Skocz do zawartości

[ODRZUCONE]Hiper


Hiper

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: Hiper


2. Imię: Kamil


3. Wiek: 3*3*3+1


4. Znajomość Amx (0/10): 8/10


5. Mikrofon (Tak/Nie): Tak


6. Składka (Tak/Nie): Tak


7. Link do swojego GT: http://www.gametracker.com/player/Hiper/31.186.82.184:27691/


8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem: Od dłuższego czasu gram na tym serwie i nie ukrywam, że bardzo przypadł mi do gustu. Chciałbym pomóc obecnym Adminom w utrzymywaniu porządku na serwie. Często gdy gram brakuje Admina (szczególnie w godzinach porannych), który mógłby zrobić porządek z czitem, przez co gracze wychodzą z serwera. Jestem niespotykanie spokojny człowiek i staram się nie wdawać w żadne przepychanki słowne, jak również oceniać wszystko obiektywnie.


9. Czy posiadasz STEAM (Tak/Nie). Jeśli tak, podaj Steam_ID: 0:0:30340891


10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?: Na serwie mogę dziennie spędzić od godziny do kilkunastu godzin - wszystko zależy od wolnego czasu.


11. W jakich godzinach grasz (Dni robocze, weekendy): Nie mam regularnych godzin grania, może to być 7 rano jak również 2 w nocy.


12. Staż w grze Counter-Strike 1.6: 6-7 lat (aczkolwiek Steam posiadam krócej)


13. Czy byłeś już adminem? (Tak/Nie): Tak, byłem adminem FFA nieprzerwanie przez ponad 2 lata na jednej z popularnych serwerowni w Polsce, która niestety została zamknięta. Niektórzy z grających tutaj kojarzą mnie stamtąd.


 


PS - Przyznaję, że nie posiadam wystarczającej ilości postów na forum, ale mają one być sensowne więc nie chcę pisać głupot, tym samym nabijając puste posty, żeby tylko spełnić wymogi. Ponadto, na serwie wszystko działa jak należy, więc w sprawach dotyczących serwera nie ma się do czego przyczepić. Obiecuję tym samym, że to tylko kwestia czasu jak "zdobędę" 10 sensownych postów.


 


Dziękuję za poświęcony czas na przeczytanie powyższego podania i pozdrawiam. Ponadto, proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. :)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm nie zbyt Cie kojarzę z serwera. Jeśli chodzi o posty, mogłeś je nabić na spokojnie a później złożyć podanie, adminów jest na tylu, ze nie potrzeba aż takiego pośpiechu. 

Amm punkt w podaniu: 3. Wiek: 3*3*3+1 ?? Żeby się dowiedzieć łaskawie ile masz lat muszę sobie policzyć? No to pozdro ;]

Przykro mi ale na tą chwile jestem na nie.

Nadrób forum, daj się wszystkim poznać, żebyś był rozpoznawalny wśród graczy, pograj dłużej, a w tedy może zmienię zdanie :)

 

Pozdrawiam :*

 

@ doktor ależ Ty zabawna, zaraz spadnę z krzesła :) skoro Tobie sprawia taka matematyka problem to nie porównuj mnie do siebie :) Ten podpunkt jest po to, żeby napisać konkretnie swój wiek a nie robić innym zagadki :)

Hahaha ambitne? No proszę bardzo ;] nie porównuj mnie do idotki bo dałam Twojemu koledze/przyjacielowi/chłopakowi (nie mam pojęcia kim on dla Ciebie jest) na nie :)

Edytowane przez Tymbarkowa x3
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę matematyki Kinga, i od razu się gubisz haha :D Wiek odpowiedni gra na serwerze ogarnia myślę że jest osobą dobrą na to stanowisko , tylko ode mnie powstaje pytanie napisałeś że masz mikro to dobrze, ale jakoś tak ja osobiście nie słyszałem Twojego głosu jeszcze może akurat byliśmy po przeciwnych stronach nie ważne. :)

 

Ja jestem na TAK, każdemu należy się szansa. 

 

@Kinga, nie uważasz że ten sposób zyskało na smaku? Nie jest takie smętne i regulaminowe mi tam się spodobało człowiek chociaż chwilę musiał się cofnąć myślami do kolejności wykonywania działań więc jest to na swój sposób ciekawe podanie :)

 

 

Pozdrawiam Panda

Edytowane przez WhoYouYeahBunny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na TAK. Znam człowieka i wiem, że bardzo Nam wszystkim się tutaj przyda. Doświadczenie jako admin ma ogromne. Spokojny i ułożony człowiek. Jak dla mnie możecie dać mu okres próbny aby go sprawdzić i przekonać, że superowo będzie się wywiązywał z obowiązków, jak również nadrobi aktywność i go poznacie  :)


@ Kinga widzę, że wyższa matematyka się kłania i masz z nią problemy. Wielki powód, aby zwrócić na to uwagę. 
hmmm.. to raczej nie miało być zabawne. Jeżeli dla Ciebie to jest zagadka to trochę współczuje, ja wole bardziej ambitne zagadki ;) Pozdrawiam, bez zbędnego spamu 

Edytowane przez doktor hajs
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogółem mówisz, że grasz kiedy nie ma adminów? Adminów z reguły nie ma od 3 w nocy do 8 rano, to wtedy w sumie chyba jesteś.  :D Nie znam Ciebie, więc dalej się nie bd wypowiadać, jestem na nie. 

Edytowane przez Shanell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM NA NIE !

- jestem z nami zdecydowanie za krótko. Zaciąłeś grać dopiero kilka dni temu

- Forum

Daj się poznać pograj z miesiąc i dopiero wtedy złóż. Niech ludzie Cię poznają.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało odrzucone.

Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności