraz wyszczególnię momenty dla których postanowiłem je trzasnąć..

W porzadku z Ciebie kolega grywasz, biłeś, ale odpalałeś się :dobani:

 

i pozwól, że dema z hltv będą oglądać

To znajdz mi je na moim kompie...:D Jak bym był odpalony to po co miał bym jeszcze zawracać głowę UB TEAM i prośić o Un Banned/???^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21:40 - w dolnym trupie biegł ktoś z twojego teamu bałeś się o fraga to od kręconych już celownikiem po modelu pojechałeś po nim.

22:08 - wyczekiwałeś jak pies na niego słychać fakt, że ktoś zabił go, ale infa nie dostałeś bo patrzyłem na Twoja gre

no i do tego nie masz ssow

ssy nie znikaja same z kompa.. jak masz winde 7 sprawdz w virtualstore

Edytowane przez Netsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam XP 98 hahahha, miałem już tak 2x że nie miałem ss'ow jest to chyba przez to ze mam za dużo sreenow w pliku cs strike.

 

Nie dostałem infa buhaha, bez potrzeby bym w to miejsce hejga nie rzucał (moge Ci napisać nick gracza  )

Edytowane przez michał980826
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chce zobaczyć ssy.. ale zanim rzuciłes he wyczekiwałeś go jak tylko pojawiłeś się resp ct miałeś zawachania czy jest na podsadzaniu gali czy od bsa ale jednak celownik skierowales tam i wyczekiwałes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soorrki za spam , ale ja też miałem taką sytuacje że mi nie zapisało.. zmień wersje CS (polecam z naszego forum  wersje mini , bo pro sie wali.. mikro nie działa itp) a co do Cb Netsky to teraz to jest zadanie UBteam jak zeby ocenic deemko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 30 min mapy znalazłeś 2 akcje, gdzie wszystko slychać. Co do ss,ów zdarza sie bardzo często, że ssów nie ma w tej sytuacji sprawdzam demo. Za mało na bana plus akcje +/-. Daje ub

 

 

 

Niepotrzebne posty ukrywam.

Edytowane przez natalja
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Gracz zostaje odbanowany, a temat zamknięty.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności