Skocz do zawartości

Wywiad z: Fantasia ♥ - wspaniały grafik, była moderatorka i stały bywalec forum!


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461693556__nessia.png

 

 

Redaktor

      Mashiro *

 

Gość

 Fantasia

 

 

Witam wszystkich czytelników w kolejnym wywiadzie dla cs-classic. Dziś mam przyjemność gościć Fantasie ♥. Cześć, możesz nam się przedstawić? Ile masz lat? Jak masz na imię? Skąd pochodzisz? 

 

Cześć. :) Mam na imię Magda, lat 16. Pochodzę z małej miejscowości na Mazowszu - Siedlec. 
 
Miło mi Magda. :) Przybliż nam trochę swoje zainteresowania. Masz jakieś pasje? Co lubisz robić w wolnym czasie? Lubisz czasami wyjść ze znajomymi, skorzystać z jakichś atrakcji, czy raczej wolisz poleżeć w domu? 
 
Zainteresowania? Hmm.. Jak można zauważyć, interesuję się od dłuższego czasu grafiką komputerową, kiedyś trochę fotografią, ale zanim zdążyłam się bardziej zaangażować, zauważyłam, że jestem w tym beznadziejna. :D Chyba każdy z nas lubi się lenić w domu. :) Chociaż ja bardzo często jestem poza domem ze znajomymi. Niestety w mojej miejscowości nie ma zbyt wielu atrakcji, ponieważ jak wspomniałam jest bardzo mała. Jedynie co można wybrać się do kina, na basen etc. 
 
Gdzie tam beznadziejna! Trochę ćwiczeń trzeba, żeby dotrzeć do perfekcji. ;D Z grafiką sobie bardzo dobrze radzisz, a z tym to tylko kwestia czasu. Dobra, a jeśli chodzi o twoją szkołę? Dobrze sobie radzisz? Lubisz swoją klasę? 
 
Aktualnie jestem w szkole ponadgimnazjalnej, kierunek - hotelarstwo. Powiem, że jest trudno, no jednak trzeba znać języki, ale radzę sobie w miarę dobrze. Na klasę nie narzekam, choć chyba jak w każdej są takie,a nie inne osoby. Ogólnie z większością dobrze się dogaduję, nie mam zbyt wiele do zarzucenia. :)

 

 
Powodzenia w szkole. Pewnie jak każdy, lubisz słuchać muzyki. Jakie gatunki preferujesz? Podzielisz się swoim ulubionym kawałkiem? A może masz jakieś zdolności związane z muzyką? 
 
Ja i zdolności muzyczne to istne przeciwieństwa, ale bardzo lubię muzykę. Kiedyś słuchałam praktycznie samego rapu w szczególności Zeusa/Bezczela. Od niedawna polubiłam Imagine Dragons. Nie mam jednej ulubionej piosenki, nie umiałabym wybrać, ale polecam m.in: AWOLNATION -Sail, Imagine Dragons- Monster. :)
 
Rozumiem. ;) Co powiesz na temat filmów? Wiele razy na sb pytałaś o fajne horrory, oprócz strasznych filmów, lubisz też inne gatunki? 
 
Rzadko kiedy się zdarza, że oglądam horrory. Lubię je, ale chyba każdy się zgadza z tym, że teraz bardzo trudno trafić na jakiś dobry. Oczywiście oprócz nich uwielbiam filmy akcji, oraz Sci-Fi. Zdecydowanie częściej od filmów oglądam seriale. Gdyby wszystkie podliczyć byłoby ich w sumie ok. 7. Niebawem lista na pewno się powiększy. ;)
 
Okej. Zapytam, jesteś może w związku? Jeśli nie, to przybliżysz nam swój ideał chłopaka? 
 

 

Nie ma ideałów, ale musi być przede wszystkim zabawny. Nie lubię, gdy ktoś jest zbyt poważny, nie umie żartować. Powinien o siebie dbać i się dobrze ubierać (tylko nie jakieś rurki etc oczywiście..) Powinien być szczery, otwarty. Nie może być w wielu rzeczach lepszy ode mnie :D Musi umieć słuchać. Nie może być zadufany w sobie, powinien mieć dystans do samego siebie. 
 
No i mamy podobne myśli. ;) Masz może rodzeństwo? Jeśli tak, to zechciałabyś opowiedzieć nam o swoich relacjach? 
 
Tak, mam o rok starszego brata, ale to ja jestem tą mądrzejszą. :D Jak każde rodzeństwo się kłócimy, chyba nic w tym dziwnego, ale ogólnie jest dobrze. Mimo to, że często mnie wkurza i robimy sobie na złość da się żyć. Mogło być gorzej. ^ ^ 
 
Pozdrów brata. :x Jakie jest twoje ulubione danie? Jakbyś miała podać nam najlepszy na świecie jadłospis dnia, co by wchodziło w jego skład? 
 
W sumie to nwm. Ja tam prawie wszystko lubię jeść. ;) Może oprócz wszelkiego rodzaju ryb, grzybów. Jestem wielką fanką naleśników i gofrów ;D Mogłabym je jeść ciągle ^ ^ 
 
Oooo znowu podobne odczucia! Uwielbiam ryby, tak samo jak naleśniki i gofry, mmmm. :3 Może przeskoczymy trochę na tematy związane z komputerem. Oprócz przesiadywania na forum i bawienia się grafiką, robisz coś jeszcze? Grasz w coś? 
 
Aktualnie trochę mniej w cs, a oprócz tego w simsy. To moja mania od jakiś paru lat i chyba nigdy mi się nie znudzi. Kiedy wychodziły nowe dodatki, obowiązkiem było je mieć ;D Kiedyś potrafiłam w nie grać prawie całe dnie, ale z czasem ograniczyłam i gram raz na parę dni. Teraz już nie, ale kiedyś grałam w metina, ale z czasem mi się znudził. Teraz mało gram w gry, albo z nich wyrosłam, albo po prostu brak mi chęci. ;)
 
 
Simsy, cs, metin... Też lubię! Na sieci jesteś od bardzo długiego czasu, możesz opowiedzieć jak tutaj trafiłaś i co cię tutaj zatrzymuje? 
 
Długo by opowiadać. Kiedyś razem z Karolem byłam na innej sieci która się rozpadła i Karol założył CSC. Jako, iż tamta sieć się rozpadła postanowiłam dołączyć tutaj. Jakoś tak się złożyło, że jestem tu do teraz i jak na razie tak zostanie. 
 
No to nieźle! Byłaś, jesteś i będziesz. :) Co sądzisz o tym, że cs 1.6 staje się coraz mniej popularny? Jak myślisz, pójdzie kiedyś w niepamięć? Ludzie są zachwyceni CS:GO i większa część woli tam przesiadywać. 
 
Ja tam zawsze chyba będę wolała 1.6 Mimo iż cs go lubię to jednak mam sentyment do 1.6. Myslę, ze oprócz mnie są osoby które tez tak uważają.
 
No tak, nawet csc podtrzymuje popularność cs 1.6 swoimi dobrymi serwerami. Przez ten długi okres czasu, pełniłaś jakieś funkcje na sieci? Teraz masz rangę grafika, a wcześniej? Pomagałaś w czymś? Jakiś admin serwera czy coś? 
 
Oczywiście. Adminem byłam niejednokrotnie. Najpierw na zm i dr a potem na odd2 i 45k. Oprócz tego byłam redaktorka oraz pełniłam funkcje moderatora przez długi czas. 
 
Dobra, na tym już zakończymy nasz wywiad. Cieszę się, że mogłam Cię poznać. ;) Mam nadzieję, że wrócisz do którejś z tych funkcji, z chęcią poczytałabym twoje recenzje, czy też wywiady. Dzięki za poświęcony czas, 3 maj się. Teraz możesz pozdrowić kogo tylko chcesz. :3 
 
Pozdrawiam Ciebie, Karola, Lato, Shanell i Daniela oczko.gif
 
 
 
Edytowane przez Ariel :3
  • Like 18
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności. xd

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności