Skocz do zawartości

[Roundsound'y] Luźna ankieta gatunku


ShaD

RoundSound 04.2015  

21 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Roundsound'y mają być takie same gatunkowo w danym miesiącu?

    • Tak, wolę różne tytuły podobno gatunkowe, które trzymają jednolity klimat.
    • Nie, lubię różnorodność. Nie przepadam za ciągłym słuchaniem tego samego.


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam do Was pytanie:

Jakie chcecie roundsound'y ma Kwiecień? Posiadamy bardzo dużo tytułów i jest w czym przebierać, dlatego wolicie by wszystkie rs'y były tego samego gatunku (14 utworów klubowych / 14 disco-polo / 14 pop / itp.) czy lecimy po kolei jak leci w propozycjach?

 

Głosujcie w ankiecie (głosy publiczne) :)

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te roundsoundy są tak słabe; że je wyłączyłem. W sumie zawsze są słabe.
Jeśli chce ktoś się rzucić teraz na mnie; "to wrzuć swoje" to odpowiadam na zapas - wrzuciłem już na forum swoje, dawno temu. Pięknie poucinane mp3 porobiłem - idealnie na roundsoundy. Gdzieś wiszą na forum.
Disco-polo mnie denerwuje; wszystkie inne gatunki mogą być.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te roundsoundy są tak słabe; że je wyłączyłem. W sumie zawsze są słabe.

Jeśli chce ktoś się rzucić teraz na mnie; "to wrzuć swoje" to odpowiadam na zapas - wrzuciłem już na forum swoje, dawno temu. Pięknie poucinane mp3 porobiłem - idealnie na roundsoundy. Gdzieś wiszą na forum.

Disco-polo mnie denerwuje; wszystkie inne gatunki mogą być.

Bocimy, zauważ że to nie ja jestem twórcą roundsound'ów tylko użytkownicy, którzy je proponują. Co mogę poradzić, że masz odmienny gust muzyczny i nie podobają Ci się wybrane przez innych kawałki? Każdy wrzuca coś swojego, a ja to później ucinam w wyznaczonych przez użytkowników czasach.. i tyle.

Nikt nie jest winny, bo każdy słucha czego innego.. stąd zawsze będą podzielone zdania na ten temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to największy problem jest z tym że w rs jest jakiekolwiek disco, albo takie "życiowe" rapsy co jest porażką, czemu shadow napisales 14 disco 14 klubowych 14 pop, są inne gatunki muzyki:).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to największy problem jest z tym że w rs jest jakiekolwiek disco, albo takie "życiowe" rapsy co jest porażką, czemu shadow napisales 14 disco 14 klubowych 14 pop, są inne gatunki muzyki:).

to są przykłady.. gdybym miał wymieniać wszystkie gatunki to nie starczyłoby miejsca, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciężko będzie zrobić rs'y które będą pasowały każdemu graczowi, ale dużo lepiej różnorodność, żeby chociaż jedną czy dwie piosenki mógł każdy jakoś posłuchać, i błagam żadnego disco, wszystko idzie przeżyć ale to jest masakra

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Ustalone :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności