Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Maly v2


Maly

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Maly


2. Imię: Rafał


3. Wiek: 18


4. Znajomość Amx (0/10): 7


5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak jesli chodzi o zakup vipa (zawsze tez mozemy sie dogadac)


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/Maly/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Mysle ze nadaje sie na admina nie raz ze mamy "odpal" na serwerze umiem rozpoznac kto ma wlaczone czity jestem ogarnienta osoba przyznaje gdy sie wkurze umiem troche pobluzgac przez micro ale jesli dostalbym stanowisko administratorskie postaralbym sie to poprawic. Staram sie tez byc czesto na serwie lecz nie zawsze mam czas na gre poniewaz mam tez zycie prywatne.


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID



Steam_ID: 0:1:7542470

10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: 1-5h dziennie zaleznie od powrotu ze szkoly/praktyk


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): popoludniu wieczor czasami zdaza sie ze ranne godziny zwlaszcza w weekendy


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 6 lat


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie wypowiadaj się we własnym podaniu, grozi to odrzuceniem twojej kandydatury oraz ostrzeżeniem Cię w postaci warna. Pamiętaj o opcji "Edytuj"." 

 

"Podanie napisane bez spełnienia wymagań zostaje natychmiast zamknięte, a autor otrzymuje warna."

 

 

Twoje ostanie podanie zostało odrzucone między innymi za niską aktywność na forum. Na dzień dzisiejszy jest taka sama.

Edytowane przez KiToL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności