Jump to content

Lato ~wOw~ [t]

Użytkownik
 • Content Count

  0
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  9
 • Time Online

  73d 7h 47m 27s

Lato ~wOw~ [t] last won the day on May 14 2015

Lato ~wOw~ [t] had the most liked content!

Community Reputation

728 Mistrz pomagania

About Lato ~wOw~ [t]

 • Rank
  Nowy

Informacje o Profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Powód: Brak aktywności, oznacza to, że zostaną poprawione tylko błędy. Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.
 2. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Powód: Brak aktywności ze strony autora i użytkowników, jeśli autor sobie zażyczy otwarcie tematu, proszę o PW. Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.
 3. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Powód: Brak aktywności ze strony autora i użytkowników, jeśli autor sobie zażyczy otwarcie tematu, proszę o PW. Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.
 4. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Powód: Brak aktywności ze strony autora i użytkowników, jeśli autor sobie zażyczy otwarcie tematu, proszę o PW. Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.
 5. <strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Zamek<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.
 6. Automatycznie wygenerowana wiadomość. Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów. Twoje podanie zostało odrzucone. Następne podanie możesz napisać dopiero tydzień po zamknięciu ostatniego. Pozdrawiamy Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów
 7. Zakaz wypowiadania się we własnych podaniach. Warn.
 8. <strong class='bbc'>Automatycznie wygenerowana wiadomość.</strong><br />Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> Zamek.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.<br /><br />Pozdrawiamy<br />Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.
 9. Witajcie. Serwer istnieje już 1 rok i ponad 2 miesiące. Jest to dopiero druga zbiórka na reklamę dla tego serwera. Wszelka pomoc, jest dobrowolna. Zebrane pieniądze idą na reklamę. Nie będę was okłamywał, sami widzicie co się dzieje z serwerem, ile gra na nim graczy. Serwer nie zostanie zamknięty do póki wiem, że ma dla kogo on stać. Nie ukrywam, że -_- do serwera nie raz musiał dokładać, ale również serwer z tego co pamiętam ostatnio zarobił sam na wszystkie opłaty, a nawet zwrócił pieniądze za kupno ostatniej reklamy. Co do resetu odbędzie się on prawdopodobnie przed 20 lipcem. Dokładna data wkrótce. Liczy się każdy grosz. Można wspomóc Nas SMS jak i PRZELEWEM. Co możesz otrzymać za pomoc, oprócz naszego szacunku i sympatii: - Plusy ( Inaczej "Lubię to" ) - Usługi na serwerze, które będą na długi okres czasu, bądź stały. - Rangę: Donator na forum. SMS'Y: ag classic na nr: 70567 Koszt: 0.61 PLN ag classic na nr: 71480 Koszt: 1.23 PLN ag classic na nr: 72480 Koszt: 2.46 PLN ag classic na nr: 73480 Koszt: 3.69 PLN ag classic na nr: 74480 Koszt: 4.92 PLN ag classic na nr: 75480 Koszt: 6.15 PLN ag classic na nr: 76480 Koszt: 7.38 PLN ag classic na nr: 79480 Koszt: 11.07 PLN ag classic na nr: 91400 Koszt: 17.22 PLN ag classic na nr: 91900 Koszt: 23.37 PLN ag classic na nr: 92550 Koszt: 30.75 PLN PRZELEW: Karol Skupień 16 2030 0045 1130 0000 1562 0570 67-100 Nowa Sól W tytule wpisujemy: Zbiórka NewDiabloMod KODY SMS wysyłacie do mnie na PW ! Wzór: Nick z gry: KOD: Kwota: Gdy już wyślecie mi na PW KOD sms proszę zastosowac się do powyższego wzoru, oraz napisac w tym temacie " wysłałem sms za (kwota) zł , kod u Fakela" LUB " przelałem (kwota) zł " Wpłaty: natalja - 3 zł xKardzio - 3 zł
 10. Lato ~wOw~ [t]

  Gildie

  Ja Ci osobiście rezerwacji nie robiłem z tego co pamiętam, wszystko miałeś na SID. Napisz z tym do kryptona. USUNIĘCIE GILDII NIE BYŁO SPOWODOWANE NASZYMI PRACAMI.
 11. Nie, na razie to nie mam czasu do 5 lipca mam dużo roboty, potem mam wyjazd 6-12 lipiec. A Wy przy tym resecie nie pomagacie nam, zamiast wypisywac te bugi ( no chyba, że więcej już bugów nie ma, ale w grze coś płakaliście ) to siedzicie cicho.
 12. Zapytaj Omege by fakuś Q&A v.1.0.0.0 [P] Ile masz dzieci?
 13. - Ale mowa o pociskach za złoto, czy o pociskach danej klasy - umiejętności? Adrenalina nie ma prawa nie działac prawidłowo. Co do PW zostanie wszystko naprawione. Statystyki za PW zostaną usunięte.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue. Guidelines