Skocz do zawartości

Zapisy do turnieju "Dziś pytanie, dziś odpowiedź"


Shanell

Rekomendowane odpowiedzi

W piątek (27.03.2015) między godziną 19 a 20 odbędzie się na naszym serwerowym ts3 turniej "Dziś pytanie, dziś odpowiedź".


Jest to konkurs wiedzy z dziedziny Counter Strike'a jak i również innych dziedzin typu historia, geografia, polski, motoryzacja, gry, muzyka itd. 


 


Zasady:


1. Ja zadaję pytanie, Ty odpowiadasz w ciągu 10 sekund po zadaniu przez mnie pytania.


2. Oczywiście nie ma podpowiadania. Za podpowiedź jest wykluczenie z turnieju.


3. Osoba, która odpowiada ma prawo do jednej podpowiedzi z całej puli pytań, ze strony wybranej przez siebie osoby.


4. Każdy grający ma 5 pytań, które sam losuje, przy dobrym szczęściu może mu się trafić podobna lub ta sama kategoria.


5. Pytania są napisane przez mnie. Im więcej osób się zgłosi tym więcej będzie pytań.


6. Pytanie będzie czytane tylko raz. Może znaleźć się odpowiedź z abc/prawda, fałsz/tak lub nie/ oraz odpowiedź słowna. Wszystko zależy jakie pytanie sobie wybierzecie.


7. W turnieju mogą brać udział administratorzy ts3.


8. Jeśli któryś ze słuchaczy będzie podpowiadać (nawet na ogólnym w celu zmyłki) zostanie zbanowany na 1 dzień.


9. W czasie czytania pytania nie wolno pisać na ogólnym.


10. Pytania będą ułożone tak żeby zmieścić wasz przedział wiekowy, czyli jeśli zgłosi się osoba, która ma 16 lat oraz osoba która ma 25 lat, to pytania zostaną skonstruowane tak aby nikt nie został poszkodowany. Sprawdzimy waszą wiedzę :D


11. Na turnieju również obowiązuje regulamin ts3.


12. Osoby, które się zapiszą w tym temacie, a nie zjawią się na turnieju otrzymują warna.


 


Nagrody: 


 


Będą nagrody za 3 pierwsze miejsca, no chyba że zgłosi się mało osób to będzie tylko za 1 miejsce.


 


 


Wzór zgłoszenia:



Nick na ts3:
Wiek:
Osoba, która będzie pomagać (nie jest wymagana):

Zapraszamy do udziału. :)


Edytowane przez Shanell
  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick na ts3:Hames
Wiek:15

Osoba, która będzie pomagać (nie jest wymagana): Natalia

 

liczę że zdobędę chociaż pkt xD

Edytowane przez JamesRodriguez
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick na ts3: S}{aDoW
Wiek: 19
Osoba, która będzie pomagać (nie jest wymagana): KiToL

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być tydzień temu ._. korki mam dziś od 18:30 i nie mam pojęcia czy się wyrobie

Edytowane przez Visha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycofuje swoje zgloszenie.

Niestety jestem na zastrzykach, nie moge mowic wiec to sie wiaze z brakiem mozliwosci wziecia udzialu.

Pozdrawiam

Edytowane przez Tymbarkowa x3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością was informuję że musimy przełożyć nasz turniej na następny piątek 27.03.2015, bo Ada musi wyjechać i się z boyfriendem zobaczyć xd Zapisywać się można nadal, jest to nawet wskazane :D

Edytowane przez Shanell
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś odbył się turniej wiedzy na naszym serwerowym ts3. Niektórych zaskoczyły pytania z matematyki, innych z historii a jeszcze innych ze świata seriali. :D Zabawa była super, nie ukrywam większość się pośmiała.  gracze mieli w zestawie 5 pytań na którym był szeroki wachlarz odpowiedzi, nawet znalazły się osoby które wyrywały się do odpowiedzi typu "Ja wiem, Ja wiem. " A o to wyniki:
Buszek odpowiedział na wszystkie pytania - 5/5, więc zajął pierwszemiejsce. 
CiapatyMurwa miał dogrywkę z Pride o drugie miejsce lecz CiapatyMurwa był lepszy - 5/6. Pride ostatecznie zajął 3 miejsce z wynkiem 4/6.
JayMcKenzie - 3/5
Natalja - 2/5
Hames - 0/5

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na następny turniej, który odbędzie się już niebawem.
P.S - Pytania będą o wiele trudniejsze :>

Edytowane przez Shanell
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były trudne pytanie specjalnie dal mnie ;c Oszukane to było xD Gratuluje buszkowi za farta i szybkie paluszki xD A zabawa była i to jaka XD

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były trudne pytanie specjalnie dal mnie ;c Oszukane to było xD Gratuluje buszkowi za farta i szybkie paluszki xD A zabawa była i to jaka XD

Trudne pytania?

 

-Ile to jest 5 do potęgi 0

 

-EEEEE 0!!!!

 

XD

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nagrod nie ma bo nikt nie zgadl hasla! Haslo: okoń! A tak nornalnie to gratki Buszek i Hames! :D

 

 

Pytanie dnia:

-Nad jaką rzeką odbyła się bitwa nad Addą?

-Nad Addą

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności