Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie HiszpanskiTorreador


HiszpanskiTorreador

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: HiszpanskiTorreador
2. Imię: Dawid
3. Wiek: 16
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 7/10
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): W tej sprawie skontaktuje się z opiekunem ale tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/HiszpanskiTorreador/193.33.176.116:27015/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Witam, mam na imię Dawid chodzę do 3klasy gimnazjum uczę się przeciętnie ;d. Interesuję się piłką nożna i szkolę się troszeczkę w tym kierunku (gram w pobliskim klubie sportowym). Adminem na serwerze chciałbym zostać z przyczyn wiadomych każdemu. Brak admina - wszelkie oszustwa na serwerze. Potrafię się zachować w odpowiednich chwilach, jestem raczej spokojny, nie wdaje sie w bójki słowne z innymi graczami jeżeli już to robię to z kimś kogo znam i dla żartów. Wiem że nie wywiązuję się z GT lecz nadrobię to gt spokojnie :). Chciałbym dostać szansę na tym serwerze, admina miałem również na dr i myślę że wywiązywałem się dobrze ze swoich obowiązków. 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): Niestety nie posiadam.
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Około 1-2h minimum dziennie
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: pon-pt 15-20. weekend 9-24 oczywiście z przerwami nikt nie jest maszyną ;d
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: około 2lat
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak byłem


** - bardzo ważne(Bez tego punktu podanie zostanie odrzucone)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, że na tak. :)

Jesteś spoko, można się z tobą dogadać i nie będzie problemów. Miałeś admina, więc nie będziesz raczej robił głupot. Nie zauważyłam z twojej strony braku kultury czy łamania regulaminu. Nie podpadłeś,no i git. xd

 

Na tak, ewentualnie okres próbny, tak jak inni przyjęci.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh ten Torreador :D Denerwujesz mnie misiaczku ale raczej nadajesz sie na admina na ten serwer :)
 
+/Wiek
+/amx
+/skladka
+/Byles adminem na dr wiec pewnie sie znasz :)
 
 
Na tygodniowy okres probny :) powodzonka.

 

Tylko napisales: 8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Witam, mam na imię Dawid chodzę do 3klasy gimnazjum uczę się przeciętnie ;d. Interesuję się piłką nożna i szkolę się troszeczkę w tym kierunku (gram w pobliskim klubie sportowym). Adminem na serwerze chciałbym zostać z przyczyn wiadomych każdemu. BRAK ADMINA Tu juz chyba troche przesadziles poniewaz admini na serwerze sa cały czas :)

Edytowane przez Mentosz
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Marta i Bot są na tak to cóż innego mi pozostaje? ;] 

 Teraz tak serio, to jest tak, że widuję cię na serwerze, kultura jest, doświadczenie jako admin jest ;], składka jest ;] wszystko ładnie pięknie jestem na duże tak, proponuję tygodniowy okres próby w przypadku pozytywnego rozpatrzenia podania ;], poza tym im więcej nas adminów tym weselej ;] co ni? ;]

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie gram na tym serwerze to się wypowiem :).

Dawid jest ogarnięty, miły, pomocny, bardzo dobrze się sprawował na DR :). Nie mam mu nic do zarzucenia :>.

Na Tak :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności