Skocz do zawartości

Skarga na Omega *


SkalnyPatataj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick : SkalnyPatataj
Data Zdarzenia : dziś 
Osoba/y na ktora chcesz zlozyc skarge: Moderator Omega *
Opis Sytuacji : Wchodzę na forum patrzę a tu dwa punkty ostrzeżeń za spam od Omegi. Proszę mi pokazać gdzie spamowałem ? Wszędzie używałem opcji edit ! Śmiech na sali 2warny za wypowiedź w podaniu Vendetty ... Wyrażam swoje opinie w jaki sposób chce, nikogo nie obraziłem więc za co te warny ? Lepiej napisać jeden sensowny argument niż spamować aby było ! Proszę o usunięcie warnów
Dowod : Buźka może sprawdzić wszystko

 

Proszę mi pokazać gdzie w regulaminie serwera FFA piszę, że musi być więcej ja 1 argument gdy wypowiadam się w czyimś podaniu.....

Żartujesz sobie ?

Pamietaj

1. Nie kloc sie

2. Nie spamuj

Edytowane przez SkalnyPatataj
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro piszesz na forum, to znaczy że obowiązuje Cię regulamin forum, nie regulamin serwera.

 

[Link do regulaminu forum]

 

Punkt przez który dostałeś warny:

 

28. Wypowiedzi w podaniach mają być rzetelnie uzasadnione. Idiotyczne posty mogą zostać nagrodzone warnem. Rzetelnie uzasadniony post powinien zawierać 2 rzeczowe argumenty.

 

"Rzetelnie uzasadniony post powinien zawierać 2 rzeczowe argumenty."

 

Niestety na forum obowiązuje zasada taka:

- Jesteś na Tak? Napisz coś w stylu:

+ Wiek

+ Steam

i post załatwiony, bo masz dwa argumenty

- Jesteś na Nie? Przy napisaniu tylko jednego powodu, post traktowany jest jako spam.

 

Taki regulamin, a moderatorzy tylko pilnują użytkowników by go nie łamali.

Pretensje możesz mieć wyłącznie do twórcy tego punktu.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie kolego bo dostałem dwa warny jeden po drugim za jeden post. Tak się nie robi. Chyba kolega Omega nie zna regulaminu. Post byl edytowany jak widać wczoraj a warny dostałem dziś . Chyba coś tu nie gra prawda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostał zgłoszenie to miał w nim napisane dosłownie to, co udostępniłeś, a najwidoczniej raport poleciał przed twoją edycją.

Jednak to i tak jest raczej błędem, bo dwa warny za to... dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wypowiedź łamie regulamin, użytkownik dostaje warna, a post zostaje ukryty z adekwatnym powodem.

Niech któryś z moderatorów/globalów/administratorów zobaczy Twoją historię warn'ów, jeżeli otrzymałeś dwa razy za jeden post niech odejmie -1 i sprawa zostanie wyjaśniona.

 

@★ Shady ★

Napisałem jak prawdopodobnie było i co pewnie zrobią by sprawę rozwiązać.

Nie jestem od decydowania jak to rozpatrzy -_- jak i nie mam na celu krytykowania czyjegoś działania, skoro Omega się jeszcze nawet nie wypowiedział..

 

wsio.

Edytowane przez S}{aDoW
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-1 warn i co, bez upomnienia bez niczego?
U mnie było to samo, w zasadzie dostałem warna za nic, teraz tutaj podwójny za 1 akcję. Może jakieś pouczenie w końcu?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy warn się należy. Drugiego już nie masz ponieważ miałem jakiegoś laga i po prostu dało dwa warny nie wiadomo czemu

Omega.

 

a co do regulamin znam go lepiej od Ciebie kolego :)

Edytowane przez Omega *
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności