Skocz do zawartości

Wywiad z: HiszpańskimTorreadorem! - Czyli admin Cod 2k1, optymista i dobry sportowiec!


dzika ryba

Rekomendowane odpowiedzi

pre_1461694336__hisz.png

 

 

Redaktor


Gość


 

 

 

Witam wszystkich czytelników w kolejnym wywiadzie dla cs-classic. Tym razem mam przyjemność gościć HiszpańskiegoTorreadora, czyli Donatora sieci i Admina Cod 2k1. Cześć Hiszpan! Może na początek się nam przedstawisz? Jak masz na imię? Ile masz lat? Skąd pochodzisz? 

 

Cześć, na imię mam na Dawid, lat liczę sobie 16. Pochodzę z małej miejscowości Praszka w woj. Opolskim. 

 

Okej. Masz w tej małej miejscowości jakieś atrakcje? Wolisz połazić po mieście i aktywnie spędzać czas, czy może nie korzystasz z pięknej pogody i leżysz w domu? 

 

Haha atrakcję XD mamy tutaj jakąś siłownię na którą nie chodzę bo to nie moja bajka, mamy klub sportowy do którego chodzę, orlik, basen, hala sportowa. Jak na tak małe miasto nawet trochę tego jest :O. Korzystam z pięknej pogody oczywiście. ;D na treningi chodzę w wtorek i czwartek w niedziele mecze, a tak w pozostałe dni się wozimy z kolegami po 'mieście' xd. 

 

No fajne atrakcje. :) Mówiąc o meczach zapewne masz na myśli mecze piłki nożnej. Z tego co wiem, to nieźle sobie radzisz (niedawno wysłał mi na gg zdjęcie złotego medalu). Granie w piłkę sprawia ci przyjemność? Może chcesz powiedzieć trochę o swoim ulubionym klubie sportowym? 

 

Tak tak mecze piłki nożnej, zapomniałem dopisać przepraszam xd. Radzę sobie przeciętnie myślę. Taak sprawia mi to ogromną przyjemność, niektórzy uważają, że piłka nożna jest nudna bo się tylko lata za piłką i strzela do bramki, ale nie mają racji piłka nożna dla niektórych to styl życia (nie mówię tutaj o sobie) to naprawdę dużo więcej na boisku można również nauczyć się rozsądnego myślenia gdzie podać, jak okiwać zawodnika na boisku trzeba myśleć. Moim ulubionym klubem jest Real Madryt. Lubię go od małego. Coś o nim powiedzieć? No nie wiem co mogę wam tutaj powiedzieć wiem, że Real nie jest zbyt lubianym klubem przez tych pseudo fanów i odwiecznej wojny Real vs Barca. Ja ogólnie mam szacunek do wszystkich klubów ale zawsze kibicuje Realowi. 

 

Otóż to, na boisku też trzeba myśleć. ;)Masz jakieś inne zainteresowania pomijając piłkę nożną? Tylko dziedziny sportowe, czy zaskoczysz nas czymś innym? 

 

Hmm zaskoczę? No nie wiem, lubię też grać oczywiście w gry jak każdy nastolatek ale poza tym trochę sobie bazgrałem ołówkiem, nie pokaże wam na forum bo to okropne XD. 

 

Aj tam, od razu okropne. Na pewno coś tam Ci wychodzi, czekamy! Zechciałbyś opowiedzieć o swojej szkole i o relacjach z rówieśnikami? Dobrze się uczysz, masz jakieś ulubione przedmioty szkolne? Domyślam się, że lubisz wf, a tak poza tym? 

 

Moja szkoła to typowa gimbaza, są ludzie ogarnięci i nie. Moje relacje są dobre z rówieśnikami, oczywiście nie jestem do nikogo jakoś wrogo nastawiony. Nie chce komuś robić problemów i on tym samym nie robi mi. Ogólnie do książek nie siadam a zawsze średnia na koniec roku około 3.6 - 4.0 więc myślę, że dobrze szczególnie, że się nie uczę wcale XD. Lubię jeszcze j.angielski z którego miałbym 6 na koniec roku gdyby nie zachowanie i nie odrabianie prac domowych jakieś tam konkursiki są tak to może jeszcze trochę tylko historia xd. 

 

Rozumiem. Pozwolę sobie zapytać, masz może drugą połówkę? Jeśli nie, to masz kogoś na oku? 

 

Niee nie mam drugiej połówki ani nie mam nikogo na oku. Chyba jeszcze nie dorosłem do tego żeby kogoś mieć. 

 

Na wszystko przyjdzie czas, prawda? ;) Jeśli chodzi o filmy... Lubisz je w wolnym czasie oglądać? Jest jakiś film, który Twoim zadaniem zasługuję na uwagę każdego i ma miano najlepszego? Twój ulubiony gatunek/ki to? 

 

Filmów oglądam bardzo mało. Moim zdaniem seria filmów Percy Jackson jest świetna no i również klasyczne tytuły, Szybcy i Wściekli, Piraci z Karaibów. Nie mam ulubionych gatunków.

 

Liczyłam na dyskusję na temat filmów, ale trudno. :D Przejdźmy do innych gustów. Jakie gatunki muzyki preferujesz?  Mieszane, czy przyjąłeś tylko jeden? Masz jakiegoś ulubionego wykonawcę, czy zespół? 

 

Niestety nie porozmawiamy o filmach bo nie oglądam ich za dużo. Mój ulubiony gatunek muzyczny to rap. Ale słucham również muzyki klubowej no i się przyznam, że disco polo też :c. Nie potrafię określić swojego ulubionego artysty bo jest ich dużo. Napiszę kilku : Bisz, Quebonafide, Deys, Zeus, Małpa 

 

No okej. Podasz najlepsze według ciebie kawałki? Może ktoś z czytelników też słucha rapsów i akurat coś go wciągnie. ;) Ja z chęcią też się dowiem, bo wpadło Ci w ucho. 

 

Kurde kawałki trudno mi określić ale mogę polecić płyty! Z płyt Bisza polecam Wilk chodnikowy, Zeus - Zeus nie żyje, Quebonafide - Eklektyka, Małpa - Kilka numerów o czymś, Te-Tris - Lot 2011, Pawbeats - Utopia. No i polecę jeszcze Deys - replay. Za dużo tego żeby napisać wszystkie a nie chce was tutaj zanudzać xd 

 

Ok, dzięki. Przejdźmy do kolejnego pytania. Uważasz, że masz szczęście, czy raczej pecha? Możesz uzasadnić jakoś swoje stwierdzenie? 

 

Myślę, że mam szczęście. Samo to, że teraz pisze właśnie z Tobą mnie cieszy i, że mogę powiedzieć coś o sobie na forum CSC. W piłce nożnej też mam szczęście grając w 1 składzie. Szczęścia jest dużo wokół nas tylko niektórzy tego nie dostrzegają. Trzeba cieszyć się ze wszystkiego. :)

 

Ooo! Dokładnie! Cieszę się, że masz tyle optymizmu w sobie. Może zadam Ci teraz 3 szybkie pytania, na które odpowiadasz krótko.

- Jeansy czy dresy? 

 

Jeansy! Wiem, że dresy są wygodniejsze ale jednak wolę jakoś wyglądać XD 

 

Ulubione danie? 

 

Spaghetti.

 

Cs 1.6 czy CS:GO? 

 

CS:GO mam od wczoraj to nie mogę określić dlatego na tę chwilę Cs 1.6

 

Okej. :) Masz jakieś plany na przyszłość? Wymarzyłeś sobie jakąś pracę i miejsce zamieszkania? Gdzie chciałbyś udać się po gimnazjum

 

Moje widzenie jest ograniczone do teraźniejszości. Ale po gimnazjum wybieram się do Technikum Mechatronicznego 

 

Rozumiem. Przeskoczymy do tematu gier. Wiem, że masz admina na codzie 2k (bo jesteśmy ekipą),a powiedz mi, czy poza spędzaniem czasu w cs, grasz w jakieś inne gierki? 

 

Gram tylko w cs'a niestety albo stety xd. Grałem kiedyś w lola ale to nie moja bajka za bardzo rage'uje (czy jak to sie tam pisze). Kiedyś grałem w metina ale przestałem bo po prostu mi się znudził, jeszcze grałem w MU Online dobra gierka ale chyba troszkę zapomniana przez graczy, to chyba tyle. 

 

Okej, to w sumie dobrze, że tak oddajesz się serwerowi. ;d Jak trafiłeś na cs-classic? Co Cię tutaj trzyma i co Ci się podoba? 

 

Trafiłem tutaj pobierając cs'a na nowo po formacie komputera. Trzyma mnie tutaj atmosfera i ludzie którzy tutaj są. Da się z nimi porozmawiać i wszyscy są przyjacielsko nastawieni do siebie (tak myślę) 

 

Niekoniecznie wszyscy, ale na pewno większość. Widzisz siebie za jakiś czas na wyższej posadzie od admina cs? 

 

To oczywiście moje marzenie ale chyba na marzeniach się skończy. Chyba nie zasługuję na ważniejszą rangę, dużo osób się na mnie skarży (chyba XD) przez co wyższa ranga od admina cs 1.6 jest nie do osiągnięcia. 

 

No i gdzie twój optymizm się schował! Wyciągaj go! Jeśli to Twoje marzenie, to oczywiście powodzenia. Jak podobają Ci się inne serwery? Grywasz/grywałeś też na innych z csc? 

 

Optymizm jest zawsze ale niska samoocena jest od niego większa XD. Kiedyś dużo grywałem na New Diablo Mod który po prostu bardzo mi się podobał no ale niestety serwer Deathrun mnie za bardzo wciągnął i przestałem tam grać, no a teraz jestem z Tobą i innymi na Cod 2k1. 

 

Już ja Ci ją podniosę na PW. ;d Mam nadzieję, że na codzie z nami zostaniesz. Na i na tym chyba zakończymy nasz wywiad, Mi się podobało, nie wiem jak Tobie. Chcę życzyć Ci wszystkiego dobrego i spełnienia tych marzeń. 3maj się, do zobaczyska na ts/codzie. Teraz możesz pozdrowić kogo tylko zechcesz.

 

Mi również bardzo podobała się rozmowa z Tobą. Na codzie chce zostać jak najdłużej. Pozdrawiam Ciebie, Darka z Rises i wszystkich czytających ten wywiad. Podziwiam wszystkich którzy przeczytali go całego bo naprawdę jestem nudnym człowiekiem i nie wiem czy mogło być w tym coś interesującego. :D

Edytowane przez Ariel :3
  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle wywiadów! A tak mało czasu :P

 

Dobry wywiad :)

No trochę zaspamowałam ten dział, ale to zmniejsza irytację oczekujących na wstawienie wywiadu. :D 

Nie wiem czy to dobrze, czy źle, że na bieżąco wstawiam... ;d

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trochę zaspamowałam ten dział, ale to zmniejsza irytację oczekujących na wstawienie wywiadu. :D

Nie wiem czy to dobrze, czy źle, że na bieżąco wstawiam... ;d

Dobrze dobrze!

 

Nie śmiejcie się ze mnie :c

Wywiad fajny bo przeprowadzała Marta :D lajk!

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wywiad ale dostaje Lajka głównie za :

"Jeansy! Wiem, że dresy są wygodniejsze ale jednak wolę jakoś wyglądać XD "

:D :D :D :D :D :D :D :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem ci że to jest najlepszy wywiad przeprowadzony przez ciebie.. wczesniejsze były też dobre ale ten to już jest coś. :)

Dobra robota. :)

 

 

ps. Tam literówke zrobiłas ''Na i na tym chyba zakończymy nasz wywiad'' xd 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Powód: Brak aktywności

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz zgłoś to Administratorowi z wyższą rangą.

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności