Skocz do zawartości

[PRZYJĘTE]Podanie Ortis


Ortis

Rekomendowane odpowiedzi

1. Nick: ortis
2. Imię: Kamil
3. Wiek: 18
4. Znajomość Amxrednie, dobre, bardzo dobre) ewentualnie(0/10): 5 ale wszystkiego da się nauczyć :) 
5. Mikrofon(Tak/Nie) Tak
6. Składka(Tak/Nie): Tak
7. Link do swojego GT**: http://www.gametracker.com/player/Ortis/193.33.177.87:27051/
8. Opisz Siebie oraz napisz czemu akurat Ty masz zostać adminem**: Gram często i sprawdzę się jako admin :) 
9. Czy posiadasz STEAM?(Jeśli tak to podaj Steam_ID): STEAM_0:1:48732573
10. Ile czasu możesz poświęcić na serwerze?**: Dużo 
11. W jakich godzinach grasz?(Dni robocze, weekend)**: Dni robocze od 16 do 20 weekendy praktycznie całe 
12. Staż w grze Counter Strike 1.6: 959 h :) 
13. Czy byłeś już adminem? (Nie podajemy linków): Tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jest okej najgorsza opcja to ogarnięcie Amx no ale jak napisałeś jest to do nauczenia w dość szybki sposób.. Nadrob jeszcze forum bo poszedles po takim opór minimum więc nie wiem czy to jest okej.. Zobaczymy co powiedzą inni

 

Pozdrawia Żniwiarz :)

Edytowane przez Smoku13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem jak najbardziej na TAK, Ortis mój ziomek, kulturalny, ogarniety, spelnia wszystkie wymagania i poza tym moge potwierdzic ze byl juz adminem i calkiem dobrze mu szlo. Nie wiem czemu tylko tak slabo sie ocenil, pewnie sie wstydzil :D xD No dobra napisze wiecej, zawsze jak mnie nie ma on mnie wola na serwer, aby zalatwic jakiegos czitera, wielokrotnie mi pomagal, stworzyl rsy na serwer(co nie jest latwa sztuka) Ogolnie wszystko na Plus, czesto gra, calkiem dobrze, choc nie tak dobrze jak ja :D xD Przyda nam sie taka osoba w gronie adminow. Nie ma co wiecej pisac chyba wystarczy ;)

Edytowane przez K0wAl
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznałem cię od negatywnej strony. Kiedy zacząłeś grać na tym serwerze, już w pierwszych dniach dostałeś ssy. Wh nie było, ale miałeś celownik w AWP, co karane jest banem permanentnym, ale nie wiedzieć z jakiej przyczyny UB jednak dostałeś. Tak czy inaczej tak mnie to do Ciebie zraziło, że daję na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie wygenerowana wiadomość.

Temat został zamknięty przez któregoś z moderatorów.

 

Twoje podanie zostało przyjęte.

Aby otrzymać admina napisz do opiekuna serwera, a następnie po otrzymaniu admina wpisz się w tym temacie Nie masz rangi wejdź

 

Pozdrawiamy

Administracja Forum | Cs-Classic.PL | Klasyczna sieć serwerów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając z tej strony zgadzasz się na Polityka prywatności