Skocz do zawartości

Przywrócenie dnia do map


Ilonez

Przywrócenie dnia  

11 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Bardziej odpowiadałby mi w mapach...?

    • Dzień
      9
    • Noc
      2


Rekomendowane odpowiedzi

Przywrócenie dnia do map? to może zaraz pojawi się pomysł żeby rtv wróciło, bo mapcycle jest brzydko mówiąc "do dupy" ? 

Bezsens w skrócie, to jest zombi mod a ten "mrok" nadawał mu prawdziwego charakteru no, ale jak to ktoś kiedyś napisał "boty nie zrozumieją". 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do wypowiedzi na temat, jestem za tym, aby pozostawić "mrok", czasem przeszkadza to graczom, no ale przynajmniej jest wymówka aby zakupić noktowizor. Przecież po to jest w sklepie. A co do zombie, to mają noktowizor na start. Dlatego też jestem przeciw usuwaniu "mroku". Patrząc na serwer z strony zm, to dodaje klimatu. :)

Edytowane przez Borek
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o to ci chodzi :D tak myśle czy nie mapcycle czy co ;d 

O wiele lepiej jest dzień na mapach bo omijamy latarki, co 1/4 graczy laguje - stary sprzęt. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie fajnie by było gdyby raz była noc, a raz dzień. Nadałoby to wtedy takiego klimatu dnia oraz nocy, po prostu byłoby realistycznie, ponieważ nie sądzę, że gdyby nastąpiła jakaś apokalipsa ciągle byłaby noc :D. Jestem za jedna mapa dzień, a druga noc (jeśli się da) a jeśli nie to Dzień :). Przykładem jest TWD:).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również  jestem, za tym aby znowu na mapach był dzień, ponieważ noc praktycznie uniemożliwia graczom, szczególnie tym bez Vipa bieganie po mapie.

Po wprowadzeniu Krabów :D latanie po mapie i zabijanie ZM jest prawie niemożliwe, a czasem trzeba urozmaicić grę, a nie tylko kampienie...

Noktowizor dla graczy bez Vipa, wcale nie jest małym wydatkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że noc jest bardziej klimatyczna, ale chyba przyjemniej się gra w 20 osób niż w około 10 tak jak jest teraz. To co powiedział Siwy, czyli lagi spowodowane latarkami plus to, że noktowizor dla zwykłego gracza, dla którego ap dużo wolniej się nabija jest sporym problemem. Czekam na głosy do wieczora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdaję sobie sprawę, że noc jest bardziej klimatyczna, ale chyba przyjemniej się gra w 20 osób niż w około 10 tak jak jest teraz. To co powiedział Siwy, czyli lagi spowodowane latarkami plus to, że noktowizor dla zwykłego gracza, dla którego ap dużo wolniej się nabija jest sporym problemem. Czekam na głosy do wieczora.

Ten "mrok" nie tylko nadaję klimatu grze, ale również pomaga zombi (pozwoliło to niejako z balansować siły zombi i humans), graczom głównie przeszkadza ten fakt, bo teraz trudniej gra się klasą human (w poprzednim sezonie wszyscy narzekaliście na to, że zombi nie mają szans, a teraz gdy zombi zaczynają mieć również coś do powiedzenia zaczyna się wielki "ból dupy" o to, tak więc nie rozumiem was, ale zrobicie jak chcecie). A jeszcze co do tłumaczenia "ze niby latarki wywołują lagi" to mogę powiedzieć jedno, totalna bzdura gram na 12'letnim komputerze mając 60fps'ów nie doświadczyłem żadnych lagów  a i jeszcze mały dowodzik moich słów żeby nie było, że ściemniam ;]

 ksm7mCp.png

tyle ode mnie dziękuję za uwagę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A jeszcze co do tłumaczenia "ze niby latarki wywołują lagi" to mogę powiedzieć jedno, totalna bzdura gram na 12'letnim komputerze mając 60fps'ów nie doświadczyłem żadnych lagów  a i jeszcze mały dowodzik moich słów żeby nie było, że ściemniam ;]

To że ty nie doświadczasz lagów to nie znaczy że to bzdura, jeżeli masz słaby komputer, ty masz dobrą kartę graficzną w przeciwieństwie ode mnie. 2 osoby ci używają latarke, laguje. Nie wierzysz to sobie kup jakiś stary sprzęt , albo z jakiejś biblioteki odpal cs'a i poświeć latarką, może wtedy uwierzysz. I nie pisz proszę że to bzdura 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatora.

 

Powód: Dzień przegłosowany ;)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności