Skocz do zawartości

Admini DD2


Miłosz

Rekomendowane odpowiedzi

BLA BLA..

 

 

 

______________________________________________________

 

Zauważyłem że wiele adminów wręcz nie nadaje się na te stanowisko. Mamy problemy z graczami, a myślących logicznie adminów jest niewielu. Nie będę mówił jakich chcę adminów na serwerze , ale spokojna gra (bez wyzwisk, wulg) i tym samym idealna komunikacja z graczami to priorytet. Nie będę mówił tego dopiero teraz bo powinno być od pierwszego wejścia na serwer z flagami admina, ale ostrzegam że są tu oczy które na was patrzą, gracze inni admini i wyższa administracja (opiekuni a potem ja) , skończyła się 'samowolka' , każdy krok odstępstwa od regulaminu będzie się kończył nagrodą ;)

 

Powody banów mają być jasne i logiczne nie tylko dla Ciebie (admina),

Zakaz umieszczania wulg w powodach banów,

Banowanie rozpoczyna się od minimalnej kary, chyba że gracz na to wyjątkowo zasługuje,

Przede wszystkim myśl logicznie przy banowaniu! Przykładowo przemyśl czy gracz ma szanse na respie TT, wyjść z niego? A jest po czasie, i to jest Terrorysta. 

Każdy chyba wie, że musi przedstawić dowód w postaci demka gdy zbanuje gracza za używanie aima, sh. wh. Nie ma to być demko z hltv. Fakt jest, ale służy jako pomoc. 

I priorytet, pierw serwer potem gra. 

 

 

Taka mała informacja ode mnie, nie będę patrzył tylko na skargi na forum, także na serwerze. 

A wyżej podane przestrogi ;) będą prowadzić do natychmiastowego odebrania admina. 

Edytowane przez Siwy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Przepraszam bardzo, ale chciałbym poznać nicki osób które niby nie nadaja sie na to stanowisko, jak to ujałeś. Przecież tak rzadko wchodzisz na serwer więc skad możesz to wiedzieć?

(Sory.za interpunkcje ale pisze z telefonu)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiedz sobie na to pytanie sam, ale szukając odpowiedzi od początku waszego adminowania gdzie zaznaczam BYŁEM AKTYWNY, jak to że teraz nie jestem tobie nie pasuje, Nie ma, a może oceniać? Tak mogę nawet z tych paru minut spędzonych na serwie. 

 

Temat nie jest dyskusją, gdyby był to byłby w dziale dyskusje, zaś jest w informacje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to nie dyskusja ale pragnę sprostowania na jakiej podstawie tak twierdzisz. I prosiłbym o ponowne napisanie tych zdań ale lepiej ułożonych bo nie kumam co napisałeś. Ppza tym ja mówie że mi coś nie pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/4 osób nie nadaje się na admina,przykład ? co chwilę piszą jakieś głupoty na @@ typu : paka,resp tt 30s i według mnie to z tym respem jest beznadziejne i wiele innych takich powodów by sie znalazło

pozdrawiam ; )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LUKAS piszą tak bo stosują się do regulaminu, w którym jest wyraźnie napisane, żeby wykonywać cele mapy a resp TT opuszczać po 30 sec, chyba z tobą jest problem nie z adminami :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności