Skocz do zawartości

[ODRZUCONA]Skarga [25]Buu.


R4EDEON

Rekomendowane odpowiedzi

1.Twój Nick: 1Shot1Kill


2.Nick admina/gracza który zawinił: [25]Buu.

3.Admin/Gracz : Admin

4.Data i godzina: 2015-03-15 19:30

5.Dowody (demko/screeny/świadkowie): swiadkowie

6.Opis sytuacji: Dostałem bana za obrazę bo powiedziałem do niego nobie bo mnie wkurza za przeproszenie do mnie mówi bot admin a zbanował mnie zapewne nie dlatego że go obraziłem tylko ciągle zabijałem ale tak już jest jak ma 13 latek adma no cóż bywa i tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.3. Zakaz obrażania adminów na sayu/tsau/u@/ bądź przez mikrofon [ban na 1 godzinę / Ban na 1 dzień]
Tak faktycznie nazywam Cię 1BoT, lecz jest to w żartach.Nigdy nie zwróciłeś mi uwagi więc nie masz co tutaj płakać.
Niech H@(Karol) zobaczy w logach serwera, czy nie zwracałem Ci uwagi w związku z obrazami. Npisałem: "Jeszcze raz obrazisz i wylecisz".
Obrażasz nagminnie graczy, a na sam koniec obraziłeś i mnie słowem "Nobie". 

PS.Ciesz się, że tylko na 1h, mogłem do 1dnia.
@Edit Shady Tak mógł, ale również mógł mi powiedzieć, że mu przeszkadza. Ja mu uwagę zwróciłem, ale później niestety poleciał ban.

Edytowane przez Buu.!
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak świadkowie, też mogę sobie znaleźć ludzi i powiedzieć żeby trzymali moje zdanie.

 

Pokaż na screenie lub demku to wtedy ktoś będzie z Tobą rozmawiał.

 

@EDIT

Świadkowie jak dla mnie bez innego dowodu np. Screen demko to nie świadek dlatego tak napisałem.

Jak już mowiłem świadkowie tez na siłę mogę sobie znaleźć :)

Edytowane przez SkalnyPatataj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"(demo/screeny/świadkowie)": Skalny, po coś ten nawias tam stoi... Buu po za tym sam się przyznał. Jeżeli mu nie podchodzą takie żarty, mógł jak najbardziej złożyć skargę.

Edytowane przez ★ Shady ★
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro [25]Buu. zwrócił ci uwagę a ty nadal obrażałeś miał prawo dać ci bana . A odchodząc od tematu twoje zachowanie na serwerze jest karygodne musisz trochę popracować nad swoją kulturą bo żarty żartami ale trzeba mieć troszkę umiaru. Jakby tak każdy pisał na u@ że ty go obrażasz to bana za banem byś dostawał. Dlatego zastanów się następnym razem czy składać skargę. [25]Buu. Ma 13 lat ale w głowie ma lepiej poukladane niż nie jeden 18-latek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1Shot powiem tak, śmiało mogę cie nazwać mistrzem ciętej riposty, bo jak ktoś cię zdenerwuje, to aż strach się bać. Moim zdaniem Buu miał prawo dać ci bana za obrazę. Nie jednokrotnie "łapałem się za głowę" słysząc twoją kulturę. Moim zdaniem Squbany wyjaśnił całą sprawę i rzucił nowe światło na sprawę.

 

Pozdrawiam,

RedBull

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Właściciel

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoja skarga nie została przyjęta!

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności