Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]podanie


Magiczny erO

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick:er0 ?
2. Imię:Łukasz
3. Wiek:18
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10):Dobre
5. Mikrofon(Tak/Nie):Tak
6. Składka(Tak/Nie):Tak
7. Link do swojego GT**:http://www.gametracker.com/player/er0%20%3F/193.33.177.101:27156/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**:Mam spore doświadczenie jako admin, więc mogę pomóc.Zamierzam pomagać nowym graczom ? w każdy możliwy sposób.Ps:Wiem, że nie jestem zbyt aktywny na forum, aczkolwiek na serwie praktycznie jestem non stop :) .Jestem typem admina, który woli pilnować serwa, a również forum.Co oczywiście oznacza, że będę tu zaglądał!!.Myślę, że nadaje się jako admin i na to stanowisko.       
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID):STEAM_0:0:9712288                    
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**:1-5H 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**:DNI ROBOCZE 13:30 WEEKEND ILE CHCE. 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6:5LAT
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków):TAK BYLEM 

Edytowane przez Magiczny erO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Jestem typem admina, który woli pilnować serwa, niż forum." - Póki co nie jesteś adminem ^^ , poza tym admin jest od pilnowania serwera oraz od UDZIELANIA się w dziale danego serwera.

Co do podania wszystko ładnie, pięknie.. ale kulturą to nie świecisz.

 

~ Okres próbny.

 

PS. "Co oczywiście oznacza, że nie będę tu zaglądał" - pisz uważnie.

Edytowane przez GM4L!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio pokazałeś jakim typem człowieka jesteś, nie umiesz opanować emocji w wyniku czego zaczynasz wyzywać wszystkich w tym adminów. 

Poza tym forum jest tak samo ważne jak i serwer, bo tutaj(na forum) wykazujesz się pomysłami na ulepszenie sieci jak i serwera :). Także JESTEM NA NIE.

Edytowane przez Jasmine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Niestety na NIE, rzadko jestem na serwerze ale wiem co umiesz soba pokazac :)

 

Nie wiesz co to slowo : kultura..

Pozatym jezeli nie bedziesz na forum to nie masz po co adminowac na serwerach :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem na nie. 

Głównie ze względu na aktywność na forum.

I popraw trochę punkt 8, ponieważ miejscami jest niezrozumiały.

Kulturę też musisz trochę poprawić, ale to można zrobić podczas okresu próbnego, którego niestety jeszcze nie powinieneś dostać.

Myślę, że mogę pozwolić sobie zacytować słowa Siwego z innego podania 

 

Zostawię to już, teraz forum - brak atywności. Mówią admin na serwie, nie na forum ale forum jest częścią admina. Jakieś skargi, prośby o ub, zmiany na serwie - to musisz mieć podobną aktywność jak na serwie a tutaj jej nie ma. 

Taka sytuacja ;d słuchaj

Admin banuje (prośba o ub) i gracz dostal ub, natomiast admin na forum nie wchodzi - i nakłada na tego gracza kolejnego bana i kolejnego, i takie sytuacje wiele razy wydarzały się na CSC, i teraz lepiej tego unikać. Jak nie potrafisz poświęcić ~3h na forum // 1/3 czasu spędzonego na serwerze, to się nie pchaj na admina. 

 

 

a tutaj teraz zacytuję ciebie 

 

Wiem, że nie jestem zbyt aktywny na forum, aczkolwiek na serwie praktycznie jestem non stop :) .Jestem typem admina, który woli pilnować serwa, niż forum.Co oczywiście oznacza, że nie będę tu zaglądał!!.

 

Więc popraw aktywność na forum, a wtedy będę na tak, jednak w tym momencie tak jak pisałem wyżej masz ode mnie NIE.

Edytowane przez Masek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na okres próbny można przyjąć

 

+steam

+wiem

+zgłasza (u@)

- kultura taka sobie , ale każdy z nas adminów też przeklina czasem..

+aktywność na serwerze , forum jak zauważyłem nadrabia !

 

Pozdrawiam !

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz admina na tym serwerze , to musisz zapanować nad kulturą. 

Pamiętaj, nie chcemy na serwerze burdelu . Każdy admin musi w pełni panować nad sobą, (no chyba że netsky , ale jako admin zmądrzał nieco) 

Za tydzień napiszesz podanie, wtedy zobaczę czy się poprawiłeś, jak tak dostaniesz admina na okres próbny.

Na teraz nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności