Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie TerroR [MowMiPawel]


TerroR

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: TerroR [Nowy : MowMiPawel]
2. Imię: Paweł
3. Wiek: 17 lat
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 9/10
5. Mikrofon(Tak/Nie): Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/TERROR/193.33.176.93:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Jestem ogarnięty , staram się pomóc każdemu graczowi , piszę poprawnie po polsku nie raz klawiatura zawiedzie ;D , jest bardzo dużo cziterów kropka to potwierdzi ... ;) i chcę szczególnie zachować porządek na serwerze
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Nie
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:  Dni robocze : 5/7 h , Dni Wolne : Do 9 h
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze - 15/24 z przerwami , Weekend - 10:00/0:00 oczywiście z przerwami paro godzinnymi :)
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 6 rok leci ;)
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Oczywiście miałem własny serwer ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za imię + :D

A tak poważnie, jestem na TAK, jest dużo cheatów na serwie, brakuje adminów, nie każdy siedzi cały czas, a Terrorka często widać, myślę, że da sobie radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak, kolejny admin sie przyda tymbradziej, że już miałeś styczność z amx, zgłaszasz na u@ osoby które łamią regulamin o jesteś aktywny na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

3. Wiek: 17 lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Oczywiście miałem własny serwer ;)

Wątpię w to.... zachowujesz się jak dziecko 14 letnie... Sądzę że Nie. Grywasz , bo grywasz ... ale kultury z tego co widziałem na serwie to nie ma. Więc dlatego pisze że NIE!

Edytowane przez Tyski
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności